Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Táplálékkiegészítő rangsor fórum

Táplálékkiegészítő rangsor (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Táplálékkiegészítő rangsor

1 2
47. kodependens (válaszként erre: 46. - Pmogyi)
2007. febr. 11. 09:51
Talán a termékek szakmai hátterét kellene megnézni. Van olyan cég, amely pl 30 napos pénzfisszafizetést garantál, ha nem vagy megelégedve a termékekkel, és ráadásul nagyon komoly nobeldíjas orvosi háttér áll mögötte. Pl. ez alapján is érdemes választani. Vagy nézd meg a termék összetevőit, milyen anyagokat, vitaminokat tartalmaz. Nekem bevált!
46. pmogyi
2007. febr. 8. 14:09

Sziasztok!


Rengeteg MLM cég kínál táplálékkiegészítőket és vitaminokat. Persze mindegyik meglehetősen drága.

Tud valaki valamilyen támpontot mondani, hogyan lehet eligazodni ezek között?

Mi alapján lehetne választani, hogy melyik termék jó és melyik nem?

2007. jan. 20. 15:51

gergőke!

Köszi szépen.

2007. jan. 20. 15:48

az ephedra az efedrin természetben előforduló változata. Nem tartalmaz efedrint a hyroxycut, mert itthon nem legális. Egy ideig az USA-ban is tiltott volt, most szerintem már újra használható... De ebben nem vagyok biztos.


Most nincs se időm se energiám kiselőadást tartani az efedrinről.

Tömören: a legjobb zsírégetésre, de lehet mellékhatása.


Google: ephedrine és ECA szavakra keress rá, és rengeteget olvashatsz róla

2007. jan. 20. 15:44

gergőke!


Az efedrin és ephedra ugye nem ugyanaz. Mert az irják, hogy egy a Hyd. nem tartalmaz ephedrát. Egyébkén mi a hatása ennek az ephedrának?

2007. jan. 20. 15:37

Működik a Hydroxycut, csak nagyon drága.

Azért azt ne várjad, hogy a zsír leolvad rólad :)

A leírás csak marketingduma, de ez legalább nem átverés.

Egyébként egy termogén zsírégető. Nagyjából annyit tud, mint a efedrin-koffein-aspirin hármas (ECA)

csak ezt boltban is megveheted.

2007. jan. 20. 15:28

gergőke!

Egy kérdés- A Hydroxycut HardCore-t érdemes megvenni? Tehát igazán olyan klassz zsírégető mint amit irnak róla? Persze én is ugy gondoltam használni, hogy edzés mellett. Köszi

2007. jan. 20. 15:22

Az L-tirozin egy aminósav. Elméletileg gyorsítja az anyagcserét, gyakorlatban nem észrevehető a hatása...


A guggulszteronról meg csak rosszat hallok és olvasok...

Keresek majd kutatási eredményeket

2007. jan. 17. 11:20
gergőke! Utánaolvastam a témának és az a kérdésem hogy szerinted a tirozinnak és a guggolszteronoknak van-e valami effektív haszna, ha egyébként diétázok és tornázok. (Azt hiszem a diéta miatt mostanában kicsit kevesebb az erőm,és mióta gyerekem van még nem sikerült egyszer se kialudni magam.)Vmilyen mellékhatásról tudz esetleg?
2007. jan. 17. 09:19
szerintem egyiket sem...
2007. jan. 17. 00:02

Sziasztok!

És ami MLM-es az most jó vagy rossz? Mert hogy jó sok pénzkét kérnek értük az tudom.. Valamiféle algás dolgot kiakarok mindenképpen próbálni csak hát többféle van és nem tudom melyiket érdemes megvenni.

2007. jan. 16. 16:06
aham. Kiváló miőségű növényi fehérje nem nagyon létezik... A növényi fehérjék aminosav profilja meg sem közelíti az állati fehérjeforrásokét.
35. 7130b15964 (válaszként erre: 34. - 575e11e2d1)
2007. jan. 16. 13:34

MLM hangzású név...


Ezt találtam róla:

"A három mikro-algából -Spirulina, Chlorella és Lithothamnium- álló keverék kiváló minőségű növényi fehérjét tartalmaz (50-60%-ban) valamint tiszta, ionizált kalciumot, mely nélkülözhetetlen ahhoz, hogy a hiányállapotokat és azok utóhatásait megelőzzük."

2007. jan. 16. 13:28
passz. Mi a hatóanyag?
2007. jan. 15. 11:39
Ja, és még egy másik az ALEN. Szóval ismeri-e valaki őket?
2007. jan. 15. 10:37

Sziasztok!


