Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Revalidról tapasztalatok fórum

Revalidról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2014. márc. 10. 19:46
:PP
2014. márc. 10. 19:41

Sok helyen olvastam hogy rengetegen abbahagyták a Revalid szedését már az első próbálkozás után, mert olyan savat csinált nekik, meg fájt a gyomruk tőle hogy nem bírták.

Mikor először szedtem Revalidot, nekem is megvolt ez a probléma, de nagyon hamar orvosolni tudtam.

A titka az, ami amúgy a dobozon is rajta van, hogy enni kell rá! Ha csak egy almát eszel meg, az is elég, de enni kell rá vagy közben mindenképpen. Én ha pl. éhgyomorra veszek be 1 szemet, 10 percen belül ennem kell rá különben hányok rögtön mint a lakodalmas kutya. Szinte érzem ilyenkor a pillanatot, amikor szétpukkan a kapszula a gyomromban és rögtön felforgat odabennt mindent. De ha harapok rá valamit, semmi gondom a világon!

2011. márc. 8. 12:55
Sajnos úgy tudom, hogy nyereményjátékuk nincs, most néztem meg a honlapjukat. De van valamilyen hajszépségverseny. Ha már olyan szép a hajad, akkor lehet, hogy érdemes megpróbálni. :)
2011. márc. 8. 12:45
Valaki még valami? Nincs valami nyereményjáték a Revalidnál, ahol lehetne ajándékcsomagot nyerni mondjuk? És akkor kicsit spórolnék az árán. Mert én csak jót hallottam róla és szerintem megérné...Nem tudtok valamiről?
2011. márc. 6. 13:50

Nekem nem vált be.

Aztán olvastam egy könyvet és elkezdtem szedni,

egy népszerű vitamin összeállítást, az megállította a hajhullásom. :-)

2011. márc. 3. 15:39
Én szedtem, bár nem tartósan, használtam mellé revalid ampullákat is, de szerintem csak felesleges pénzkidobás volt. Nekem a dm sajátmárkás hajerősítő kapszulája vált be. Nagyon tudom ajánlani, 2 havi adag van egy dobozban, mindössze 1000 Ft
2011. márc. 1. 14:41
Én ezer éve szedem, és nekem nagyon bevált! Szerintem ez a hízás csak valami rémhír lehet, mert soha nem volt ilyen panaszom tőle…
2011. márc. 1. 12:27
Csak ajánlani tudom!
2011. márc. 1. 11:52
Nemrég ajánlották nekem, mik a tapasztalataitok?
28. nyugi
2010. dec. 6. 17:49

Én már két hónapja szedem és semmi bajom nincs tőle.


Pont tegnap nézettem meg az összetevőit vegyész unokatesómmal és azt mondta nagyon jó, szedjem nyugodtan.


A Biovanne sokkal kevesebb hatóanyagot tartalmaz.

2010. márc. 9. 10:10

gen, olvastam hogy a gyakori mosás csak jobban zsirositja a hajat.

Nekem nagyon bevált a Revalid, 250 ml és 2000 ft körül van az ára (nálunk 28-35 lej között változik).

De azóta egy héten csak 1x mosok hajat, és ha zsirosodik, akkor felcsatolom vagy bekötöm.

Hozzászoktatom a hajam az 1x-i mosáshoz.


Valaki rajtam kivül próbálta már?

26. Orsova
2010. febr. 24. 08:52

Sziasztok!

Én most kezdtem el szedni, de eléggé megrémítettek a negatív tapasztalatok.. Nem hiányozna hogy szőrösödjek tőle, meg a többi mellékhatás sem!!

Azért volt olyan is, akinek jól bevált?

Szerintetek hagyjam abba a szedését? Eddig semmi rosszat nem tapasztaltam..

2010. febr. 4. 17:33
Sziasztok!Most szeretném elkezdeni szedni a Revalidot, bár nekem hajhullással nincs gondom nemazért....de nagyon szeretném megnöveszteni a hajam! a körmeimnek sem ártana egy kis vitamin de a hajam a fő célpont. kb mennyi idő után indul be a hajnövekedés? és milyen gyorsan nő, kb hány centit egy hónapba? köszi
24. louy
2010. jan. 18. 18:11
a sima élesztővel ugyanazt éred el minden mellékhatás nélkül.napi fél kocka 1-2 hétig kura szerüen.nekem ez vált be.sött a bőrnek is jo.
2009. nov. 30. 10:08

nekem egy kezelés miatt nagyon hullott a hajam és elkezdtem szedni.

napi 3x0 - et, utána 2x0-et nagyon jól hatott és mge is állt a hajhullás.

DE! a gyomrom tönkre vágta. fekélyem lett.

pár év múlva megint kellett szedni..napi 1-et szedtem de azonnal abba is kellet hagyni

nem bírja a gyomrom.


én most lucerna tablettát vagy kapszulát ajánlották hajhullásra. il mellé még cink-ket.

remélem használ.

2009. aug. 7. 20:16

Nálam nem volt mellékhatása.

Most egy másik fajtát próbáltam ki szerintem ez is jó:) (Biov@nn)

2009. júl. 30. 09:00
én 2 napid szedtem de abba is kellett hagynom...
2009. júl. 14. 17:11
Nekem fűszagú lett a vizeletem tőle. :P Olyan zöld szagú, nem tudok rá jobb szót. De pozitív hatását nem érzékeltem.
2009. júl. 14. 12:10
Szia! én is szedtem sokáig,a hajam nagyon erős és fényes lett tőle, de leginkább a körmöm erősödött meg és nagyon gyorsan nőtt. Nálam nem volt mellékhatás.
18. Heni86
2009. júl. 14. 09:35
Én is szedtem a hajhullásomra. Elég hatásos volt és semmi mellékhatást nem vettem észre... Nem is ettem többet szerintem.
17. lackó-zsanett (válaszként erre: 16. - 2c1d5b9264)
2009. júl. 14. 09:32

Bellydancer!


Köszönöm a hozzászólást! Én kb. két hétig szedtem március körül! A hízást nem, de a szőrnövekedést az arcomon már tapasztaltam! Megijedtem és azóta nem szedem.

2009. júl. 14. 09:30

szia!

én is szedtem régen, nekem hatalmas étvágyam lett tőle és ezáltal híztam is és meggyorsítja a szőrnövekedést is...

2009. júl. 14. 09:29
Mi a véleményed a Revalid kapszuláról? Negatív mellékhatása van?
2009. jún. 16. 21:23

Sziasztok!

en is szedtem revalidot, mert nagyon hullot a hajam, 3*1 et szedtem, 2 dobozzal, az nem tudom mar menyi ido lenne, 1 2 honap...hat amenyire a 2 doboz eleg volt :) es nagyon meg voltam elegedve, eleg hamar megszunt a feltuno hajhullas, es utana szebb is lett a hajam meg nagyon megindult a novese, azota nincs gond a hajammal :) bar mostansag mikroalga port is szedek, az is besegit :)

en csak ajanlani tudom a revalidot :)

jaa amugy en nem hinnem hogy lenne valami koze a hizas vagy fogyashoz, semmi olyan nincs benne, ami etvagyat novel vagy csokkent...a vitaminok amik benne vannak azok a keratin kepzedesre hatnak, aminek az etvagyhoz semmi koze...

13. bibi85
2009. jún. 16. 15:24
köszönöm a válaszaitokat.én még egy hónap után nem igazán várok tőle eredményt,énis csak napi 2őt szedek,a hármat sokallom.eddig nem vettem észre,hogy megnőtt volna az étvágyam,és hízni se hiztam.
2009. jún. 16. 14:07
Én is használtam, de nem jött be. Hízni se híztam, de nem is volt hatása.
2009. jún. 16. 13:45

Nekem sem az étvágyam volt nagyobb, csak kicsit elkezdtek jönni a kilók. Gondolom valami olyan hatása van a szervezetre, hogy lassabban, vagy valahogy máshogy dolgozza fel a bizonyos anyagokat, ezért rakódhat kicsit le, aminek nem kéne.

De ennek ellenére tényleg meg voltam vele elégedve.

És miután abbahagytam, még egy jó darabig nem is volt gond a körmeimmel.

2009. jún. 16. 13:41
Én szerencsére nem híztam tőle. Bár többen megrémísztettek, hogy a vitaminok miatt nagyobb lesz az étvágyam, de nálam semmi ilyen nem jelentkezett.
2009. jún. 16. 13:39

Én abbahagytam, pont a hízás miatt... Van rajtam így is elég plussz... :S

Viszont nekem a 2x1 is 1,5-2 hónap alatt használt!

Mostanában homeopátiás bogyókat szedek ilyesmire, azok kevésbé látványosak ilyen rövid idő alatt, de hosszabb távon azok is jók.

2009. jún. 16. 13:35

Lehet, hogy nekem is elég lett volna, de én gyors és látványos változást szerettem volna elérni, ami sikerült is. :)

Te szeded még?? Én nem merem teljesen abba hagyni, attól félek, hogy újból puhák és töredezettek lesznek a körmeim.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook