Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik táplálékkiegészítők segítik tényleg a fogyást? fórum

Melyik táplálékkiegészítők segítik tényleg a fogyást? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
61. f64f0d9a69 (válaszként erre: 60. - 2d5a00656a)
2009. okt. 6. 09:44

Ezt néhány év alatt tapasztaltam a családban.

Az ismerőseimnek is bevált.

Eddig ez a legjobb módszer. Nem fogyókúrára találták ki, hanem kórházban ezzel a módszerrel gyógyították azokat az embereket, akikről máshol már lemondtak, vagy gyógyíthatatlannak minősítettek.Több évtized, és sok orvos tapasztalata van benne. A jó testsúly csak egy mellékhatás!

Nem is akármilyen, az egészség mellé.

Én nagyon sokat köszönhetek ennek a módszernek.

60. 2d5a00656a (válaszként erre: 59. - F64f0d9a69)
2009. okt. 5. 15:12
Hát a monodiéták ahol ennyire alacsony kalóriamennyiséget ,ennyire egyforma formátumban kell enni,nem lehetnek jók.Két hét alatt pedig nem lehet fogyni semmit,ezek pedig addig tartanak.Én a vércsoport diétában sem hiszek,szakmailag megalapozatlan a magyarázat,de ha már ezzel rendszert tudsz vinni az életedbe,szabályozod és csökkented a táplákozásodat akkor nyertél:)
59. f64f0d9a69 (válaszként erre: 58. - 2d5a00656a)
2009. okt. 5. 14:23

Sajnos nem az én kitalálmányom! Dr. Bakanek György kedvenc mondása.

A gyógyszeres fogyás sehogy sem jó.

A Nopalin pedig egyszerű fügekaktusz!

Most olvastam a káposztaleves fogyókúrások topikját, ha ismernék a vércsoport szerinti étrendet, rájönnének, nincs olyan kúra ami mindenkinek jó!

2009. okt. 5. 13:33

"A hízáshoz vezető út fogyókúrákkal van kikövezve! "-Ez zseniális:)

A gyógyszerekkel csak annyi a gond hogy visszaszedet a befejezés után az egészet kamattal..Kérdés hogy pár hetes sikerért megéri-e gyógyszerezni ,és plusz kilókat felszedni a végén.

57. f64f0d9a69 (válaszként erre: 56. - 2d5a00656a)
2009. okt. 4. 21:32

Teljesen igazad van, de hiába!

Legtöbben úgy akarnak fogyni, hogy semmin ne kelljen változtatni.

A Nopalin is arra jó, hogy elveszi az étvágyat és pótol sok vitamint, ásványi anyagot.Ez egy kis segély annak aki nehezen kezdi.Van akinek szüksége van ilyenekre, mert nem bízik a saját erejében.

A hízáshoz vezető út fogyókúrákkal van kikövezve!

Az én kedvencem továbbra is a vércsoport szerinti étrend, csak mértékkel...

2009. okt. 4. 20:58

A fogyást a kalóriacsökkentés segíti,a többi csak business.Magyarul ha kevesebbet eszel a napi kcal fogyasztásnál fogysz,ha azonos súlytartó vagy ,ha kevesebbet viszel be fogysz.

Ennyi a trükk és semmi más,a varázsszserek csak önámítások,és magyarázatok arra ,hogy mi miatt is nem fogyok.../mert nem szedtem.../

2009. okt. 4. 20:42
Valahol olvastam, hogy alaposan vizsgálva egyik sem igazán felel meg e célra. Felfújják a jelentőségét...
2009. okt. 4. 20:22
gyümölcsnek ajánlanám a grapefruitot és az ananászt
2008. okt. 29. 17:40

Nopalin - vagyis fügekaktusz

Vízhajtó, testsúlyszabályzó

Napi 3x2 elveszi az étvégyat (ez csak arra a gyártmányra vonatkozik amit én ismerek)

Többféle is létezik, ezeket nem ismerem.

Tán nincs akkora különbség...

52. Tandi25 (válaszként erre: 51. - Cukilany)
2008. okt. 29. 17:27

Wow, köszi a részletes magyarázatot! :)

Én is úgy tudom, h ez egész jó, meg így legalább később nem fogok "lötyögni a bőrömben".

Ok, inkább türelmet varázsolok magamnak! :)

51. cukilany (válaszként erre: 50. - Tandi25)
2008. okt. 29. 17:09

zöld tea ---> nem magyarázom


L-karnitin ---> aminosav, leginkább húsokban található, az emberi szervezet is képes előállítani kis mennyiségben; csak edzés mellett ajánlják szinte


guarana ---> koffein növényi formájá, természetes "zsírégető", hisz azáltal hogy energiát ad, többet mozog az ember, így jobban ég a kalória


Chitosan ---> zsírblokkoló, nem engedi azokat felszívódni a gyomorból, ez a mellékhatása is lehet, hisz vitaminok egy része zsírban oldódik, de megfelelő használattal akár heti 2 kg-tól is meg lehet szabadulni (állítólag volt ilyen tanulmány)


HCA ---> chitosanhoz hasonló a hatása


yohombine ---> alpha receptor blokkoló, mely receptor megakadályozza a zsírok bontását sejt szintjén, na ez a szer leállítja ezt a receptort; én személy szerint nem ajánlom, rám nagyon rossz hatással van, konkrétan szívritmus zavarom volt tőle minden egyes alkalommal, de van aki erre esküszik.


CLA ---> konjugált linolsav: guaranával súlycsökkentő hatása van, amúgy vitatott, hogy pontosan mire is jó, minden esetre tuti, h nem árt



Ennyi jutott eszembe! heti fél kiló tök jó, ez havi 2, ne akarj többet, inkább türelmed legyen több! Egyébként a legjobb anyagcsere gyorsító a mozgás!

50. Tandi25 (válaszként erre: 49. - Cukilany)
2008. okt. 29. 16:50

Akkor az nem kell! :)

És a többi, amit előtte soroltál fel?

Ha figyelek az étkezésre és mozgolódok kicsit, mit tehetek meg azért, h kicsit gyorsabb legyen a fogyás. nem nagyon, csakp icit. Most kb. 0,5 kg/hét, csak nehezen indult be. Bár ez normális, ha jól tudom...

Most csalánteát iszom pár napja, remélem ez tényleg picit méregtelenít! :)

49. cukilany (válaszként erre: 48. - Tandi25)
2008. okt. 29. 15:57
meal replacement product --> kajahelyettesítő, ami általában tele van szénhidráttal
48. Tandi25 (válaszként erre: 47. - Cukilany)
2008. okt. 28. 21:16

Mi azaz MRP?

És a lentiek közül melyik mire jó?

2007. okt. 17. 20:48

Rengeteg van belőle, pl zöld tea, L-karnitin, guarana, Chitosan, HCA, yohombine, CLA. Ezek mind SEGÍTIK a fogyást, ha mellette megvan a megfelelő diéta és mozgás.


MRP-t nem sorolnám ebbe a kategóriába, az picit más...

2007. okt. 17. 18:11
A vitaminok és az ásványi anyagok nagyon fontosak, de a diétát ha nem tartod be, akkor teljesen mindegy, hogy mit szedsz. Mindegyiken rajra van a max. kalória bevitel.
45. HusiNyuszi (válaszként erre: 43. - 0a6ce1d48d)
2007. szept. 3. 08:51
:-))) Ja, a pénztárcádnak :-)))
44. 4b6a2525df (válaszként erre: 43. - 0a6ce1d48d)
2007. szept. 2. 11:35
Igen, és a zsíros kenyér:)
2007. szept. 2. 10:21
Az használ, amelyiket meg sem eszed.
42. HusiNyuszi (válaszként erre: 40. - 9d825e1bc8)
2007. szept. 1. 23:58

Szia!

Az igaz, hogy nem olcsók a táplálékkiegészítők, de ha megvan a hasznuk, akkor érdemes enni őket. Mégiscsak az egészség a legfontosabb. Ha pedig fogyni szeretnél velük, akkor meg úgyis táplálékHELYETTESÍTŐk, tehát a normál kaja helyett eszed, ami ugye mindenképp pénzbe kerül. És ha betartod a többi tanácsot is, amit kapsz hozzá, akkor az életmódod is megváltozik, úgyhogy amikor már nem eszed a kiegészítőt vagvy helyettesítőt, akkor is meg fogod tudni tartani az új alakodat.

Sok sikert, akárhogy is döntesz!

2007. aug. 31. 22:24
Premium regular
40. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 39. - HusiNyuszi)
2007. aug. 22. 14:13

Szia!

Én is téplálékkiegészítővel fogytam le szülés után-78 kilóról 60-ra.De sajnos visszahíztam-tudom saját hibám mert sokat nasiztam ha betartottam volna hogy napi 3-szor eszek és este 6 után semmit nem jártam volna így.(rokonom lefogoytt és azóta se hízta vissza).

Most próbálkozok diétákkal-de nem jön be semmi.pl. tojásdiétét csinálltam de amikor férjem hazahozta a spagettit nem tudtam ellenállni neki(anyós konyhán melózik).Viszont a táplálékkiegészítőt innék nem lenne gond mert akkor délbe megehetem amit szeretek és nem lesz hiányállapot mint más diétáknál.Ha kiéhezik a szervezet képes következő napokba dupla annyit enni az ember.

Táplálékkiegészítővel csak délbe ettem-de bármit volt hogy pékárut kívántam,volt hogy kis chipset stb.-és mégis lefogytam.

Ujból elkezdeném-csak hát nem olcsó.

2007. máj. 21. 17:14
Nem azért írtam, hogy eladjak, épp ezért nem is írtam ki a termékcsalád nevét. Én csak válaszoltam a kérdésre, hogy "Melyik táplálékkiegészítők segítik tényleg a fogyást?" Mert az én esetemben tényleg segített. Ha mondjuk egy tea segített volna, vagy bármi más, akkor azt ajánlanám. Nem tagadom, hogy a cég fizet nekem ezért, de őszintén mondhatom, hogy azért csinálom ezt a munkát, mert egyszerűen élvezet látni azt a sok boldog nőt, aki a segítségemmel karcsúbb, szebb és magabiztosabb lesz. Nagyon szeretek segíteni másoknak, akkor is, ha terméket nem vesznek, csak a tanácsaimat fogadják meg, ingyen.
38. Hoxa
2007. máj. 20. 15:03
Tapasztalatot le lehet írni, de őszinte leszek, azt nagyon utálom, ha valaki herbalife, vagy más MLM termékeket akar eladni a portálomon.
2007. máj. 18. 09:59
Minden további kérdésre csak az ügyvédem jelenlétében felelek... vagy privátban... mert rettegek Hoxától... :-)))
36. HusiNyuszi (válaszként erre: 34. - Mókica)
2007. máj. 18. 09:57
Uhhh... igen. :-)))
2007. máj. 18. 01:39
Van: csapvíz
34. Mókica (válaszként erre: 32. - HusiNyuszi)
2007. máj. 17. 21:17

De akkor az az amit Hoxa is ir?

Van egy olyan fórum is...ott is irsz a sikereidről;) egyról beszélünk akkor?:D

33. HusiNyuszi (válaszként erre: 30. - Hoxa)
2007. máj. 17. 14:50
Provokálsz, Hoxa, provokálsz? :-))) Ha ideírom a nevét, nem vétek a szabályok ellen? Nem merem ideírni, nehogy kizárjatok! (Tegnap nem tudtam belépni, pedig vagy tízszer próbálkoztam, meg is ijedtem, hogy rossz voltam, és ez a büntetés... Pedig igazán igyekszem... De ha egyszer rákérdeznek...)
32. HusiNyuszi (válaszként erre: 31. - Mókica)
2007. máj. 17. 14:46
Megtanítottak az életmódomban néhány APRÓ változásra, amit könnyen meg tudtam tenni, és emellett elkezdtem enni egy táplálékkiegészítő termékcsalád két tagját. Az egyik egy egészségesen összeállított táplálék, turmix formában, amit reggeli helyett ittam, a másik pedig egy anyagcsere-gyorsító rost-tabletta, mert kevés rostot ettem és mert 35 év fölött lassul az anyagcsere. Ez a kettő megkönnyítette a dolgomat, mert ebédre (amikor bármit ehettem) nem voltam olyan éhes, és mivel fehérjetartalmúak, az alakom is elkezdett karcsúsodni (még mielőtt a kilók elindultak lefelé). Nekem bejött.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook