Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az egyik orrlyukamban belül és felül lett egy pattanásos csomósszerű valami, ami nem múlik el. Mi lehet ez? fórum

Az egyik orrlyukamban belül és felül lett egy pattanásos csomósszerű valami, ami nem múlik el. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 4. 22:58
Jól fakasszad ki!
9. xti_ (válaszként erre: 8. - Harmony.)
2009. júl. 4. 18:14
én is erre gondoltam, de talán a herpesz mégsem csomószerű, inkább lapos. szóval talán inkább begyulladt szőrtüsző vagy pattanás. csöppents egy fülbucira teafolajat, és ecseteld. ha ezután sem múlik, mondjuk 3 nap alatt, akkor menj orvoshoz.
2009. júl. 4. 16:27

Szerintem valószínű, hogy herpeszed van az orron belül! Nekem is szokott lenni, pár nap alatt elmúlik.

Én sem tudtam orrot fújni, illetve már hozzányúlni is kellemetlen volt, de azt mondták hagyjam szépen elmúlik magától.

És tényleg :)

Viszont rendszeresen, kb. 3 havonta visszajön.. :(

2009. jún. 15. 10:46
úú, nekem nemrég volt ilyen.. úgy fáj,hogy az nemigaz..még az oromat se tudtam kifújni rendesen..de aztán elmúlt :C
2009. jún. 15. 10:37
szerintem is menj orvoshoz, nekem a fülemben volt ilyen és nekem is kiszúrták, furuncurus vagy vmi ilyesmi volt a neve, sajnos magától nem múlik el...
2009. jún. 15. 10:36
Ki tudja mi lehet,menj orvoshoz,az majd megmondja.
2009. jún. 15. 10:35
Nem tudom. Ha nagyon fáj akkor menj el orvoshoz. Nekem gyerekkoromban volt valami hasonló és a fül-orr-gégészeten kiszúrták és lekezelték.
2009. jún. 15. 10:34
szőrtűsző?
2009. jún. 15. 10:34
a legvalószínűbb, hogy pattanás. nekem is volt, kellemetlen..
2009. jún. 15. 10:33
Az egyik orrlyukamban belül és felül lett egy pattanásos csomósszerű valami, ami nem múlik el. Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook