Látászavar (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 29. 16:43

hogy az üvegtestihomály ártalmatlan volna?

annyiban igen h. nem betegség és nem fogsz megvakulni tőle


viszont a legtöbb ember üvegtesti homálya köszönőviszonyban sincs súlyosabb esetekkel, mint pl. az enyémek. fórumok is vannak világszerte a témakörben, vagyis nem vagyok egyedi eset.


emkékszem milyen volt a szemem 7 éve, miket láttam

lightos homályaim voltak, ahogyan a legtöbb embernek, emiatt hiszik azt h. jelentéktelen dologról van szó


vannak olyan hatalmas és elburjánzott homályok

amik tönkre tudják tenni az ember életet

és nem azért mert nincs jobb dolga mint velük foglalkozni

7 éve egyre csak romlik a helyzet, utálom a napsütést, évek óta egy könyvet sem tudtam miatta elolvasni, nem hogy a monitorról olvasni

(kivéve feketet háttéren, zöld betűkkel)

2009. jún. 17. 16:57

A és E vitamint szedj, ezek a szem vitaminjai, háziorvos felírja, de patikában meg kapható a Béres Szemerő vitaminkomplex, az is jó.


A te problémád szerintem az úgynevezett üvegtesti homály.

Ártalmatlan, nézz utána aneten.

2009. jún. 17. 13:35

Lehet vérnyomástól is. Méresd rendszeresen.

Ha a szemésznél nincs probléma nézesd meg a házidokival.

5. tappancsmama (válaszként erre: 2. - 2c06527ca9)
2009. jún. 17. 12:26

Szia!

Nekem a szemem szokott vibrálni.Én ha iszom a magnéziumos pezsgőtablettát minden nap egyet akkor nem jön elő.De ha hosszabb ideig kimarad véletlenül akkor időjárástól függően megint elő jön.Próbáld ki ha gondolod,hátha neked is segít.Nekem évek óta így szinte alig van,pedig előtte volt hogy minden nap és volt hogy minden nap többször is,sőt utána a fejem is úgy megfájdult tőle,hogy sokszor hánytam,vagy hányingerem volt.És most már ha elő is jön akkor sem fájdul meg mindig a fejem,de annyira, mint előte szinte egyszer sem.

4. 2c06527ca9 (válaszként erre: 3. - Vvicus)
2009. jún. 17. 11:58

Kettőnél voltam már!

Az egyik csinált szemfenéktükrözéstől kezdve szemnyomásig mindent, a másik "csak" megnézte, de semmi elváltozást nem látott a kukkerével!

3. vvicus (válaszként erre: 2. - 2c06527ca9)
2009. jún. 17. 11:50
Nincs ilyen jellegű gondom, de én a helyedben nem bíznám egy orvos véleményére a látásomat. Menj el más orvosokhoz is!!!
2009. jún. 17. 11:43

Sziasztok!


Látászavaraim vannak mostanában, kb fél éve!

Először néha egy fekete pontot láttam a szemem előtt, most néha egy árnyat!

Szemész orvos azt mondta szememnek semmi baja, ne foglalkozzak ezzel, hogy láttok ilyeneket, másoknál is van ilyen probléma!

Írjatok Léci, ha van valakinek ilyen jellegű gondja, érdekel minden vele kapcsolatban!

Köszi

2009. jún. 17. 11:43
Látászavar

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook