Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szemölcsök fórum

Szemölcsök (beszélgetős fórum)


2009. jún. 28. 19:57
Avérrehullo fecskefü szerintem mérgezö növény es a gyerek lenyalogathatja a kezéröl vagy a szemébe kerülhet Én alergiás voltam rá ahogy kentem vele az államat .A virusos szemölcsök csak a legyengült immunredszerü emberek börén van ezért van az hogy magátol is elmúlik egyszer nekem is igy mult el .Nagyon jo az echinacia cseppek de folyamatosan 3 hónapig legalább adni kell megszakitás nélkül elöször gyakran naponta 6*is aztán 3*is elég én az alkoholosat szedtem azt a nyelvre kellett csepegtetni hogy onnan gyorsabban felszivodik de van nem alkoholos is
2009. jún. 22. 07:27
probald ki a verehullo fecskefuvet:)
2009. jún. 18. 22:28
Köszi Mindenkinek,Aki írt.
6. 41e36cdb38 (válaszként erre: 1. - Javorne0727)
2009. jún. 18. 08:36

Kislányommal 3 éves kora óta folyamatosan szemölcs-leszedésre járunk, folyamatosan jönnek ki rajta. Többféle is jelenzkezett. Az 1ik fajtát "lekaparják"(nem fáj!!), de csak amíg kicsi, ha nincs leszedve megnő, és akkor leégetik.

A másik fajta elmúlik krémtől is. Combján jelentkezett, sűrűn, pici, legalább 100db volt.

Kb a 4. bőrgyógyász tudott rá hatásos krémet adni, nem egyszerű, atérzem a helyzetedet.

A lányom hozzá még ekcémás is, ez is hozzájárul hogy a szemölcsök kijönnek.

2009. jún. 18. 06:37

Én 2 évig szenvedtem a talpammal, körülbelül 3 féle kencét használtam. Végül fagyasztásra jártam, ott a 4. vagy 5. kezelés után 2 hónappal vízhólyagosodott fel és tűnt el.

A kezelés ingyen volt, mert a bőrklinikára jártam. Havonta kellett menni, volt, hogy azonnal sorra kerültem, volt hogy 40percet vártam (munkaidőben).

Persze a szemölcs fajtájától is függ, nekem vírusos volt.

Amit nem próbáltam, de nagyon ajánlgatnak: vérre hulló fecskefő vagy a lápisz (ez utóbbi patikában recept nélkül kapható)

2009. jún. 17. 23:53
Paraffin, recept nélkül kapható, úgy eltüntet mint ha ott sem lett volna!!! Rá kell cseppenteni esténként!
3. Zsuzsa88 (válaszként erre: 2. - 54246605c4)
2009. jún. 17. 23:12
Mennyibe kerül a fagyasztásos kezelés? Engem is érdekelne. És a lapos szemölcsöket is el lehet tüntetni vele, vagy csak a "bogyósokat"?
2009. jún. 17. 23:03
az unokaöcsémnek lefagyasztotta a bőrgyógyász őket. Kence neki sem segített...
2009. jún. 17. 23:00

4éves kislányomon rengeteg szemölcs(bőrgyógyász szerint)nőtt.

Kaptunk rá vm.kencét,de nem sok esélyt látok rá,h eltünteti!

Volt már vk.-nél ilyen probléma a bőrével?

Tudtok vm.hatásosabb eltüntetési módot?

Köszi,Aki válaszol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook