Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Más is észrevette hogy ez az éve sokkal rosszabb bármelyiknél?(minden tekintetben, munka, párkapcsolat, egészség stb) fórum

Más is észrevette hogy ez az éve sokkal rosszabb bármelyiknél?(minden tekintetben, munka, párkapcsolat, egészség stb) (beszélgetős fórum)


1 2
43. piciri
2013. nov. 25. 11:28
Nekem rosszabb a 2013 mint eddig bármelyik.
2009. aug. 9. 10:14
Nem
41. mokusmazsola (válaszként erre: 39. - Sznebk2)
2009. jún. 16. 10:54
jol beszelsz:)
40. makrai.lilla (válaszként erre: 38. - C69ff6d3e9)
2009. jún. 15. 22:17
ez igaz sajna.-
2009. jún. 15. 21:22

Azt tudom mondani, hogy azért vannak a problémák, hogy tanuljunk belőle. Nos, nekem elég sok tanulni valóm van! :) De viccen kívül: Ami nem öl meg, erősít, ez is igaz ám. A férjemmel soha ilyen nagy szövetségben nem voltunk, illetve gondok mindig voltak körülöttünk, velünk nem.

Próbálom úgy felfogni, hogy ez azért kell, hogy másképp álljak dolgokhoz, azért kell, hogy okuljunk. MIndig meg kell látni a jót benne, mert lehetne sokkal rosszabb is. Tudom, ezek nem annyira vigasztalóak, de muszáj, hogy valami éltessen minket! Ha másért nem, a gyerekekért megéri.

2009. jún. 15. 17:02
Egyébként aki csóró az az is marad eztán is mert mint tudjuk a pénz nem magányosan szaporodik, akinek meg jól ment annak eztán is jól megy majd, így semmi változás sincsen
37. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 26. - Tücsimücsi)
2009. jún. 15. 17:00

Nem biztos az!

Sokan képesek hitelt felvenni csak hogy utána kirakják a képeiket az iwiwre hogy dicsekedjenek hogy bezzeg....

2009. jún. 15. 00:04

Hm..Helyeselhetnék,h sokkal rosszabb,ehelyett azt mondom:más.Hitelünk eddig is volt,felvenni másikat nem szándékozunk.Bár én lemondtam a válás után engem illető közös tulajdon feléről,mivel annak a havi törlesztőjét már sajnos nem tudom beszorítani,ha meg tudnám is-nagy nehezen-feleslegesen minek?Nyaralni eddig sem voltunk-a Duna tőlünk pár perc-leugrunk,ha horgászni,vagy fürödni szeretnénk.

Extra kiadásink eddig sem voltak,és remélem ezután sem lesznek.

Ami említésre méltó rossz történt eddig az évben?..Talán,h 7 hetesen sp.ab.-unk volt.De ez tuti nem a válság miatt.Szóval akinek eddig is nehéz volt,nem lesz könnyebb,az biztos.

2009. jún. 14. 23:56
hát én nemtudom hogy ki hogy tapasztalja a bőrén a pénztelenséget,de én igen az biztos,mert leszázalékoltak,50%-RA 25-EZ FT.TAVASSZAL CSINÁLTAK EGY CSIPŐPROTÉZIS MŰTÉTET NÁLAM,mondanom sem kell hogy ez nékünk mennyibe került,kicsinyke kuporgatott pénzünket adtuk oda,meg mindent ami elővolt irva megvettük,jó hazajöttem,semit nemtudtam jóformán csinálni,csak kerettel ácsingózni,és várni hogy majd minden helyrejön és jó lessz,erre elbocsátották a páromat a munkahelyéről,igy mindjárt ketten lettünk,munka nélkül,és persze pénz nélkül,mert ugyan is nem fizették ki a munkabérét a mai napig sem,azóta csak csúszunk lejjebb,és lejjebb,mikor munkát kértem,legalább ülőt,csak mosolyogva legyintettek,hogy az egészségesnek sincsen,akkor szóval mi már pusztuljunk el,mert nemvagyunk egészségesek többé,,na ennyit erről,csak tudnám hogy nálunk Miskolcon,honann a frászból van a fél városnak szebbnél,és jobbnál-jobb milliós háza,és kocsija??
34. sundance (válaszként erre: 32. - Sznebk2)
2009. jún. 14. 23:39
Édes Istenem! Én mindig azt gondolom, hogy nekem milyen nehéz... Visszavonom!
33. makrai.lilla (válaszként erre: 32. - Sznebk2)
2009. jún. 14. 23:31
úristen
2009. jún. 14. 22:50
Nekem is a 2006-os év volt katasztrófa. Rémes, le sem írom, csak dióhéjban, gyermek elvesztése, 4 éves ikrek bárányhimlősek, apával együtt, de nem ám csak simán, 6 héten át, 40 fokos lázzal, a lehető legtöbb szövődménnyel, amit most is, 3 év múlva is nyögünk, fájlalják a mirigyeket,fülüket stb. Aztán ideg-összeroppanás, kórház, stb, stb. Viszont most meg anyagilag katasztrófa. Amúgy majdnem minden oké, de a válság, fú, hát azt nagyon megérezzük. Ellopták a kocsinkat, még négy évig fizetjük a semmit, de venni kellett helyette (hitelre persze), hogy a gyerekeket tudjam vinni orvoshoz, minden héten. Csökkenteni kellett a fizumat egy rendelet miatt, a férjem másodállása megszünt, az előző lakásunk vevője miatt fizetünk, mint a katonatiszt, már nincs energiánk harcolni, könnyebb, ha befizetjük és csönd van. Ez az év csak az anyagiakról szól. A fiúk most kezdik a sulit, nagggyon gáz, hogy mit kell befizetni, erdei tábor, tankönyvek, eszközök, díjak, amit persze másnak is kell, de ezt most ugye duplán. DE: már a fele lement, és mindjárt vége. Biztosan jobbra fordul hamarosan. Muszáj!!!( a "pince" már nálunk is felmerült...)
31. sundance (válaszként erre: 30. - Tücsimücsi)
2009. jún. 14. 22:08
Én nem vagyok egy pesszimista alkat, minden reggel úgy keltem fel, hogy na oldjuk meg a problémákat, innen már csak jobb lehet. Hát rendre tévedtem, mert annyi minden összejött, hogy most már azon sem csodálkoznék, ha kikötnék a pincében...
30. tücsimücsi (válaszként erre: 28. - Sundance)
2009. jún. 14. 22:01

Pince? Ne hülyéskedj...:( onnan nem jönnénk egykönnyen fel mi sem. Már ez is nagyon drasztikus.:(

Hosszú ez az év igaz. De ki tudja mi lesz ősszel..???

2009. jún. 14. 21:57
nekem is szar és nem javul...
28. sundance (válaszként erre: 22. - Spinneli)
2009. jún. 14. 21:56
Hát remélem! Bár ki tudja, lehet, hogy a padló után látogatást teszek a pincében is. Hosszú még ez az év... :))
27. 0562a2670e (válaszként erre: 7. - 0562a2670e)
2009. jún. 14. 21:32
Szeritnem ez magyarázat lehetne mindenre...
2009. jún. 14. 21:30
Ami egyébként a válságot illeti nem tudom mit gondoljak..épp ma hallottam a tv-ben, hogy minden második család készül nyaralni hozzáteszem én ezt el is hiszem. Hááát, elég érdekes ahhoz képest, hogy a legtöbben sírnak és panaszkodnak, de ha nyaralni kell menni egyből van pénz.
25. sundance (válaszként erre: 23. - Makrai.lilla)
2009. jún. 14. 21:28
Jóformán az élet minden területén. Nem kaptam meg azt a munkát, amit annyira szerettem volna... az a pasi, akit az életemnél is jobban szeretek, külföldre ment dolgozni (nem okozott törést, de nagyon nehéz nélküle). Itt van az anyám, aki jópár éve beteg és most rosszabbodott az állapota... Az öcsémnek az új nője teljesen elszakítja őt a családunktól, és nekem nagyon hiányzik... Kapásból ennyi jutott eszembe... :)
24. tücsimücsi (válaszként erre: 21. - Sundance)
2009. jún. 14. 21:27
Detto
23. makrai.lilla (válaszként erre: 21. - Sundance)
2009. jún. 14. 21:24
nektek miben nyilvánul meg?
22. spinneli (válaszként erre: 21. - Sundance)
2009. jún. 14. 21:16

viszont mondhatja az ember, hogy innen már csak felfelé van út.

:)

2009. jún. 14. 21:15
Ez az év valódi katasztrófa!!!! Csapások sorozata az egész!!! Mindig azt hiszem, hogy ennél rosszabb már nem lehet, aztán kiderül, hogy de lehet. Nem tudom hol lesz a vége, de nagyon elegem van már... Egyszerűen minden összejött. Néha úgy érzem, a hullámok összecsapnak a fejem felett.
20. feher tulipan (válaszként erre: 7. - 0562a2670e)
2009. jún. 14. 21:15
Szerintem ez 100% igy is van!Legalabbis nalam egyertelmuen ez erezheto!
19. 32c21ed252 (válaszként erre: 7. - 0562a2670e)
2009. jún. 14. 21:10
Ebben van valami...
2009. jún. 14. 21:10
Egyertelmuen sokkal rosszabb ez az az ev az eddigiekhez kepest,nemcsak anyagliag.Valahogy januar ota erzem ugy,hogy ez az ev nem stimmel...eddig minden evben minden siman ment,most valahogy olyan bonyodalmas minden...meg is jegeztem a ferjemnek,hogy ilyen fura evunk meg nem volt..
2009. jún. 14. 21:04

hát nekem eddig nagyon jó!

de nem szeretném elkiabálni :)

2009. jún. 14. 21:01
Én nem tapasztaltam változást negatív irányban, bár egyébként is inkább a belső sorsalakításban, alakulásban hiszek, mint a külsőben.
15. e7dba6d90b (válaszként erre: 12. - Masször)
2009. jún. 14. 21:01
Ha mondogatom magamnak ha nem, több ezer munkahely szűnt meg. Azok a családok most nyilván boldogtalanabbak. A szomorú sorsú emberek meg hatással vannak a környezetükre.
14. 0562a2670e (válaszként erre: 10. - Lamoni)
2009. jún. 14. 21:00
Érdekes nekem is 2006 és 2007 ben volt egy rossz évem. Mármint 2006 közepétől 2007 közepéig. mOndjuk most egyébb van, de nekem nem rossz idáig ez az év. Az más hogy most már komolyabb veszekedéseink is voltak a párommal, de megbékültünk mindannyiszor, már tudom miben kell változzak s ő is tujda min kell változtasson.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook