Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Széchenyi Kártya fórum

Széchenyi Kártya (beszélgetős fórum)

9. doxikri (válaszként erre: 8. - Reddyke)
2009. jún. 16. 10:36

Az a lényeg, hogy a papírok meg a mérleged rendben legyen. Pont erre van kitalálva, hogy egy"egyszerű kis fodrász" is kaphasson.

Ne kicsinyeld le magad!! Nem szabad!

2009. jún. 15. 21:52
Holnap megyek a kamarába, ott talán kapok megfelelő felvilágosítást. Ha viszont marad kérdésem azt mindenképp felteszem. Nem tudom hogy egy egyszerű kis mezei fodrász kaphat-e ilyet, ha a papírok rendben vannak.Köszönöm előre is!
7. doxikri (válaszként erre: 6. - Reddyke)
2009. jún. 15. 21:24
Nem én nem vagyok az. Csak egyrészt van ismerősöm, másrészt meg egy nagyon régi jó barátom ennek a kitalálója és azóta is a cég vezérigazgatója. Már a hitelkártyáé. Tőle esetleg tudok kérdezni, de az pár napba telik. Ha van időd....
6. reddyke (válaszként erre: 5. - Doxikri)
2009. jún. 15. 21:16
Te ezt használod mint vállalkozó?
5. doxikri (válaszként erre: 4. - Reddyke)
2009. jún. 15. 21:13

Meg lehet hosszabbítani és a visszafizetési nap után rögtön leveheted az egész összeget újra. Elég, ha egy napig rajta van.

Van honlapjuk, nézd meg, ott minden le van írva.

2009. jún. 15. 21:08
Próbáltam átlátni az egészet, de nem nagy sikerrel. Azt mondják nagyon jó, de ahogy nézem a járulékos költségeket-kártyadíj,kapcsolodó váll.i bankszáml-nem vagyok meggyőzve annyira... 1+1 év a futamidő, és ha nem tudom addig visszafizetni? Mit visznek?
2009. jún. 15. 21:04
Egyáltalán mi az ?
2. doxikri (válaszként erre: 1. - Reddyke)
2009. jún. 15. 21:03
Mire vagy kíváncsi?
2009. jún. 15. 21:02
Most készülök igényelni, ha tudsz valami jó tanácsot adni, szivesen várom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook