Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lányok! Kinek nem jó a házassága....osszuk meg a tapasztalatokat! fórum

Lányok! Kinek nem jó a házassága....osszuk meg a tapasztalatokat! (beszélgetős fórum)


1 2
46. o.andi
2010. febr. 14. 15:37
megállt a fórom..látom minden ok mindenkinél.
45. Cyntia (válaszként erre: 43. - Marmann)
2009. jún. 19. 19:57

A stílusodon mindenképpen igazítani kellene!


Bye!

44. 8ee31e318f (válaszként erre: 41. - Marmann)
2009. jún. 19. 06:29

ez kezd nagyon hasonlitani arra ami az exemmel alakult ki.


neki sem volt soha semmi eleg. pedig 5 ev alat a semmibol gyerek, kocsi, lakas lett, berendezve. igaz adossagunk is volt. allandaoan a fintor volt az arcan amikor este hazaertem. szerintem farasztobb volt sokszor a tuzo napon, vagy esoben a helyszini asztalos munkakat vegezni, mint a lakast rendben tartani. kulfoldon munka mellett egyedul sem haltam ehen es a lakas sem szaladt el.

az a baj az ilyen emberekkel hogy onzoek. csak magukra gondolnak. s fel sem fogjak hogy a masiknak is szuksege van egy kis kedvessegre, amit megadhatnanak. nem tagadom. nekem is van millio hibam, mint mindenkinek. bar en nem iszom, nem dohanyzom, de ha hetvegen elmentem egy orat kerekparozni egyedul, mar allt a bal mikor hazaertem. kerdem en? ez jo hazassag? furcsa. megis o lepett felre a vegen. en szerettem...


de igy utolag mar tudom nem erdemelte meg. mert most van egy parom, aki sokkal tobbet ad erzelmileg.

2009. jún. 18. 23:02

Kedves Cyntia!

Leveledre az alábbi nyilvános választ adom, elkerülvén a további félreértéseket...

Személyes megjegyzéseid nem hatnak meg. Hála az égnek, hogy telik takinénire, egyébként ha nem telne, akkor is tiszta lenne a házunk, nem esik le a karikagyűrű az ujjamról, ha meg kell fogni a felmosót, amit elég gyakran meg is teszek. Bocs, de nekem ez nem ciki. Napi 12-16 óra munka mellett szerintem kevesebb időm van takarítani, mint egy átlag embernek. Csodák csodájára én is főzök vacsorát, ebédet és reggelit is készítek, nem pincér teszi elém, mint gondolnád. Körmeim reszelgetése távol áll tőlem, de gondolom Te is itt szoktál ülni nálunk esténként, amikor végre van egy szabad fél órám. Igen, keményen megdolgozom a mindennapjaimért és ritka szabadnapjaimon boldogan élvezem a munkám gyümölcsét a párommal és a kutyáimmal.

3 diplomával ártani nem akarok, ha a rossz szándék vezérelne, nem ezt írtam volna.

Ne a segítő kézbe marj, mert saját megadat marod meg!

42. Cyntia (válaszként erre: 41. - Marmann)
2009. jún. 18. 18:39
:-)!
41. marmann (válaszként erre: 33. - Cyntia)
2009. jún. 18. 18:04

Szia!

Elolvastam az anyósos fórumodat és ezt is... Sajnállak, de nem a férjed és nem az anyósod, hanem magad miatt. Jó úton haladsz a "nekem semmi se jó és mindenben Te vagy a hibás" c. perszóna felé. Szerinted a férjednek jó úgy hazamenni, hogy csak a gyerekről vagy a szerinted fennálló problémákról beszélsz? Ne csodálkozz, ha bezárkózott és ül a gép előtt. "Kevés GYED-del" is lehet izgalmas programokat kitalálni, romantikázni, de szerintem ha 10x ennyi lenne a bevételed, az sem lenne elég. Gondolom sokat dolgoztál a baba előtt és sok adót-járulékot fizettél, azért ilyen kevés a Gyed-ed, mert az a szemét állam azt is elvette. Nem, ne fröcsögj, hanem gondolkodj egy picit! Gondold át, hogy Te hol hibáztál és mi kellett ahhoz, hogy az álompasi unalomheggyé váljon. Ne fogd az anyósodra, mert Te élsz a pici fiával, nem Ő. Várom a hisztérikus kirohanást, a sárdobálást és a Te hogy mersz beleszólni jellegű hisztit (előre írom, jókat fogok mosolyogni, kell egy kis vidámság), de gondold át! Amikor ezt a fórumot elindítottad, felvállaltad, hogy nem csak pozitív hozzászólásokat kapsz. Ha nem tetszik, amit írtam, legközelebb írd a fórum címébe, hogy csak a veled egyetértő, bólogató jánosok hozzászólását várod.

40. o.andi (válaszként erre: 2. - Bzanna)
2009. jún. 15. 17:22

Egyáltalán nem jó...söt soha sem volt jó!!!Csak én hittem benne hogy jó-jobb lesz!!

Nem lett!!

Végül is ami szar,az soha sem lesz jó:-)

39. 8ee31e318f (válaszként erre: 17. - 81f46d06d3)
2009. jún. 15. 16:32
igen az minden kapcsolatnak jot tesz ha vannak bizonyos dolgok amik kizokkentenek a hetkoznapokbol. mert az is gyilkosa lehet egy kapcsolatnak
2009. jún. 14. 21:44
Rendben akkor majd ird meg priviben, hogy mikor szeretnétek jönni és megbeszéljük:D
37. Cyntia (válaszként erre: 36. - Crystall)
2009. jún. 14. 21:35
Rendben van. Kihasználom a lehetőséget :D!
36. Crystall (válaszként erre: 35. - Cyntia)
2009. jún. 14. 21:27
Perszehogy könnyen megy, ha tényleg szeretnél egy kicsit kimozdulni otthonról csak szólj, bármikor szivesen látunk:-)
35. Cyntia (válaszként erre: 34. - Crystall)
2009. jún. 14. 21:01
Hátha ez ilyen könnyen megy kérlek.. :D!
34. Crystall (válaszként erre: 29. - Cyntia)
2009. jún. 14. 20:56
Gyere hozzánk:-) Közel lakunk Pesthez, van egy üres lakásom, szuper a strandunk a fiam pedig imádja a babákat.
33. Cyntia (válaszként erre: 32. - Princes47)
2009. jún. 14. 20:55

Egy csecsemővel kevés GYED-del azért elég nehéz.


De képzeld: még tornázom is keményen és fodrász is jön hozzám.


A hiba máshol van.

Hogy mindig mindent csak én teszek: már a gerincem is leszakad a nagy tevéstől...

2009. jún. 14. 10:51

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Szerintem mindenki aki ide kerül egy kicsit hibás.

Nem öltözködik csinosan, kacéran, hanem jó az a régi rongy jelszóval öltözködik. Tessék most is úgy járni, mint régen régen azelőtt. Ha ezt fogod tenni fel fog neki tünni, és kiváncsi lesz hogy mi ez a változás. Igaz nem ismerem a körülményeket,

de biztosan tudnék változtatni rajta. Hisz nők vagyunk. Fortély azért van. Nem szabad otthon ülni ki kell találni, mindig valamilyen ürügyet,

vagy barátokhoz menni, vagy meghívni, vagy bármi.

Nem kell mindjárt beletörödni, nem kell unalmasnak lenni. Én biztosan találnék fogást rajta, és minden sikerülne. Tessék elővenni az eszed és gondolkodni.

31. Cyntia (válaszként erre: 30. - Tücsimücsi)
2009. jún. 13. 22:05

A nagyszülő nagyon messze van. Nincs segítségem.

De azért kösz. Remélem holnap jó idő lesz és kimegyünk a strandra. Ennyi.

30. tücsimücsi (válaszként erre: 28. - Cyntia)
2009. jún. 13. 22:03

Akkor mozdulj ki! Nagyszülő biztos van aki pesztrálja a kicsit.

Azért minden rosszban van valami jó:) legalább otthon ül és nem csavarog, ez pozitív rá nézve.

29. Cyntia (válaszként erre: 27. - Fules78)
2009. jún. 13. 22:00
Jó lenne eltűnni. De nem tudok hova. Főleg gyerekkel.
28. Cyntia (válaszként erre: 26. - Tücsimücsi)
2009. jún. 13. 21:59

Nagy dumája volt. Olyan volt vele, mint egy álomban.

:D! Igen, sajnos azóta már ő is tipikus férfi: és megkukult. A számítógép a mindene pld. Azt csak nyomkodni kell és nem kell hozzá beszélni. Hja és a filmek, meg az itthonülés. És én ezt már nagyon unom :-(!

2009. jún. 13. 21:59
Szia! Kezdetbem nem voltatok? Tul sokat együtt. Mi 10 éve vagyunk házasok. Ha teli a hócipöm. Eltünök egy két napra. Hogy ne bántsam meg. De utánna alig várom hogy láthassam.
26. tücsimücsi (válaszként erre: 25. - Cyntia)
2009. jún. 13. 21:55
Aha...akkor ezek szerint csak volt dumája. Utána megkukult???
25. Cyntia (válaszként erre: 23. - Tücsimücsi)
2009. jún. 13. 21:53
Jól eladta magát.
24. Cyntia (válaszként erre: 23. - Tücsimücsi)
2009. jún. 13. 21:53
AKkor szeretett. Jó volt vele minden. Ő volt a legtökéletesebb pasas!!!
23. tücsimücsi (válaszként erre: 22. - Cyntia)
2009. jún. 13. 21:50
Az elején nem jöttél rá, hogy vele nem lehet beszélgetni? Hiszen az ismerkedésnél ez játsza a fő szerepet és az egyik legfontosabb.
22. Cyntia (válaszként erre: 21. - Tücsimücsi)
2009. jún. 13. 21:48
Én szeretek beszélni. És egyébkéntis azt gondolom, hogy a gondokat meg pláne meg kell beszélni. De vele nem lehet semmit.
21. tücsimücsi (válaszként erre: 20. - Cyntia)
2009. jún. 13. 21:43

Mi az, hogy forrjál a levedben? Hibáztál valamit?


Már nem szereted őt?

20. Cyntia (válaszként erre: 19. - Tücsimücsi)
2009. jún. 13. 21:34

Jajj dehogyis!


Már nem szeret beszélni. De semmiről sem. a gondokról meg pláne nem. Forrjak csak a levemben.


VAlószínüleg el kellene mennem vagy 2 hétre valahová nyaralni. Biztosan jót tenne.

19. tücsimücsi (válaszként erre: 18. - Cyntia)
2009. jún. 13. 21:32
Mond valamit?
18. Cyntia (válaszként erre: 15. - Tücsimücsi)
2009. jún. 13. 21:26
Egyfolytában: értelmetlen.
17. 81f46d06d3 (válaszként erre: 11. - 8ee31e318f)
2009. jún. 13. 20:39
Hát, én a távolságra is tippelnék. Mi 12 éve vagyunk házasok a férjemmel. Tavaly elment a fiammal két hétre Budapestre, egy kórházi kezelésre. Én maradtam itthon, mert utolsó idős terhes voltam. Az első hét végén felutaztam utánuk és olyan volt, mintha egy másik férjet kaptam volna. Amúgyis elégedett vagyok nagyon vele, de akkor... Nagyon szép hétvége volt!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook