Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen napozás utáni terméket ajánlanál kisgyereknek, főleg ha egykicsit, enyhén piroskás is lett a bőröcskéje? fórum

Milyen napozás utáni terméket ajánlanál kisgyereknek, főleg ha egykicsit, enyhén piroskás is lett a bőröcskéje? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 25. 09:32

Vettem 30 faktoros naptejet fiam hátára,mert leégett és ma is mennek strandra.

Azt írja,hogy leégett bőrre nem nyújt védelmet.

Nivea sun naptej.

Akkor ne kenjük be?

8. fadigflo (válaszként erre: 2. - Cfbf9bf4af)
2009. jún. 23. 11:17
Nekem ezzel kenegette gyerekkoromban Nagyim :) Mármint tejföllel. Kellemetlen, hogy rád szárad meg minden, de hatásos!
2009. jún. 23. 11:16
Igaz, drága, de megéri egy Nivea napozás utáni krémre beruházni. Szerintem :)
6. caravell (válaszként erre: 2. - Cfbf9bf4af)
2009. jún. 16. 08:38

Nekem is tejföllel kenegett az anyum a hátam annakidején :))

Mi az Avont használjuk, közepes árfekvés és szerintem nagyon jó. Előtte Panthenolt, Irixet. A barátnőm körömvirág krémet.

2009. jún. 16. 08:35
panthenol vagy fenisztil.
2009. jún. 14. 22:19
Nekem van Avonos napozás utáni hűsítő zselém, és panthenolom. Mind kettő nagyon jó.
2009. jún. 14. 22:10

erre én is kiváncsi vagyok.


Kisfiam vállán van egy paca égés :S


VAlahogy oda nem jutott naptej vagy nem tudom :(((((((((

2009. jún. 14. 22:08

Lehet kinevetsz, de nem tedd!

Nekem egy ismerösöm mondta, aki rohammentőn szakorvos 20 éve, hogy tényleg a tejföllel kenegetés a legjobb!


Persze azért ha nem akarod ezt, akkor még nagyon jó, a forever first spré, vagy ha azt nem tudsz beszerzni, szerintem a Nivea a legjobb!

2009. jún. 14. 22:04
Milyen napozás utáni terméket ajánlanál kisgyereknek, főleg ha egykicsit, enyhén piroskás is lett a bőröcskéje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook