Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem kaptam üdülési csekket tavaly? fórum

Miért nem kaptam üdülési csekket tavaly? (tudásbázis kérdés)


12. vronie (válaszként erre: 10. - CILUSKA)
2007. aug. 7. 11:57

Aha, lehet. Nem láttam az igénylőlapot, mert már nem élünk együtt; csak utólag mesélte, hogy megpályázta, de hónapokig semmi. A kisérős dolgot meg végképp nem tudom, hogy van, de erre hivatkoztak, amikor rákérdezett :-O

De köszi a tippet a honlappal.

11. CILUSKA (válaszként erre: 6. - Daroki)
2007. júl. 17. 21:45

Az idén még nem volt pályázati kiírás a nagycsaládosoknak.

Figyeld a www.udulesicsekk.hu honlapot.

Ha dolgozik valaki a családban, akkor az ő munkáltatója bármikor "vehet" neki üdülési csekket.

Ez egy plusz juttatás a dolgozónak.

10. CILUSKA (válaszként erre: 8. - Vronie)
2007. júl. 17. 21:40

Az idén is lehetett pályázni az üdülési csekkre.

Anyukád biztosan félreértett valamit.

Én nem emlékszem erre a kisérő megadása dologra.

A sógorom igényelt és már be is lett fizetve az önrész.

Mi tavaly kaptunk, ezért nem igényelhettünk az idén.

Ha megnézed a www.udulesicsekk.hu oldalt, akkor láthatod, hogy kb. tízszeres volt a túljelentkezés és valószínüleg ezért nem kapott az anyukád.

Figyelni kell rendszeresen ezt a honlapot, mert lehet, hogy az idén lesz még egy pályázat.

Erre azonnal reagálni kell.

Ezen a honlapon azt is leírják, hogy senkit nem értesítenek a nemleges válaszról és nem leveleznek senkivel.

9. badonyimariaeva (válaszként erre: 6. - Daroki)
2007. júl. 17. 15:49

Kitől kaptad ezt a felvilágosítást?

Nyugottan megigényelhetted volna!

8. vronie (válaszként erre: 2. - Erasmus)
2007. júl. 17. 08:10
Anya rokkant nyugdíjas, mozgáskorlátozott, egyedülálló. Megpályázta hát idén az üdülési csekket még márciusban, de nem jött rá válasz. Felhívta a megadott telefonszámot, ahol érdeklődhet, de ott meg nem volt regisztrálva. Így hát írt egy levelet 4 hónap várakozás után, hogy mi van már, hogy még válaszra sem méltatják. Azt mondták, hogy azért nem jogosult, mert kísérőnek a 4 éves hugom adta meg, és mivel 18 éven aluli, így nem jogosult anya sem az üdülési csekkre...
2007. márc. 19. 20:31
Én is úgy hallottam, hogy csak oylan családok kaphatnak az idén akiknél van nyugdíjas, fogyatékos. Ja és SZAK ISKOLAI osztályok( minimum 11főnek kell lennie) is kaphatnak!
2007. márc. 19. 19:39
Én úgy hallottam,hogy idén csak a nyugdíjasok,a fogyatékkal élők és azok kaphatnak üdülési csekket akiknek a melóhelyén jó fej a góré és kifizeti nekik.Én nagycsaládosként szerettem volna igénybe venni,de azt a felvilágosítást kaptam,hogy ilyen már nincs.Ti mit tudtok erről?
2007. márc. 19. 17:55

Azért nem kaptál,mert elfogyott a pénz.

Talán próbáld meg most,már a neten van az igénylési lap.

2007. márc. 18. 20:14
Nekem még csak vissza sem jeleztek. Az idén én úgy néztem nagyon meg van szigorítva.
2007. márc. 18. 19:11
először visszautasítottak,mikor már voltam szabadságon ,utánna jött a levél ,hogy mégis kapok csekket,de már nem kértem.
2007. jan. 9. 12:15

miért nem kaptam üdülési csekket tavaly?

A nyomtatványt kitöltöttem, elküldtem s nem tudom miért,de nem kaptam. Az idén jó lenne már nyaralni...e nélkül nem megy 4 kiskorú csemeténk van. Segitsen valaki!

2007. jan. 9. 12:11
üdülési csekk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook