Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 napos diétát kezdjük holnaptól fórum

13 napos diétát kezdjük holnaptól (beszélgetős fórum)


2009. jún. 15. 18:29

szerintem képtelenség hogy tartos lenne egy 13 napos iéta...

vagy lehet hogy sokszor 13 napig kell alkalmazni nem????

18. csutkababa (válaszként erre: 17. - 05363211b7)
2009. jún. 15. 13:50

latom nem tudtunk lebeszelni rola, te tudod,

de azt okosan csinalod, hogy eletmodot valltottal.

en 14 kilto fogytam le 12 honap alatt az eletmodvalltassal.

nem volt benne se drasztikus ehezes, se megvonas, csak mast,es maskeppen ettem.

azt irta egy kedves forumozo, hogy az nagyon keves,a 12 honap alatt 14 kilo.

talan igy van, en nem idegeskedem,tudom,hogy le lehet adni,es most ez az 5 kilo ami idegesit, ez is lemegy 2 honap alatt, max 3.

ennem rohanok sehova.

lelehet adni hamarabb is,de en nem akarok rancosodni, meg stb...


ha gondolod vagj bele a 13 naposba, de szerintem ne kinozd magad.

inkabb tarts egy gyumolcs napot egy heten, vagy egy zoldseg napot, lemegy ugyan ugy,es nem is kell szenvedni.

2009. jún. 15. 09:59

nah szépjóreggelt mindenkinek!! :)


Ugyan, csutkababa miért utálnálak? azéért mert megmondod az őszintét? :D tudom, hogy igazatok van mindőtöknek, már egy ideje életmódot váltottam és tudom is h mit kell ennem meg h mit szabad nyugi, csak jolesne ha egy kicsit látnám azt h megindul a fogyásom és akkor már persze jobb erőre kapok és kitartok és folytatom azt az életmodot amit most folytatok, csirkehus, zöltség,gyümölcs,hal... ezt akarom ugyanugy folytatni a kúra utánis, mégha nemis birom végigcsinálni akkoris azt fogom folytatni :) megpróbálom :)

16. knezsu (válaszként erre: 12. - Cfbf9bf4af)
2009. jún. 15. 08:02
szerintem azért este 6, mert amikor kitalálták még átlagosan korábban feküdtek az emberek...és úgy hallottam, hogy lefekvés előtt 1-2 órával már nem tanácsos enni mert attól hízol. (mondjuk nem mindegy h almát eszel vagy kenyeret..)
2009. jún. 14. 23:50
És az az 5 kiló is csak a test vizháztartásának ingadozása miatt lesz!
2009. jún. 14. 22:47
Ez is csak olyan éhezős vagy már-már koplalós csodadiéta. 13 nap alatt ledobsz majd vagy 5 kilót és szépen visszahízod. én 16 évesen kezdtem a koplalásba, meg iylen diétákba. fél évig tudtam tartani azt a minusz 13 kilóm. aztán híztam 20-at. most majdnem 80 kilós vagyok 19 évesen. szerintem ne kezdjél neki, de ezt csak a te érdekedbe mondom, meg a tapasztalataimból.
13. megryan (válaszként erre: 1. - 05363211b7)
2009. jún. 14. 22:34
Lehet hogy sokat fogy a drasztikus szénhidrát megvonás miatt, de az is tuti hogy utána 13 nap alatt vissza is szeded amit leadtál, amikor abbahagyod ezt az éhezést.
12. cfbf9bf4af (válaszként erre: 11. - Borcsika)
2009. jún. 14. 22:31

Hát ezt az este 6 után nem evést, nem tudom ki találta ki, de nekem sosem ment :D

Nem érdekel, hogy hány óra van, inkább az számit, mit eszel!

Uhh azért irgylem ezt a 46 kilós érttségiző sulyt! Hát én jóval több voltam :((((

2009. jún. 14. 22:24

draven, ha valóban 17 éves vagy (adatlapodon néztem), akkor minek Neked ilyen drasztikus fogyókúra - egyáltalán minek fogyózol? Olyan kövér vagy? Akkor mi lesz Veled 3 gyerek után??

Én 46 kilósan érettségiztem, eltelt ismét 18 év, 4 hónapja megszültem a 3. gyermekemet és most 75 kg vagyok a 161 centimhez. Na, nekem nem ártana egy jó kis fogyókúra! De inkább az "életmódváltás"-ra koncentrálok, megpróbálok többet mozogni és nem nassolni, este 6 után nem enni.

10. cfbf9bf4af (válaszként erre: 9. - Csutkababa)
2009. jún. 14. 22:12

Eszem igen, de megtanultam azt mondani, hogy nem, vagy ezt nem!

És csak addig eszem, amig valóban éhes vagyok.

Régebben simán megettem reggelire 3-4 szelet kenyeret, mert imádom az izeket!:)

Most meg ennek a fele is elég, mert arra gondolok, hogy amit nem éhesen eszem meg, na az hizlal csak igazán!

9. csutkababa (válaszként erre: 8. - Cfbf9bf4af)
2009. jún. 14. 22:06

grATULALOK, ez mar eredmeny!!!!

igy kell ezt csinalni,de te eszel is, gondolom, mert en is ettem, mikor fogyoztam,csak mast,es mashogyan ,mint elotte...es sikerult...

most par kilotol kene megint megszabadulni,de remelem ez is lemegy nemsokara..

8. cfbf9bf4af (válaszként erre: 6. - Csutkababa)
2009. jún. 14. 21:53

egyetértek veled az éhen fog halni dologban! :)

Én most kezdek el mozogni aktivan heti rendszereséggel, hogy ami lement "lent is maradjon" és ami változott most formásodjon, kerekedjen, emelkedjen:)

7. cfbf9bf4af (válaszként erre: 1. - 05363211b7)
2009. jún. 14. 21:51

Szerintem ez a diéta elég drasztikus... aki ettöl nem hal éhen, le a kalappal elötte!

Nem szabadna hirtelen ennyire lecsökkenteni az ételadagot, az egyik napról a másikra!


Én imádom a grill husokat, de minden áldott nap hogy a csudában grillezek?


Na meg azt nem értem, miért kell natur inni a kávét? Pláne reggel? A tej miért hizlalza, és az mi van az édesitővel????


Én fogytam 15 kilót az elmúlt 4 hónapban és minden nap tejet iszom, sőt jó nagy tejes cappucinot reggelire, édesitővel:)

(igaz nem ezzel a módszerrel fogyoztam)

2009. jún. 14. 21:46

most engem nagyon fogsz utalni, azert amit irok,de azert leirom,

abban amit irtal,a legjobb a hajra.

es mi van ha abba hagyod,13 nap mulva?????es elkezdesz ugy enni ,mint elotte,semmi, mind visszajon az a 1.5 kilo ami esetleg le megy.

nem dietazni kell, eletmodot kell valtani,es az nem 13 napra szol.

lehet persze dietazni is,nem mondom,hogy ne,de ez nagyon egyhangu,es hidd el, 4 nap utan,neki esel barminek ami elebed kerul,mert ugy kileszel ehezve.

sokat kell inni,es sok yoldseget,sovany husokat,halat enni,teljes kiorlesu dolgokat enni, lecserelni a feher liszet t.k.re ,curkot melloyni, kenyeret mellozni...

sok sok mas lehetoseg is van a fogyasra,es nem kell szenvedni .


elore szoltam, utalni fogsz :)

2009. jún. 14. 21:40
én azért nem tudnám csinálni, mert megunnám. jobb, ha változatosabb...de sok sikert hozzá!
2009. jún. 14. 21:39
szia! Svájci diéta néven csinaltam végig, a bátyám is meg anyám is! lehet akár 4 hétig is folytatni, szerintem jo, be is válik, lehet tőle fogyni,de viszont hamar meg lehet unni!
2009. jún. 14. 21:39
Igen sokféle néven fut, én brutális pados diétaként ismerem :) persze irok majd :)
2. 6b959121ac (válaszként erre: 1. - 05363211b7)
2009. jún. 14. 21:38

Azt hiszem ez bécsi diéta néven kering a neten. Én nem tudnám végigcsinálni. Kb. a 3. nap feldobnám a talpam az éhségtől. Sok sikert hozzá!

A beszámolókat azért szívesen olvasnám!

2009. jún. 14. 21:34

Sziasztok!

Holnaptol kezdem ezt a diétát az eggyik barátnőmmel, aki gondolja kezdheti valünk, vagy csinálhatja nyugodtan, a tapasztalatokat is szivesen fogadom. Majd irok közbe hogy nekünk hogy smint alakulgat az egész :) Szóval hajráá :)


1. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, spenót vagy retek vagy uborka vagy saláta enyhén sózva

Vacsora: egy nagy szelet sovány hús grillezve, hozzá só, bors, esetleg mustár


2. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: egy nagy szelet sovány hús grillezve, zöldsaláta

Vacsora: gépsonka nagyobb mennyiségben, hozzá torma vagy mustár


3. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, saláta és paradicsom citrom-mustár-só-bors öntettel

Vacsora: gépsonka, zöldsaláta


4. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, nyers vagy főtt sárgarépa, sajt

Vacsora: natúr joghurt, gyümölcs


5. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: párolt hal, paradicsom citrom-mustár-só-bors öntettel

Vacsora: egy nagy szeret sovány hús grillezve, zöldsaláta


6. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: grillcsirke korlátlan mennyiségben

Vacsora: 2 főtt tojás, sárgarépa


7. nap

Reggeli: citromos tea

Ebéd: 1 szelet sovány hús grillezve, gyümölcs

Vacsora: szabadon választható bármelyik előző napi vacsora


és ezt folytatni a 13. napig...

Én a kávét nemfogom megcsinálni, mivel én reductilt szedek és az igyis feldob :) De anélkül is müködik a diéta, nekem már egyszer bevállt,csak akkor feladtam pár nap után de már akkoris -3kg ot értem el...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook