Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Évgyűrűk magánnyugdíjpénztárról mi a véleményetek? Eddig Aegonos voltam, de váltani szeretnék.

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. gaby702009-07-15 08:11
"Minden tagnak joga van félévente egyszer pénztárat váltani Az átlépés költségei a pénztártagot terhelik, de a levonások nem haladhatják meg a pénztártag egyéni számlája egyenlegének 1 ezrelékét."
De ha váltasz, érdemes rákérdezni,mert van olyan pénztár,aki 2 havi tagdíjnak megfelelő összeget von le költségként.
(válasz mama_gold 4. hozzászólására)

5. szemmelver2009-07-15 07:51
én évgyűrűs vagyok a kezdetek óta
korrektek, minden évben kapk tájékoztatót nem sok veszteség volt most a yálság miatt

4. mama_gold2009-07-15 01:08
Szia!

Én is Aegon-os voltam, mivel nem voltam velük különösebben megelégedve (talán 1x kaptam csak a pár év alatt tőlük hozamtájékoztatót) és szintén felhívtak az Évgyűrűktől, én is oda léptem át. remélem nem kell csalódnom bennünk, mert akkor megyek tovább:)) fél évente lehet átlépni úgy tájékoztatott a hölgy a telefonba.
Azóta esetleg privátba kaptál már vélményt? Én is kiváncsi lennék a tapasztalatokra.
(válasz Aranka vagyok 3. hozzászólására)

3. Aranka vagyok2009-06-13 13:42
11 éve az Aegonnál vagyok és csk 500 e ft ami a tőke. És felhívtak a napokban az Évgyűrőktől elmondta hogy a válságot is jól viselték. A 2. helyen vannak, míg az Aegon a 17.

2. Kundera2009-06-13 13:38
AXA!!nézz utána, az a legjobb most, és már egy ideje.mi is most váltottunk. Nézz utána, h ennél még a válság sem tépázta meg úgy a hozamokat.
Ha budapest környéki vagy, tudok neked ajánlani egy scrácot, aki ingyen és bérmentve elmonja neked, h miért jo ez, vagy ha nem ez, amjd ajánl mást.Írj privát.

1. Aranka vagyok2009-06-13 13:34
Évgyűrők magánnyugdíjpénztárról mi a véleményetek? Eddig Aegonos voltam, de váltani szeretnék.