Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki hol szokott bulizni, és milyen gyakran? fórum

Ki hol szokott bulizni, és milyen gyakran? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 11. 14:08
Kb. félévente, de akkor egy nívósabb buliban, és megadom a módját:-)
2009. júl. 2. 12:45

Na megérkeztem! :D

Nagyon jó volt a nyaralás... :) Igaz csak ketten voltunk barátnőmmel, de egy percet sem unatkoztunk. A szállodánk egyszerű volt, de igényes, kényelmes és szép. A helyiek kedvesek és segítőkészek voltak. Rossz tapasztalatunk nem is volt. Első este mondjuk már este 8-kor bealudtunk. :D De második este már csavarogtunk, koktéloztunk... Szombaton nem terveztük igaz, de végül egy diszkóban kötöttünk ki... Már nem voltunk szomjasak! :D A zene az nem tetszett, bár ahogy láttam az ottaniaknak nagyon bejött. De maga a hely az nagyon szuper volt. Emeletes, felül nyitott terasz, ami a tengerre néz, lent még a diszkó területén belül is medencék voltak. Úgyhogy aki nem akart táncolni az fürödhetett is. A bárokban az emberek az asztal tetején, ill. a bárpulton táncoltak. Természetesen mi is felpattantunk egy asztalra. :) Utolsó este pedig megismerkedtünk egy pár magyar sráccal, ők is abban a hotelban szálltak meg ahol mi. Kimentünk éjszakai fürdőzésre, mi ugyan fürdőruhában, de a fiúk pucéran szaladtak a vízbe. Aztán még a szállodában iszogattunk velük. Meg akartuk várni a napfelkeltét. De a repülőnk 9-kor indult, így 7-ra már a reptéren kellett lennünk. Ennek ellenére még hajnali 4-kor is iszogattunk. Nem aludtunk egy óránál többet. :) De megérte, nagyon nagy élmény volt. :)

22. 3c6742c14b (válaszként erre: 18. - SSissykke)
2009. jún. 16. 17:08
Oksa! Várom a beszámolót!! :D
21. 3c6742c14b (válaszként erre: 19. - Szabotimi)
2009. jún. 15. 21:28
Pizsiben , minden este?!!! :Z
20. 3c6742c14b (válaszként erre: 18. - SSissykke)
2009. jún. 15. 21:27
Most nézzem elég későre jár! na gyors válaszolok és mek aludni! Szoktam járni szórakozóhelyekre, házibuliba, igaz nem annyira sűrűn, mert minden bnőmnek van pasija így kilógók a sorból! Ez van! Bármilyen zenét meghalgatok! Mostanában: Beyonce-halo;Metro station, The Veronicas, meg mix-eket és rap, hip-hop zenét szoktam hallgatni!
2009. jún. 15. 20:34
pizsiben, minden este:)
18. SSissykke (válaszként erre: 17. - 3c6742c14b)
2009. jún. 15. 20:17

Köszönöm! Majd beszámolok, hogy milyen volt! :)


És te amúgy szórakozóhelyre hova jársz, milyen zenét szeretsz? vagy milyenre szeretsz bulizni? :)

17. 3c6742c14b (válaszként erre: 15. - SSissykke)
2009. jún. 15. 20:04

Én is szeretek bulizni! Szórakozóhelyekre szoktam menni, meg még házibuliba ahola csapat összegyűl! Sztem a jókedv és a feneketlen jókedv buli a társaságtól függ! Mint mindenki máshogy szórakozik!

Előre is jó szórakozást Bulgáriához!!! :-)))

2009. jún. 15. 19:52

Fiatal nővel van, hogy egyetértek, máskor nagyon nem; de most akár én is írhattam volna, amit ő :)


Kétszer voltam bulizni, szakközépiskolás osztálykirándulás alkalmából, mert muszáj volt :D Ültem a sarokban és kis híján bealudtam :D


Ha fizetnének, akkor se mennék ilyen helyekre :)))

Én is mehetnék ZP-be, Morisson's-ba a fősuli szokott szervezni bulikat, de inkább kihagyom... :S

2009. jún. 15. 19:32

Én szeretek bulizni. :) Én sem tudnék szombat este otthon ülni a seggemen. Valahova mindig megyek. :) Ha nincs is semmi konkrét program, akkor is összefutunk a haverokkal. Vagy beülünk valahova, vagy csak kocsikázunk egy kicsit... de biztos, hogy nem otthon ülök. :) Sokat pókerezünk mostanában. De ez általában a péntekekre jellemző. :)

Szombaton meg valami szórakozóhely, vagy házibuli. :)

Barátnőmmel jövőhéten megyünk Bulgáriába, úgy gondolom ezalatt az egy hét alatt is rengeteget fogunk bulizni.

Aztán meg júliusban egy kisebb csapattal (kb 15-20 fő) tervezzük ezt a roxy-s partystrand-ot is. :)


Éljen a nyár! :D

14. Fiatal nő (válaszként erre: 11. - Mandulaszem)
2009. jún. 15. 19:30
Én soha nem tomboltam és soha nem is hiányzott. Én vagyok a megtestesült nyugalom. :-)
13. Fiatal nő (válaszként erre: 12. - Nicole01)
2009. jún. 15. 19:29

Például a latin (pl. cumbia), /dallamos/ rock, jazz, swing, blues, és a hasonló műfajok, ahol ZENÉSZEK játszanak HANGSZEREKEN, és nem mindenféle tümtümöt meg tuctucot kell hallgatni, amit valami gép "generál", még ha emberi "irányítással" is...

A tánc meg nálam azt jelenti, hogy pl. szamba, keringő, jive, quick step és társai. Ez az "ugrabugra" nekem nem tánc. Tornának még elmegy, de ahhoz miért kell üvöltő tümtüm "zene"?! :-D

12. Nicole01 (válaszként erre: 10. - Fiatal nő)
2009. jún. 15. 19:24
neked mi a normális zene?
2009. jún. 15. 19:22

Minden ember más, valaki a tombolásra, valaki a nyugalomra vágyik. Én fiatal vagyok, de sokat tomboltam már. Jobban szeretek a barátokkal eltölteni beszélgetős éjszakákat. Röhögünk, iszunk picit, szórakozunk, sztorizunk.

Persze a szórakozóhelyeket is szeretem, de inkább nyáron.

Most ami a legjobban vonz és amit a legjobban várok az a Balaton Sound. Barátaimmal lehetek, strandolhatunk, éjszaka buli. Megvan a feelingje.

10. Fiatal nő (válaszként erre: 9. - 6087d9753d)
2009. jún. 15. 19:16
Hát lehet, hogy mást nem szórakoztatja ez a "nyugdíjas" élet, de engem igen. Én megőrülnék, ha el kéne mennem egy diszkóba, ahol sok idióta rángatózik ('táncol' ?!) valami idióta zenére(?!). Ha legalább lenne olyan szórakozóhely, ahol normális zene volna, azt mondom oké, kéthetente, havonta lehet, hogy eljárnék. De mivel ilyenről nincs tudomásom, marad a természet, a séta, a párom és a többi...
9. 6087d9753d (válaszként erre: 5. - Fiatal nő)
2009. jún. 15. 19:10
Ne hari, de érdekes hogy 21 évesen ilyen "nyugdíjas" életet élsz :S Volt nekem is pár évem amíg hasonlóképpen éltem, de visszagondolva, nem is voltak a legjobb időszakok. Egy fiatal nőnek ezek nem jelenthetnek igazi szórakozást. Én is bevásárolok hétvégenként, de az inkább a közös feladat elvégzése...
2009. jún. 15. 19:09

koncert

étterem

söröző

kerti party


ezek így együtt pont megtalálhatók a Szeparéban.

7. 3c6742c14b (válaszként erre: 5. - Fiatal nő)
2009. jún. 15. 19:09
Értem! Az is jó amit te írtál! Főleg h pároddal mégy töltöd a napot! :-)
2009. jún. 15. 19:08

Én nem vagyok az a hűde nagy bulizós, de néha, amikor olyanom van, vagy a barátnőim elráncigálnak, el szoktunk menni egyetemi bulikba. Nálunk az egyetem minden kollégiumában van külön bulizós hely. Hol hetente, hol kéthetente van buli.

Ami még szóba jöhet: Zöld Pardon, mert kb 50 méterre lakom és olcsó a belépő :P, vagy a Morrison's, mert olcsó a koktél. Ide rendszeresen csak koktélozni járunk, nem is maradunk ott bulizni. :)

Bulizni kb. havonta szoktunk eljárni, de attól is függ, mennyi teendő van a suliban.

5. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - 3c6742c14b)
2009. jún. 15. 19:05

Mert nem szeretem a tömeget és a hangzavart. Illetve a szórakozóhelyeken játszott zenékkel engem ki lehet kergetni a világból. Plusz engem nem szórakoztat az ilyesmi.

Én inkább itthon hallgatok zenét, olyat, amilyet én szeretek. Ha van időm, szívesen megyek el sétálni, vagy olvasok, vagy ülök be egy italra a barátokkal egy kávézóba beszélgetni...

Illetve hát a párommal vagyok. Közös séta, kirándulás, dvd-zés, vásárlás... (no nem ruha, meg ilyesmi, hanem rendes hétvégi bevásárlás :-))

4. 3c6742c14b (válaszként erre: 2. - Fiatal nő)
2009. jún. 15. 19:01
Sehol, és soha??? Hogy hogy??
2009. jún. 15. 18:58

én sűrűn bulizok

van amikor csak baráti összejövetelek van amikor csajokkal disco

egyszerűen nem tudok szombaton este itthon ülni :)

2009. jún. 15. 18:56
Sehol, soha.
2009. jún. 15. 18:53

Sziasztok!


Azért csináltam ilyen fórumot, mert gondolom mindenki szeret kikapcsolódni, bulizni! Ha van vmi jó élményetek akkor itt leirhatjátok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook