Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépítő zöldségek fórum

Szépítő zöldségek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szépítő zöldségek

2009. aug. 16. 18:28
Én sok zöldséget eszek naponta. De hogy melyik szépít, azt nem tudom.
8. Veronika27 (válaszként erre: 4. - Viktorya)
2009. júl. 6. 14:22

Na, azért nem ennyire fekete-fehér a dolog. Egy uborkakivonatos pakolásban lehet még bármi más is, ami jó a bőrnek, akár több dolog is.

Otthon ezeket összekutyulva nem biztos, sőt biztos nem kapsz megfelelő állagú, hatású pakolást.

A neten egyébként számos otthon is elkészíthető dolog van.

Azért ezek sem mindig jók, mert tele vannak vegyszerrel, talán már nem is frissek, ha többet csinálsz, akkor pedig kevés ideig lehet őket tárolni, na meg ki szeret pepecselni...

Anno a kozmetikus szakvizsgán nekünk is kellett kezelési tervet összeállítani házilag előállítható anyagokból, és ki kellett keverni, elkészíteni, felhelyezni. Hát mit mondjak, elég sok időbe telt (egy kobinált bőrnél ugye ide ezt, amoda azt, külön szemkörnyékre, nyakra, dekoltázsra, mert nem mindenhol egyforma a bőr), és több volt a terítőn, mint a tálban. Azóta sem készítettem semmi natúrt.

2009. jún. 28. 20:16
Kb 2 dkg élesztő ( 5dkg nak a fele ) és evőkanálnyi kefír... Ki kell a mennyiséget kisérletezni, ne legyen sok. ( spórolósan, válság van :-)))
2009. jún. 28. 20:13
Nyers reszelt krumpli a szemre. Élesztő + kefírkeverék bőrradírnak olyan arányba bekeverni hogy ne follyon, krémszerű legyen. Sőt pici mézzel is lehet gazdagítani.
2009. jún. 27. 20:53
:)
2009. jún. 24. 20:25

Pontosan!

Gondoljatok bele, amikor megvesztek egy krémpakolást amiben pl uborka van, és azzal adja el magát, hogy uborkakivonat...

Nem volna egyszerűbb akkor már pár szelet igazi, élő ubit az arcodra helyzeni?

Nem mellesleg megkímélnéd magad az allergizáló , ill. mérgező kísérőanyagoktöl is.

2009. jún. 19. 09:22

Szia Becky!

Melyek ezek a szépítő zöldségek?

Milyen hatással vannak a bőrre?

2009. jún. 18. 20:51
Igen,ezt én is így látom!
1. Hoxa
2009. jún. 17. 16:03
A szépségápolás hozzáértői esküsznek rá, hogy a bőrnek nagy szüksége van a növényi hatóanyagra.

Ugrás a teljes írásra: Szépítő zöldségek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook