Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Avon vagy Oriflame? fórum

Avon vagy Oriflame? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
331. luyzika
2010. okt. 29. 15:38
Ha már a csapatban vagyok... :-)
330. fegyver
2010. okt. 1. 16:56
mindenkeppen Oriflame
2010. okt. 1. 12:56
inkább avon
328. gsmtomi
2010. okt. 1. 12:46

Én Avon Koordfinátor vagyok,így természetesen Avon....


De van egy kedvenc parfümöm,ami nem is avon,nem is oriflame


Hugo Boss

327. goodall (válaszként erre: 326. - Audrey71)
2010. máj. 24. 19:46

Ezt a pozíciót szponzornak hívják. Maga a cég szinte azonnal betesz alád valakit, a többi pedig rajtad múlik. Annyi embert léptethetsz be közvetlenül magad alá, amennyit csak tudsz és az ő vásárlásaikból részesedsz. Annyi a feltétel, hogy te szerezz 100 bónusz pontot (1 pont kb. 200.-). Így tiéd a 30 %-os árrésből adódó haszon, meg a többiek forgalma után járó jutalék. Rengeteg az akció, amelyeket szintén alaposan ki lehet használni. Itt gyakorlatilag az is jól jár, aki vásárol, az is, aki belép. Aki csinálja, annak viszont komolyan kell vennie, ha tényleg akar vele keresni és tanulnia kell, amire a cégnél kiválóak a lehetőségek.

Hogy az Avonnál hogy van mindez, azt nem tudom, mert tőlük csak vásárolgattam régen, de a minőséggel, meg az árukapcsolási módszereikkel nem voltam megelégedve.

326. Audrey71 (válaszként erre: 325. - Goodall)
2010. máj. 24. 18:34

Szia!

Az Oriflame ösztönző rendszerében az a pozíció, amelyben már neked vannak tanácsadónőid (csoport vezető), milyen juttatást ad? Esetleg van egy jutalékrendszered, amit át tudsz küldeni?

Esetleg az Avon kordinátori pozi is érdekelne... Mennyi idő alatt lehet ezeket felépíteni?

325. goodall
2010. máj. 21. 20:43

Az Oriflame-nél is lehet termékmintát kérni. Nemcsak illat- és rúzsminták léteznek, de krémekből is lehet kérni. Teljes a pénzvisszatérítési garancia. Ez azt jelent, hogy ha nem megfelelő a termék és tíz százaléknál nem használtál el többet belőle, indoklás nélkül visszaadhatod és vissza kell kapnod az árát. Ha ezt a jogodat nem tudod a tanácsadónál érvényesíteni, illetve nem rendel a kedvedért mintát abból a termékből, amiből ilyen létezik, akkor ő az, aki nem végzi jól a munkáját.

Ez a tevékenység - még ha hobbyból vág is bele valaki - szakma. Ezt tudomásul kell venni. Egy tanácsadó számára a vevője kell, hogy az első legyen. Ezért kell minden információval rendelkeznie a termékekről, az akciókról, a szépségápolásról, az újdonságokról stb. Ezért kell a termékmintakészletét naprakészen tartania. Senki nem szeret zsákbamacskát venni, de az Oriflame-nél nem is kell. Igaz, ez rengeteg tanulással jár, de ez így van jól.

Nem vásárolok szívesen olyan embertől, aki nem tudja, mit ad el, nem tudja megmutatni, vagy rám akar beszélni olyan dolgot, amire nincs szükségem.

2010. máj. 15. 14:55
Sysy , küldtem privátot!
2010. ápr. 21. 14:50

sziasztok

én megvagyok elégedve az oriflame termékekkel, sajnos sokszor akad h nincs raktáron de a minőség az kiváló, (vál:Henna1)mint tanácsadó már annak örülök, ha a magamnak rendelt termék árát megkerestem

322. gerb
2010. ápr. 15. 13:50

Én Avonozok, de régebben Oriflame-mel is foglalkoztam (most csak vevő vagyok).

Szerintem az Orinak jobbak a krémei, de mostanában nagyon rossz a kiszolgálás, sokszor nincs az a termék, amit rendel az ember, mert elfogyott és majd a köv. rendelésnél v. az azt követőnél kapom meg a rendelt árut.

Sajnos az Avonnak sok terméke nem megfelelő minőségű, többször vittem vissza árut, mert nem volt jó.

Ennek ellenére szeretem mindkettőt:-))

2010. ápr. 12. 09:34
Én oriflame-mel foglalkozom, de az avonnal sincs semmi bajom..
320. zsoan78
2010. ápr. 9. 12:00
Nem akarok megbántani senkit sem, de szerintem egyik sem...Egyébként régebben évekig avonoztam. A sminktermékek jók, mindkét cégnél ok, leginkább a szempilla spirálokat szerettem az avontól rendelni, de a krémeket inkább hanyagolja mindenki...
2010. ápr. 8. 13:38
Olyan kérdésem lenne, hogy ha megváltoztatom a szállítási címet (kitöltöttem a nyomtatványt), akkor az a következő rendelés leadásától él?
2010. márc. 9. 11:28
Valahol esetleg utána lehet olvasni a feltételeknek, mennyi a minimális rendelés, amikor nem kell fizetni a szállításért....esetleg ha nem vagyok tag, hol tudok vásárolni...
317. 6ebcba483f (válaszként erre: 313. - Laszlozsu)
2010. febr. 27. 22:14

laszlozsu


Nem silány egyik se,csak nem a Te bőrödnek megfelelőek,pl.nem mindegy hogy száraz bőrre milyen testápolót vagy tusfürdőt használsz ill.száraz arcbőrre se mindegy...

2010. febr. 27. 22:12

Ja 30% persze...de ha csak 5-10ezer forint értékben rendelsz akkor jóval kevesebb a kedvezmény....kaptam egy listát amin minden Oriflame termék fel van sorolva,innen tudom.

Különben mindkettőt szeretem.:-)

Mindkettő nagyon jó.:-)

2010. febr. 3. 13:16
Én oriflame-zok, nekem bejött nagyon, főleg hogy 30%-al olcsobban jutok hozzá mint tanácsadó, én csak ajánlani tudom
2010. jan. 21. 04:35
Avon
2009. dec. 4. 22:48

Igazán az Avont ismerem, az Oriflamhez nem volt szerencsém még.

Van az Avonnál kedvenc termékem, de általában véve több termékénél tapasztaltam sajnos a silány minőséget. Ma már csak azt rendelem, ami egyszer nagyon bevált. Kisérletezni nincs kedvem náluk.

2009. dec. 4. 22:42
Általában mindkettőt át szoktam nézni, de az esetek 90%-ában inkább az Avonból rendelek, ott találom meg azokat a termékeket, amikre szükségem van. Eddig mindig meg voltam elégedve a minőséggel!
311. Boszics
2009. dec. 1. 12:40
Avon
2009. dec. 1. 12:28
mindkettőt csinálom, és szeretem:)
2009. okt. 25. 22:24
en eddig csak avon termekeket probaltam, meg vagyok veluk elegedve. Ismeroseim, akik probaltak az Oriflame-et, meg voltak elegedve annak a minosegevel is.
2009. szept. 29. 13:52
avon
2009. szept. 27. 20:41

Jajj, de kár, hogy az előbbi irományom elszállt, mielőtt mentettem volna.

Így megörzöm a kifejtést.

csak annyit: Avon

De az Oriflame-mel sincs bajom. Csak mint használó és tanácsadó az avont választottam.


(amúgy beleolvastam egy-két reakcióba, s azt vettem észre, hogy az oriflame pártolók jobban mocskolják az avonos cuccokat, mint fordítva...


Tanultam marketinget..ez rossz üzletpolitika.)

2009. szept. 22. 09:35

Sziasztok. régebben oris voltam, de volt egy csalódásom -hálózatot is építettem, elég komolyan- azóta csak a szűk családi körnek rendeltem. ez idáig, mert ha valaki csak saját részre akar pl. 3-4 ezer ft-ért rendelni akkor ki kell fizetni az adminisztrációs díjat + ha a közeledben nincs team order akkor rászorulsz a házhozszállításra így +1500 ft-ot kiadtam a semmiért. az i-re a pontot a legutóbbi rendelésem tette fel amikor még én fizettem +1000 ft-ot mert a "hasznot" elvitték ezek a díjak.

Kérdem én, ki az a hülye aki ingyen dolgozik más javára vagy mondhatom úgy is fizessek hogy dolgozhassak???? gusztustalan ahogy ezek a cégek kihasználják az embereket...

Bye bye oriflame...........

2009. szept. 20. 17:30

Én kipróbáltam mindkettőt és inkább az Avon felé hajlok. Nem minden jó ott sem(voltam tanácsadónő, sokindent kipróbáltam), de pl az anew krémek tényleg jók, nekem legalábbis beváltak. Jók még a planet spa sorozat és némely dekorkozmetikum.

A senses tusfürdőket is szeretem. A parfümök nem annyira jöttek be, nem olyan tartósak, bár van egy-két jó illat.A lábápolóik is jók, de inkább csak a krémek.Hajápolási dolgok nekem nem jöttek be.

2009. szept. 5. 14:06
Egyik sem!
2009. aug. 22. 22:09
min a ketö sz......
302. rasan
2009. aug. 14. 18:58

Szó-szó ám kozmetikumokat használni kell.

A svéd termékek kimagasló minőségűek. Közéjük tartozik az Oriflame is és még nem büntette soha a GVH. :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook