Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miskolcon hol tornázhatnék? fórum

Miskolcon hol tornázhatnék? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 10. 18:53
AVAS. :))))))))))))))))
2010. jan. 10. 18:01
végig tornáztam az Antal Mikis fiit-ballos tornát més a ... is folyt a víz. Nem emlékeztem, hogy ez ennyire nehéz....de jólesett
17. virkina (válaszként erre: 15. - Fd8e423e9e)
2010. jan. 10. 16:24
a labdát elővettem, felfújtam, és mikor végre oda jutok a tv-hez, mivel 3 dvd is vettem már van 1 kedvencem is ismét elkezdem ma és minden nap akarom, de azért heti 2 alkalommal megyek tornázni is ahogy meg tudom oldani
2010. jan. 9. 20:39
Talán próbáld meg otthon
15. fd8e423e9e (válaszként erre: 14. - Virkina)
2010. jan. 9. 20:26
szia! a rendszeres testmozgással a csinos alakért fórumon már beszélgettünk. Sok sikert az életmódváltáshoz, fogyáshoz. Nekem a labda nagyon bevált, sőt anyukámnak is!:)
14. virkina (válaszként erre: 10. - Fd8e423e9e)
2010. jan. 9. 19:42

ÉN is otthon labdázom és imádom, sajnos mostanában nem volt rá hely otthon, pedig dvd-is van de építkezünk és nincs hol....


holnap ismét újra kezdem.....

2009. okt. 7. 20:35
Lányok, nem kifejezetten torna, de valakit érdekel női intim torna tanfolyam? Már ketten vagyunk a barátnőmmel, de a tanfolyamot (egy hétvége) minimum négy fővel indítják november közepén.
12. 548480fa28 (válaszként erre: 11. - Wicca10)
2009. okt. 7. 20:19

Szia!

Kimondottan aerobik órára szeretnél járni vagy "csak" fitness terembe mozogni?

Én is jelenleg azon gondolkodom, hogy el kéne járni mozogni, hogy fogyjak.

cupp

2009. okt. 7. 14:45

Sziasztok!


Ki jönne el velem tornázni valahova Miskolcon?

Egyedül nem merek elindulni...

10. fd8e423e9e (válaszként erre: 3. - Virkina)
2009. aug. 11. 23:07
Ha a callanetics nem jött be, akkor szerintem ne próbálkozz a pilates-sel, mert elég hasonló a két torna, bár igaz, hogy kitűnő alakformáló mindkettő, de nem aerob mozgás. A fitt-ball labdás aerobik órákat ajánlanám Neked,megizzaszt, de nem ugrálsz, régebben a fitt-lesz-ben voltak ilyenek, meg alakformálók is, nekem tetszettek, igaz én az otthoni torna híve vagyok (otthon fitt-ball labdázom, és tornázom). Érdeklődd meg a fitt-lesz-ben.
2009. aug. 11. 22:55
Szia!Én az M1 Fitness-be jártam.Nagyon szerettem,mert szinvonalas,jó minőségü gépek vannak.Amikor a gyerköceim még kicsik voltak,ők is jöttek velem,mert van gyerek megörző is. :)Nézd meg az oldalukat: [link]
2007. máj. 30. 19:19
Elírtam, korrigálom step-tánc.Sorry!
2007. máj. 30. 19:18
Sziasztok! Remélem tud nekem valaki segíteni!!! Stepp-tánc oktatás érdekelne itt Miskolcon. Sajnos eddig senki nem tudott ezügyben segíteni, remélem nem azért, mert nincs ilyen! Ha valakinek van valami információja ezzel kapcsoltaban írjon légyszi!!!Köszi!!!!!!
2007. máj. 27. 18:10
a fitt-lesz centrumba járok. a bottyán jános utcában van, a semmelweis kórház mellett. ez a legrégebbi fitnesz központ miskolcon. nagyon jó, kreatív edzők vannak és változatos az órarend. két éve járok ide.
2007. máj. 13. 12:36

Szia!

Én is most akarok elkezdeni tornázni.Igazából az általános erősítés,állóképesség növelése a célom.Nekem is a Futó utcai Fitnesst ajánlották.Kaptam órarendet is,ha gondolod elküldöm,és kiválaszthatod,hogy mit szeretnél

2007. febr. 9. 13:25
Miskolcon
2007. jan. 10. 12:59
Köszi a választ. Most olvastam a pilates nevü tornáról, még azon gondolkodom. Annyira elhatároztam, de annyira.
2007. jan. 9. 10:27

Szia!

Ajánlani tudom neked a Futó utcán a Fitness termet. Ha nagy a súlyod akkor van cardió termük futó,bicigli,és elipszis géppel,szerintem azzal kellene kezdeni, hogy fokozatosan terheld magad.

Ha már az megy, akkor nagyon jó step órájuk van.

Igaz én még nem próbáltam, de van viziaerobik, ami nagyon jó, mert kíméli az izületeket.

Helló

2007. jan. 9. 09:33
Végre elhatároztam, hogy tornával is erősítem a fogyási szándékom. A baj a csak az hogy az interneten nem találok semmit arról Miskolcon, hol tudnék tornázni. Engem nagyon érdekelne a cipős ugrálós ami nem terheli az izületeket, de jól megizzadsz. 1 helyen volt érdeklődtem, de már ott sincs. Pedig az jó lenne. Mivel elég nagy asúlyom az aerobicot nem bírom, a callaneticset nem szeretem. Szerintetek????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook