Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mi a véleményetek a pránanadi gyógymódról?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Egyéb test és lélek témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

670. Tóbip2017-06-19 15:43
Kedves mr.az!

Meg tudnád írni hogy Sopron környékén hol találok pránanadi gyógymóddal foglalkozó személyt?
(válasz mr.az 669. hozzászólására)

669. mr.az2017-05-02 01:58
Sopronban nincs csak az egyik környékbeli faluban.cirka 15 perc buszozäs.

668. kislg2017-05-01 21:59
Sopronban keresek megbízható prananadist. Kezelés szeretne részt venni a párom.
Előre is köszönöm szépen a segítséget

667. Polli2017-04-20 15:42
próbálkozz: [link]

vagy... [link]

sok szerencsét
(válasz pite2289 666. hozzászólására)

666. pite22892017-04-20 15:04
Sziasztok!

Pécsen, esetleg környékén keresek oktatót (Tolna, Baranya megye). Most jelentkeznék 1-es tanfolyamra. Tud valaki ajánlani oktatót? Vagy hogy mi a módja a tanfolyamra való jelentkezésnek?

665. alext312017-01-23 18:41
Én értem az a lényeg.
Úgy látszik kóklereknél voltam, akik azt hitték értenek hozzá.
Ez a titkok háza csak kamu volt, már tudom.
(válasz Polli 664. hozzászólására)

664. Polli2017-01-23 17:09
Pránanadi utaztatáson (időbeni) önszántadból vettél részt. Az eddigi életed és a megelőző életed útjait Te saját magad járod be, aki melletted van, az csak segít, hogy ne térj le erről az útról. Jóslásról szó sincs!! Az utaztatás egy „ olyan tibeti technika, mely segítségével feltárulhatnak előtted előző életbeli élményeid. Elsősorban gyógyítás a célja, hisz rengeteg olyan érzelmi blokkot hurcolunk magunkkal a tudatalattinkban, melyek - bár nem vagyunk tudatában - úton út félen gátolnak bennünket félelmek, konfliktusok stb. formájában az élet különböző területein - legyen az magánélet, munka stb.”Ez segítségedre van az önismeretben, ami ugyancsak gyógyulásokat eredményezhet, oldja a karmikus terheket, melyek megélése ismeretük hiányában sokkal nehezebb lenne. Nem regresszív hipnózis, végig tudatodnál vagy és az "utazás" is csak elnevezés, csakis időben "utazol".Az utazásod során végig tudatodnál vagy, emlékszel mindenre, amit éreztél, láttál.
Ettől fogva a nem értem beírásodat.
(válasz alext31 663. hozzászólására)

663. alext312017-01-22 12:05
Szia!
Mikor voltam utaztatáson, a vége felé volt az a rész, hogy be kellett mennem a titkok házába és ott vagy látok valamit vagy valakit vagy kaptam információt.
Arra lennék kíváncsi, hogy amit ott mondtak nekem az miért nem jött be, hamis információt kaptam az utaztatás során? A valóságban nem jött be, nem akartam leírni, de csak leírom, hogy jobban megértsd, azt az információt kaptam, hogy valakit szerettem és , hogy ne adjam fel, leszünk még egy pár, de azóta már a jelenlegi párjával tavaly előtt összeházasodott, tavaly meg már gyerekük született, szóval emiatt eléggé becsapva érzem magam, és a pránandi utaztatásban is kételkedek már. Az embert nem kellene hamis ábrándokkal hitegetni, ez nem szeretet teljes dolog szerintem.
(válasz Zsú1965 662. hozzászólására)

662. Zsú19652017-01-20 10:15
A titkok házának nincs köze az utazáshoz...

Sokan voltak már utazáson. Mit szeretnél tudni?

661. alext312017-01-19 18:36
Volt olyan, aki volt pránanadis előző életbeli utaztatáson? Engem a titkok házában látható információ valósága érdekelne, hogy amit ott tapasztalsz mennyi alapja lehet a valóságnak.
Nekem nem mondtak igazat, nem jöttek be a dolgok, meg nem is fognak már bejönni.

660. Judy612016-11-05 08:47
Szerintem,az a baj, hogy nem hisznek benne az emberek,ilyen estben nem szabad erőltetni. Nálam működött a forgalomnál is, valamint több alkalommal is. Sok szempontból felnyílt a szemem és pozitív változásokon estem át. 3. fokozatot is elvégeztem ez volt a célom. Folytatom mert hiszek benne és érzem, hogy segít..
(válasz Dzsézontethem 653. hozzászólására)

659. capricorno2016-08-21 21:36
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Prána gyógyítót keresek Pécs,Szeged, esetleg Baja környékén. Köszönöm!

658. Kornélia372016-07-10 21:56
Én szorítkoznék a tényekre: az 1-es tanfolyam után elvégeztem a tisztítókúrát, és ami még elő volt írva. (Nem lehet mindenről beszélni,fecsegni meg végképp nem akarok.) Ez télen volt, és jött pár csikorgóan hideg nap. Én, aki fagyos szent vagyok, 26 fok alatt fázik a lakásban, mínusz fokban az utcán nem éreztem a hideget. Akkor értettem meg, miért tudnak a buddhisták hidegben is kendőszerűségekben járni...Fel vannak töltve energiával...Persze aki nem gyakorol, visszaesik. Gyarlóság azt képzelni, hogy bármilyen szintű tanfolyam után bármilyen "hatalma" lenne bárkinek. Aki ezt képzeli, az nagyon el van szállva. De elszállni más tanfolyamoktól is lehet, ha nincs benned racionalitás, és főleg alázat. Ezzel nem azt mondom, hogy nem lehet befolyásolni dolgokat, de azért omnipotensnek nem kell képzelnie magát az embernek. :) Egyébként a Mester, a Petrezselyem József, aki követ tud materializálni gondolattal - ld. intenet - egy szerény ember...

657. Dzsézontethem2016-02-19 18:46
Szerintem nincs érzéke hozzá.
Én is vettem már részt kezelésen..... nagyon jó volt.
(válasz Perla del Mar 654. hozzászólására)

656. Zsú19652016-02-19 16:28
Semmiben sem kell átesni a ló túlsó oldalára. Akit nem érdekel, vagy nem hisz benne, az ne nadizzon.
Én pl. nem hiszek az influenza elleni védőoltásban, nem is adatom be magamnak, igaz, és nem voltam még influenzás soha...

És minden pénzbe kerül, elég bemenni a patikába...ja és az sem használ mindenkinek.

Azt meg egyáltalán nem értem, hogy miért kellene bárkinek bármit ingyen adni, tanítani...

655. grizus2016-02-18 02:45
Régebben szimpatizáltam vele, de már nem mennék. Mondjuk nincs is miből. Nem is baj.
Megváltozott a véleményem.
Amúgy is gyanús, ha valamiért egy v.lag pénzt kérnek.
Minden tanfolyam nélkül gyógyítottam már magamat eredményesen, csak persze nem könnyű elsőre. Kitartás, erős koncentrálás, vizualizálás és szívből jövő gyógyítás-kérés kell hozzá többek között. Meg hit. Ezek végül is ingyen vannak.

Szóval nem, nem mennék pránanadi tanfolyamra.

654. Perla del Mar2016-02-17 22:37
Nekem jó volt az energia kezelés, éreztem a hatását.Az utazás is jól ment.( Nem voltam tanfolyamon) Lehet csak az unokahúgot nem tanulta meg rendesen a tanfolyamon vagy nincs érzéke hozzá. Illetve, mint mindent ezt is gyakorolni kell. Esetleg a tanár vagy minek hívják nem tud jól tanítani. Mondok egy pl-t ha valaki ügyesen puskázik meg szerezhet egy diplomát is , de ettől még nem fog érteni hozzá. I
(válasz Dzsézontethem 653. hozzászólására)

653. Dzsézontethem2016-02-17 19:54
Sziasztok!
Pár hónapja felbukkant a családunkban a prananádi.
A befogadói együtthatóm elég jó, de vannak kétségeim. Az unokahúgom most végezte el a harmadik tanfolyamot. Már az első tanfolyam után győzködött, hogy hagy gyógyítson,hagy töltsön fel. Biztosan bennem van a hiba.....nem szívtam magamba az enerdzsit. Azután együtt autóztunk a főváros felé. Megnyugtatott, hogy legyek nyugodt, levédette az útvonalat... nem lesz dugó, baleset. Mikor megérkeztünk, örült a nyugodt utazásnak,én pedig nem akartam elvenni a kedvét azzal, hogy hajnal fél ötkor nincs dugó soha. Természetesen hazafelé másfél órát gubbasztottunk a csúcsforgalomban.....
Univerzum-Két lábbal a földön, 0:2
A cinikus hangulatért elnézést a beavatottaktól.
Én csak azt látom,hogy mennyi pénzébe kerül ez az egész, és azon kívül, hogy meg van győződve arról, hogy valamiféle hatalommal rendelkezik, nem történik semmi.
A második tanfolyam után a dohányzásra vissza szokott.
Kérdőre vontam.
A válasz meglepett, miszerint saját magát nem tudja kezelni.
Viszont,ha mást kezel,az is csak akkor sikerül,ha a másik fél is akarja.
Ezzel meg is van magyarázva minden.
A saját kudarca, és a másoké is.
Nem értem, hogyan lépegethet előre a prananádi ösvényén.
A harmadik tanfolyamért 41 000 forintba került.
Heten voltak..... kaptak némi élelmet.
A tiszta haszon több, mint 200 rugó.
Négy napra atom!
Biztosan vannak olyan mesterek, akik ezt szívvel, lélekkel végzik.
Egy valamihez ez a mester is ért.... az agymosáshoz.
Az unokahúgom teljesen elfogult.
Azon kívül, hogy üres lett a zsebe semmi más nem történt vele az univerzum felfedezésében.

652. mr.az2015-10-18 01:57
Mär beszéltem olyannal aki résztvett utazäson minden különösebb elöképzés nélkül. Az utazäs több orät is igénybe vehet,közben kimehetsz inni vagy pisilni végig a tudatodnäl vagy.
De nem ärt a 4 alaklmas kezelés asszem alapkezelésnek hivjäk.
(válasz gyuragyorgyi 647. hozzászólására)

651. mr.az2015-10-18 01:52
Egyikre sincs hatässal.
Az utaztatäs lényege hogy visszatérhetsz az idöben,koräbbi életeidhrez és egy koräbban hozott rossz döntést amelyik befolyäsolja a jelenlegi létedet meg tudod vältoztatni Komoly felelössége van az utaztatonak nehogy visszafele süljön el az utazäs,éreznie kell a pontot,pillanatot amikor nem mehetsz toväbb.
(válasz zitus1966 650. hozzászólására)

650. zitus19662015-03-21 22:17
utaztatással milyen betegségből lehet meggyógyulni??vagy mit lehet vele elérni?mire jó??

649. Zsú19652015-01-06 05:59
Utazni akkor is tudsz, ha egyébként nem vagy pránanadis. Hívj fel egy utaztatót, és mindent el fog neked mondani, amit tudnod kell...
(válasz gyuragyorgyi 647. hozzászólására)

648. sunshine192015-01-06 04:17
meg sosem hallottam rola.

647. gyuragyorgyi2015-01-05 22:00
Próbáltam beleolvasgatni a hozzászólásokba, de mind a 22 oldalt nem lehet végignézni. Sajnos, amire kiváncsi lennék, nem láttam sehol sem. Én ma hallottam először a pránanadi utazásról. Valaki legyen kedves leírni nagyvonalakban, hogy hogyan zajlik ez le, illetve, ha én csak azt szeretném először, az utazást az utaztatóval, akkor azt elsőre lehetséges, vagy szükséges előtte egyéb folyamat is?

646. Zsú19652014-11-16 17:03
És persze mást sem tudsz kezelni, ha nem voltál tanfolyamon.
(válasz Zsú1965 645. hozzászólására)

645. Zsú19652014-11-16 17:01
Nem. Saját magadat csak akkor tudod majd kezelni, ha már voltál tnfolyamon. A mástól kapott 4 nagy kezelés nem emiatt van.
(válasz Nyusz55 642. hozzászólására)

644. Polli2014-11-16 14:18
Ne haragudj, de "prananadi kézikönyvben leírt önkezelés " erről még nem hallottam, pedig már több fokozatot is elvégeztem.

Végezd el az első fokozatot, és azt követően kezelheted magad..Addig is járj a kezelődhöz.
(válasz Nyusz55 642. hozzászólására)

643. sunshine192014-11-16 05:23
nem hallottam soha errol a gyogymodrol.

642. Nyusz552014-11-15 21:23
Sziasztok! Szerintetek, ha mar megkaptam a 4 alapkezelést, de az 1-es tanfolyamot még nem végeztem el, akkor a prananadi kézikönyvben leírt önkezelés működhet? Tehát szerintetek tudom magamat kezelni? Köszönöm :)

641. Polli2014-11-15 17:31
ezen a honlapon nézz szét és van lehetőség kérdés feltételére email-ben...

[link]
(válasz Hellóvilág 637. hozzászólására)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23