Nem tudom ki hogy van vele, de én elveszek a sok kiegészítő között... Van nagyon sok problémám sajnos viszont nagyon drágák ezek a dolgok, hogy mindet végig próbálja az ember. Ami most talán érdekel GREEN GOLD FOREVER YOUNG állítólag segíti a nehézfém méregtelenítést, meg miegymás. De nem sok mindent találtam róla.

31. 7130b15964 (válaszként erre: 30. - 575e11e2d1)
2007. jan. 14. 10:28
Ja, csak az L-Carnitinnal nemhogy optimális eredményt nem érsz el, hanem egyáltalán semmi értelme szedni, ha valaki nem edz utána.
2007. jan. 14. 10:23
Mindenhez kell mozogni, ha az ember optimális eredményeket akar elérni...
29. Verocsxx (válaszként erre: 28. - 575e11e2d1)
2007. jan. 12. 18:52
Az L-Carnitinről én is azt hallottam, hogy jó, és a mi fontos nem is drága, de mozogni kell hozzá.
2007. jan. 12. 15:33

Fehérjeturmix + olajos magvak vagy egy kanál lenmagolaj


vagy


marhahús, lazac, csirkecomb, teljes tojás (mellé nyugodtan mehet rengeteg zöldség)


hirtelen ennyi jutott az eszembe. Az a lényeg, hogy szénhidrát ne (vagy csak minimális) legyen benne.


L-karnitinből azt vedd, ami a legolcsóbb,

(amiből legolcsóbban kijön pl 1000mg l-karnitin) nincsenek nagyon minőségbeli különbségek.

Én a Sciteces Mega Carni-x -et használom, amikor l-karnitinezek.

2007. jan. 12. 14:41

Szia Gergőke!


Mit értesz fehérje + zsír fogyasztás alatt?Konkrét ételre gondolok!

26. adamgabi (válaszként erre: 25. - 575e11e2d1)
2007. jan. 12. 14:40

Szia!


És melyik l-karnitint ajánlod?

2007. jan. 12. 13:06

Fehérjéből ár-érték arányban a Scitec Nutrition és a Cytogen termékei a legjobbak.

Van jobb, de az sokkal drágább, mint amennyivel jobb. Pl az ON (gyártó) 100% whey proteinje. Ici-picit jobb minőség, de dupla annyiba kerül, mint a fentebb említettek.

Az olcsóbbak pedig általában sokkal gyengébb minőségűek...


Vitaminból nektek bőven elég pl.: Universal Daily One vagy Scitec: Vita-x.

24. Hoxa
2007. jan. 12. 12:54
Áldásom rátok. :)
2007. jan. 12. 12:38

Ezen már én is sokat gondolkoztam

Ki kell kérni Hoxa véleményét. Ha engedi, akkor írok én jó termékeket...

22. emagdi (válaszként erre: 21. - Verocsxx)
2007. jan. 12. 10:30
én úgy gondolom, hogy elvileg nem számít reklámnak, ha neked közvetlen anyagi érdeked nem fűződik annak a terméknek a népszerűsítéséhez, hanem a saját tapasztalatod osztod meg. (de ezt csak gondolom, a portál "vezetőségét" lehet, hogy érdemes lenne megkérdezni)
21. Verocsxx (válaszként erre: 19. - Emagdi)
2007. jan. 12. 10:21
Reggeli és vacsora helyett iszom a turmixot, gyümölcslébe, tejbe, kefirbe és joghurtba lehet belekeverni. Lehet hozzá turmixolni zöldségeket és gyümölcsöket, vannak hozzá receptjeiim is. Én speciel gyümölcslébe keverem bele. A multivitaminból napi 2x1-et szedek, a rosttablettából is. A fehérjepor pedig étvágyat csökket, és segít, hogy ténylegesen az zsírból fogyjunk és ne izomból. A rosttabletta a rostos táplálkozáson kívül éhségérzetet csökkent. Nem tudom, hogy a cég nevét itt publikusan beírhatom-e, mert az reklám lenne, és nem szeretném, ha kitiltanának a forumból. De ha valakit érdekel, szívesen írok róla bővebb tájékoztatot e-mailben. Vagy ha valaki tud nekem abban válaszolni, hogy beírhatom-e a cég nevét úgy, hogy ne rugjanak innen ki, szívesen leírom itt is.
20. emagdi (válaszként erre: 19. - Emagdi)
2007. jan. 12. 09:49
mármint a táplálékkiegészítőkből
19. emagdi (válaszként erre: 18. - Verocsxx)
2007. jan. 12. 09:49
szia! ha van időd, leírhatnád mindenki okulására, hogy konkrétan miket és mikor eszel!:)))))
2007. jan. 12. 09:40
Sziasztok, ami engem illet, én is táplálékkiegészítőkkel fogyok. Turmixot, fehérjeport, rosttablettát és multivitamint is használok. Nagyon jók, csak ajánlani tudom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook