Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális traumák feldolgozása fórum

Szexuális traumák feldolgozása (beszélgetős fórum)


2010. febr. 4. 13:23
Ne a sebeidet nyalogasd, hanem tuzz ki ertelmes, egeszseges es kivanatos celt(okat) es eld az eletet. Igy is ugy is eltellik az ido. Te dontesz!
2009. jún. 16. 21:49
Igen, valószínűleg szükség van szakember segítségére, nagyon nehéz feldolgozni az ilyenfajta traumákat.
2009. jún. 16. 18:29
Egy szakember (szexuálpszichológus) sokat segíthet, ha nem tudod megoldani magadtól a problémát.
2009. jún. 16. 11:08

Szia! Már rég futottunk össze fórumokon:)

Szerintem próbálj meg beszélni róla, rágd át, és döntsd el magadban, hogy nem hagyod, hogy egy ilyen eset tönkretegye az egész életedet! Nekem bevált!

3. sariya (válaszként erre: 2. - Eddit)
2009. jún. 16. 11:04
Jól vagyok:))
2. eddit (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. jún. 15. 19:12
De ugye nem veled történt? Panaszkodtál pár fórumon, de eddig csak nem fajult a dolog....:S
2009. jún. 15. 18:25
Ha valakit szexuális inzultus ért,vagy bármilyen más okból képtelen normális szexuális kapcsolatot létesíteni,akkor ezeket a sérüléseket,esetleg negatív berögződéseket,mintákat,hogy lehet gyógyítani újraírni?Bármilyen tanácsot,könyvajánlót szeretettel várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook