Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalataitok a Szent János kórház szülészetéről? fórum

Mik a tapasztalataitok a Szent János kórház szülészetéről? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 18. 16:32
Köszönöm nektek,még nem tudom melyik kórházban szüljek,nehéz döntés!
2009. jún. 15. 17:05
Én is ott szültem a kisfiamat tavaly ősszel. Nem volt választott orvosom, szülésznőm, ügyeletesnél szültem. Nagyon pozitívak a tapasztalataim! Minket hagytak sokáig kettesben a férjemmel, de a CTG-t rám kötötték, hogy kintről tudják figyelni a babát. Csak a végére jöttek be, sokat segítettek. Nekem nem kötöttek be oxitocint, talán csak a legvégén. Abszolút fájdalomcsillapítás nélkül hagytak szülni. Én akartam így! Vágtak gátat, de mindössze két öltésem volt. Már aznap kint ültem a váróban a fém padokon, egyáltalán nem fájt. Nagyon alternatívak a szülőszobák, vajúdhattam volna labdán vagy kádban is, de nem fekve vagy járkálva volt jó. Ha még bármi kérdésed van, szívesen válaszolok! Remélem, tudtam segíteni!
2009. jún. 15. 16:44

szia

én ott szültem mindkét lányomat, rendesek voltak nagyon. bár nem hívei a gátvédelemnek, és az oxitocint is bekötik ha kell ha nem. úgyhogy ha olyan szülésre vágysz, hogy hagyjanak békén, akkor nem túl ideális szerintem. vagy nem kell választott orvos, aki esetleg igyekszik valahová... de azért mindent összevetve kultúrált, tiszta és kedvesek nagyon a szülésznők.

2009. jún. 15. 16:29
Mik a tapasztalataitok a Szent János kórház szülészetéről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook