Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ruházati üzlet nyitásával kapcsolatban tud valaki segíteni? fórum

Ruházati üzlet nyitásával kapcsolatban tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

2009. jún. 17. 13:33

Ha Pesten nyitod akkor a Józsefvárosi nagy piacon betudsz vásárólni olcsón.

A vállalkozói adóknak az apeh oldalon utánna tusz nézni. Nem lesz olcsó dolog, amint megkapod a vállalkozóit onnét kezdve havi 50 ezer biztos lesz. A bolt nyitása sem olcsó.Különböző műszaki engedélyek is kellenek.

4. 1e8f358d6a (válaszként erre: 2. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 17. 12:34

:) Attól még nyithat, csak nem kínai diszkont, van HU-PANG-HO vagy valami hasonló lesz a neve, hanem kitalál valami magyar nevet, de ugyanúgy az olcsó kínai cuccokat fogja árulni. Mint a legtöbb nevesincs butik Magyarországon.

Szóval a butik maga kínai lesz, csak a neve és a tulajdonosa lesz magyar. :)

3. H.Ancsi (válaszként erre: 2. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 17. 12:32
:))
2009. jún. 17. 12:26

:-)))húha, tényleg a elején vagy.

Kínai bltot szerintem csak kínaiak nyitnak:-)Legalábbs én még nem láttam nem kínai tulajú kínai boltot.

2009. jún. 17. 12:23

Sziasztok! Egy témában több kérdésem is lenne: Az egyéni vállalkozókat milyen adók, fizetési kötelezettségek terheli? Szerintetek érdemes kínai ruházati boltot nyitvi? Hol lehet venni olcsóért kinai ruhákat? (sajnos nem is merek nagykereskedéseket..)


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook