Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Avon vagy Oriflame? fórum

Avon vagy Oriflame? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
61. Csutka
2007. márc. 13. 09:36

Kb 2 éve Oriflame-ezek, és több mint egy éve Avon-ozok is. Mindkettőből vásárolok és használom is, és mindkettőt alánlom.

Az elmult időszak tapasztalat viszont az, hogy népszerübbek az Avon termékek. Több forgalmam van belőlük.

60. H MAYA (válaszként erre: 57. - Zacyne)
2007. márc. 13. 09:18

Nekem csak a magam 200 pontját kell megcsinálni,de van egy 60-70 fős csapat alattam akik szintén rendelnek és megkapják a maguk jutalékát a munkájuk után.

Vajdasági vagyok tehát a Serbiai központhoz tartozom(igaz a csapatom felső vezetője Szilágyiné Szőke Andrea gondolom sokan ismerik).

A jövedelmemet Euroban tudom megmondani, 200 körül alakul .Nálunk az elég jó fizetésnek számit.

Ami még sokat tesz magam osztom be a munkaidőmet ,de napi 2-3 órát dolgozom.Nagyon jó mellékjövedelmet tud adni,kismamáknak vagy munka mellet is . Ha napi fél orát tud valaki rászánni az is elég.A keresetböl a maga és családja által használt termékekért nem kell pénzt kiadni.

Ha érdekel még valami kérdezz nyugodtan

59. zacyne
2007. márc. 12. 22:51
ez így van én mind a 2terméket használom de legtöbbször Avon,szinte az összes kencém Avontól származik
2007. márc. 12. 22:49
Én használok Avon termékeket, nagyon szeretem őket, nem drágák és a bőröm is bírja, szereti. Parfümjeit is használom, jó illatuk van. A környezetemben is többnyire Avont használnak, az Oriflamet drágának tartják, legalábbis az Avonhoz képest.
57. zacyne (válaszként erre: 56. - H MAYA)
2007. márc. 12. 22:09
Mennyit keresel vele? és a 18%-hoz mennyi rendelést kell leadnod?
56. H MAYA
2007. márc. 12. 22:06
Oriflame szépségtanácsadó vagyok már 5 éve .Nagyon elégedett vagyok a termékekkel,és a jövedelmemmel is .18 százalékon vagyok ami komoly csapatot jelent és szép pénzt is .
2007. márc. 12. 19:04
eggyiket sem.
54. dyas
2007. febr. 23. 21:21
Szerintem mindkét cégnek vannak jó termékei, bár ugyanebben az árkategóriában vannak jobb termékek is. Ami nekem bevált az az Avon selyemfényű barnító testápolója és nagyon tetszik az Oriflame Giordani Gold White EDP-je. Egyébként avonozom és most kezdtem az oriflamezést, de nálam többen rendelnek az avonból.
2007. febr. 21. 15:13
egyoket sem, vannak sokkal jobb cvuccok is
2007. febr. 21. 13:29
Egyiket se, mergek.
51. kft
2007. febr. 21. 13:19
mindenképpen AVON.
2007. febr. 19. 10:43
AVON. Én nagyon szeretem, bár az Oriflamet nem is nagyon próbáltam
2007. febr. 2. 02:54
AVON, bár szerintem régebben lényegesen jobb termékeik voltak...
2007. jan. 30. 18:08
Én Avonozok, és nagyon szeretem a SPA termékeket. Jók még a parfümök is, a páromnak szinte csak innen vannak borotválkozáshoz használt dolgok.
2007. jan. 28. 15:35
Én avonozok. de van amiből én is más terméket vásárolok, mert az jobban be jött. A parfümöm viszont avonos.
2007. jan. 28. 14:18

Én Oriflame tanácsadő "nő" vagyok:)úgy kb. féléve....A parfümjeit nem nagyon szeretem...jóillatúak csak az a baj hogy 10 perc után semmit sem lehet belőlük érezni.

Ezért parfümöket az Avontól rendelek:)

Az orflame termékei azért drágábbak(nem mind1ik)mert vannak "természetesebb,egészségesebb" termékei ...pl:az Aloe termékcsalád.

Én szeretem mind a kettőt.Van közöttük rivalizálás, de szerintem a legtöbb ember mind a kettőböl vesz....nem lehet semmi sem tökéletes...szal mind a kettőnek vannak jó termékei,és vannak olyanok is amik nem vállnak be.

én nemtok dönteni:)

2007. jan. 22. 14:19
Avon, de nem csak azért mert én is Avonozom.
2007. jan. 22. 13:56
Itt ahol en elek nincs se avon, se oriflame. Mo-on en is sokszor vettem avon termekeket. Itt az Yves Rocher-tol szoktam rendelni, nagyon jok a kremek, az alapozoi tokeletesek a boromnek...
2007. jan. 22. 13:40
Sziasztok!Én oriflamezek már 4 éve és nagyon szeretem a termékeit. Megvagyok mindennel elégedve. Én se szeretek az emberekre termékeket tukmálni. Februárban megyek szépségakadémiára ahol a bőrápolással kapcsolatban tudok meg infókat. Mit mire érdemes és hogyan használni. Remélem ezekkel a hasznos infókkal több embernek tudok majd segíteni a bőrápolásban.
2007. jan. 21. 13:13

Én az Avonra szavazok... Ja, ez nem szavazás? ;-)

Nekem az Open Road az igazi illat :-)

2007. jan. 21. 13:11
Én 2 éve Oriflame-ezek, de az Avonból is mindig rendelek valamit. Csak akciós dolgokat veszek és azokat, amire igazán szükségem van, mostmár sikerül ezt be is tartanom. Én nem tukmálom rá az emberekre, hogy rendeljenek, ha valakit érdekel, az úgyis szól. Nincs is nagy forgalmam, de nem is érdekel, nem azért csinálom, meg sokszor áron alul adom el őket. Mostanában a katalógusból szoktam ajándékokat rendelni mindenkinek, nagyon jól be lehet vásárolni, mivel 30%-al olcsóbban kapom és az akciós termékeket veszem meg, így nagyon jó áron lehet megvenni. De most nem reklámozni akarom, csak nekem ez a véleményem. De volt rá példa, hogy az egyik tusfürdőtől allergiás lettem, így azokat nem is használom.
2007. jan. 17. 08:11
Én régebben Avon tanácsadónő voltam kb 2 évig ,rendszeresen használtam a termékeiket.Egy idő után már viszkettem mindentől : az arckrémektől,samponoktól,testápolótól stb.már nem vagyok tanácsadónő ,de nem is használom a termékeket.A másik elgondolkottató dolog pl. van egy 800 ft-os termék ,ha a legmagasabb szinten vagyok akkor megkapom jutaléknak a 30% ugye akkor az árból lejön 240 ft,a koordinátorod is kap a te forgalmad után jutalékot ez még lejön az árból,plusz még más egyéb dolgok és még ott van az előállítási költség + csomagolás stb.Úgyhogy ezek a termékek nem olyan minőségiek /beleértve az oriflémet is /,szerintem egy 800 ft termék előállítása nem lehet több 150-200 ft.nál a többi a mindenféle jutalék stb.
2007. jan. 16. 17:59
Sziasztok. Én szoktam mindkét márka termékeit vásárolni. Nekem az oriflame arctonikja nem jött be zsírosodott az arcom tőle, ebből tanultam többet nem veszek. a parfümöket viszont szeretem mindkét termék márkának van jó illatú parfümje.az a baj hogy ahoz hogy megtudjam hogy jó e 1x meg kell vennem és ki kell próbálnom. ami persze sok pénzkidobás mire megtalálod azt amelyik bevált.
2007. jan. 16. 07:33
Én az Oriflame termékeit használom. Nekem jobban beváltak mint az AVON-é. Bár vannak dolgok, amiből az Avon-t jobban szeretem
2007. jan. 16. 00:04
Én mindkettő termékeit szeretem. Persze nem mondom azt, hogy mindkettőből minden jó. Egyikből ez, másikból az. Viszont az Oriflame árai kicsit borsosabbak. Ezért talán gyakrabban vásárolok az Avonból...már ha vásárolok.
36. 7130b15964 (válaszként erre: 31. - Kicsinuszi)
2007. jan. 15. 20:36
A Oriflames katalógus lapozható a neten. De minek veszel meg olyasmit, amire semmi szükséged és ráadásul még tisztában is vagy vele?
35. Rika1
2007. jan. 15. 20:10
egyik sem:)
2007. jan. 15. 15:36
Avon, kivéve az arckrém.
33. 11111
2007. jan. 15. 11:40
Nekem az Avon,ezektől a termékektől legalább nem gyulad be az arcom.
2007. jan. 15. 11:14
régebben avon,de allergiás lettem a termékeikre/sampon,tusfürdő,testápoló/:(((
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook