Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás alatt honnan tudod meg hogy teherbe estél? fórum

Szoptatás alatt honnan tudod meg hogy teherbe estél? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 11. 14:09
teszt!
2009. jún. 14. 15:06

Szerintem az aktus után kb. két héttel már csinálhatsz egy tesztet.

Én úgy tudom, h a szoptatás csak akkor véd, ha nagyon sűrűn szopizik a baba. Van ahol a két, máshol a négy órát említik, h ha ennél több nem telik el két szopizás között (éjszakára is vonatkozik), akkor elvileg tényleg nem lehetsz ismét terhes...Elvileg... :)

2009. jún. 14. 07:58
nekem még nem jött meg eddig és ezért ez nem jelezheti ha mégis összejött, bár úgyis meg tartanám, csak nem akrom hogy felkészületlenül álljak hogymár mondjuk 4 hónapos terhes vagyok.
2009. jún. 14. 07:20
Én ameddig szoptattam, mindig össze-vissza jött meg ,mindig be pánikoltam, és már vagy 6 tesztet fogyasztottam el.
2009. jún. 14. 07:18
hát elhiszem!
2009. jún. 14. 07:16
Köszi. Igen csak aggódok, mert ilyen rövid időn belül nehéz lenne két kicsivel meg egy naggyal.
3. Krinya8 (válaszként erre: 2. - Kírakitti)
2009. jún. 14. 07:13

Szia!

Csak úgy tudhatod meg ha veszel tesztet, amúgy én is így voltam.:)(de hál istennek nem lettem az)

Az aktus után 1héttel vedd meg a tesztet, az már tutira kimutatja!

2009. jún. 14. 07:08
Kérés: ha valaki tudja ? Szoptatok két hónapos a kicsi. Történt egy kis "baleset". Járt e már így valaki? Menjek orvoshoz, vagy ne eshetek teherbe - elvileg...
2009. jún. 14. 07:06
S.O.S. Szoptatás alatt honnan tudod meg hogy teherbe estél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook