Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha az arcomról levetetem a lencse nagyságú anyajegyemet, utána ugye nem nő vadhús? fórum

Ha az arcomról levetetem a lencse nagyságú anyajegyemet, utána ugye nem nő vadhús? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 22. 19:21
Nekem is levettek,3 eve, es nem nott semmi.
2009. aug. 22. 19:18
Mepiform tapasz jó lehet rá
2009. aug. 22. 19:17
Ha kelloidos hegképződésre hajlamos vagy, akkor lehet.
7. Ekka
2009. aug. 21. 16:14
..dehogy nő
2009. aug. 21. 15:54
Nagyon hamar és jól gyógyulnak ezek a kis beavatkozások. Egy a lényeg - amit nekem a bőrgyógyász főorvos asszony mondott - tavasszal és ősszel jó ezeket eltávolíttatni azért, hogy az esetleges izzadtság ne irritálja a kezelés helyét. Vadhús igen ritkán fordul elő, inkább csak erre való hajlam esetén.
2009. jún. 13. 13:34
Hajlam kérdése is. Esetleg konzultálj a dokiddal, az eddigi sebgyógyulásaidból hátha meg tudja tippelni neked a választ (nem feltétlenül műtéti hegekre gondolok, hanem valami komolyabb horzsolás, vágás, stb). Nekem ezekből is látszott már, hogy csúnyán gyógyulnak a sebeim. Amikor levetettem egy anyajegyet (nem az arcomról), kaptam utána gy kenőcsöt. Ha tisztességesen kenem, lehet, hogy nem lett volna vadhús, de így sajnos lett :(
2009. jún. 13. 13:31

ja amúgy arcon is nőhet vadhús, ha valami piszok, por stb. belemegy.

a neogranormont hámosításra kapta apukám.a tesómnak is vettek le,de ő nem kente, igaz neki máshogy szedték le és varták is utánna.

2009. jún. 13. 13:30

apukámnak az orráról vették le, nem maradt helye.

neogranormon kenőcsöt kapott, és kötözve is volt az első időben, utánna meg sokáig gyógyszertári napfényvédővel kente, meg sem látszik neki!

2009. jún. 13. 13:27
Egy bennfentes ismerősömtől, aki a kórházban dolgozik, azt mondta a vadhús növekedése többnyire törzsön jellemző, az arcon nem. Volt már valakinek arcáról levéve anyajegy?
2009. jún. 13. 13:27
Ha az arcomról levetetem a lencse nagyságú anyajegyemete, utána ugye nem nő vadhús?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook