Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem lennél barátnője egy biszexuális nőnek? fórum

Miért nem lennél barátnője egy biszexuális nőnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
29. Droma (válaszként erre: 28. - 4912cc9864)
2007. jan. 7. 22:32

:) Én nem tudom,miért.Szerintem ha valaki ez alapján ítéli meg hogy milyen vagyok,ott már bajok vannak!

Én nem szégyenkezem miatta.És ha biszex lennék,azt is simán el merném mondani,mert szerintem nem egészséges,ha valaki titkolja (titkolnia kell) a nemi identitását.

28. 4912cc9864 (válaszként erre: 27. - Droma)
2007. jan. 7. 22:29
Sokan voltunk itt már lánnyal, csak kevesen merik beismerni:P
27. Droma (válaszként erre: 26. - 4912cc9864)
2007. jan. 7. 22:27

Ezt ne tőlem kérdezd:)Épp most vállaltam fel,hogy én is voltam már azonos neművel:)Úgyhogy nem én vagyok az aki elítéli őket:)

Szerintem is tiszteletben tartják ha valaki hetero.

26. 4912cc9864 (válaszként erre: 25. - Droma)
2007. jan. 7. 22:23
zerintem nagyon sok ember ezt azzal hozza össze, hogy biztos vele is kikezdene az illető, pedig a biszexek és a melegek igenis tiszteletben tartják ha valaki heter, mi mért nem tudjuk őket?
25. Droma
2007. jan. 7. 22:22

Nekem tök furcsa,hogy valaki azért nem barátkozik valakivel,mert azonos neművel is összejönne!

Mert eleve arról szól a kérdés,hogy biszexuális.

Én is voltam már lánnyal,és szerintem ezen nincs mit szégyellni.

2007. jan. 7. 22:14
Érdekes ez a téma... Nekem van egy csómó meleg ismerősőm, s barátom is... Semmivel nem vagyunk mi heterók különbek mint ők, soan inkább egy-egy tv-ben látott rossz példa miatt ítélik el őket. Érdekes, mindenki azt mondja róluk, hogy ágybaól ágyba járnak, pedig nap mint nap látom az ellenkezőjét, mivel ők is párkapcsolatban élnek, míg korunkban néhány fiatal heteró identitású emberke viselkedik így... Mért utálják mégis őket ennyien?
23. Egnisz (válaszként erre: 16. - Kisgé)
2007. jan. 7. 22:06

Tiszteletben tartom a véleményedet.

Én másképp gondolom, hogy mi múlik a géneken. Most nem megyek bele hitbeli kérdésekbe.

2007. jan. 7. 21:54

Nekem van egy tok jo baratom, aki homoszexualis. Soha eleteben nem volt novel semmi intim kapcsolata, neki az ugy idegen, ahogy a heteroszexualis embernek a homoszexualitas. Hogy miert "ilyen"? Kerdeztem egyszer, hogy ez honnan "lett". Azt mondta, nem tudja o sem, de egyszeruen neki elkepzelhetetelen nore meg gondolni is partnerkent. Mar koran rajott erre, kb. a kamaszkor kezdeten.

Nekem es a tobbi kozos baratunknak teljesen termeszetes, hogy o "mas". Olyan, mint egy baratno, csak hat ferfi. Ferfi - megszolalasig. :))) Ezt szoktuk is neki mondani viccbol. Az oltozkodese teljesen ferfias, nem olyan kisse feminin, nem kis frizuart igazgato, szuk polos pasi. Csak ha megszolal, a gesztikulaciok, a beszede... :)))

A parom mielott megismerte, eloiteletekkel tele beszelt rola, de aztan az elso kozos haverkodas ugy telt, hogy ok ketten egesz este beszelgettek. Pasi temakrol: tortenelemrol, zenerol, sportrol...

Eszunkbe sem jut, hogy el kellene itelni, vagy elfogadni, mert o pl. nekunk igy termeszetes.

2007. jan. 7. 19:48

Miért ne lennék? Engem nem zavar(na)ha lenne ilyen barátnőm.

A nemi identitása elsősorban rá tartozik.

20. 278c85ecf4 (válaszként erre: 17. - Kisgé)
2007. jan. 7. 18:50
Hát igen! Szép is lenne! Az olyan lenne, mintha pl. én is minden férfival le szeretnék feküdni......:O
19. kisgé (válaszként erre: 18. - 0b099f6590)
2007. jan. 7. 18:13
Én tiszteletben tartom azokat, akik undorodnak a bi- és homoszexuálisoktól, addig, amíg nem fajulnak tetlegességig. Mondani bármit lehet.:))) Szerintem senkinek nem szabadna ítélkeznie, de emberek vagyunk, ítélkezünk...:))
18. 0b099f6590 (válaszként erre: 17. - Kisgé)
2007. jan. 7. 18:07

Igen, igazad van! És valahogy ezért nem akarják hogy a közelükben legyenek.

Pedig ez tényleg nem igy van!

17. kisgé (válaszként erre: 15. - 278c85ecf4)
2007. jan. 7. 18:06
Nem tudom, valahogy emberek azt gondolják, hogy egy homoszexuális minden azonos neműt meg akar szerezni, pedig ez nem így működik.
16. kisgé (válaszként erre: 12. - Egnisz)
2007. jan. 7. 18:04

Azért mert Te nem hiszel a génekben, attól az még létezik. A szemed és hajad színe, a testalkatod, a bőröd és minden a génjeiden múlik mit örököltél a szüleidtől. Ennél több is múlik a génjeinken, de nem vagyok génkutató.:)))

A homoszexualitás génhiba és az anyából ered, nem az apán múlik.

Szerintem istenben lehet hinni és nem hinni. Azért, mert még nem láttam valamit, de már hallottam róla, attól még létezik.......

Divatból senki nem lesz homoszexuális, max kipróbálja a dolgot, mert valamiért izgatja, attól még nem lesz meleg, vagy leszbi.

Szerinted a nyitott gerinccel való születés sem létezik? Én még nem láttam ilyet....Vagy a mongoloid (így írják) gyerekek?

2007. jan. 7. 18:01
Ja, és azt kihagytam, de nyilván rájöttetek, hogy természetesen lennék barátja biszexuális/homoszexuális embernek!
2007. jan. 7. 17:59
Egyébként bárki bármikor lehet homoszexuális! Ez nem feltétlen születéstől van benne az emberben! Van nagyon sok olyan, hogy harminc akárhány évesen szeretnek bele egy azonos nemű emberbe! És sokan egy személyiségbe szeretnek bele, és nem számít, hogy azonos, vagy ellenkező nemű-e!
2007. jan. 7. 17:52
Nem a szexszuális beállitottság után választok magamnak barátnőt!Ha jó fej a csaj,nem érdekelne,hogy biszexszuális...
12. Egnisz (válaszként erre: 9. - 0b099f6590)
2007. jan. 7. 16:39

Sajnáltam kicsit, mert láttam, hogy mennyire nem boldog, de a barátságunk nem változott.


Én nem tartom természetes dolognak a homoszexualitást. A génekben sem hiszek. Szerintem, ha minél divatosabb a dolog, sok embernek lesz ez követendő, ami amúgy meg nem lett volna. Kevés ember alapvetően homoszexuális.

11. Edis
2007. jan. 7. 16:01

Én nem ítélem el Őket, viszont sajnos azt nem bírom elviselni amikor a szemem előtt csókolózik 2 lány. Volt már olyan, hogy velem ültek egy asztalnál, persze pont szembe velem, és csókolóztak. Az eléggé kellemetlen volt.

Barátnője, barátja lennék. Nagyon jófejek általában.

10. f772199837 (válaszként erre: 5. - 363d535da9)
2007. jan. 7. 15:21

Szerintem a biszexualitás nem bűn. Mint tudjuk, a genetika is közrejátszhat, és azt hiszem nem tudhajuk, hogy akár holnap melyik -talán közeli- ismerőseinkről, esteleg családtagjainkról derül ki ugyanez.


A csavargó, a drogos, a prosti mind negatív jelző, ezek ellen lehet tenni, de a homoszexualitás, ill. biszexualitás más.


Persze kérkedni ezzel megintcsak hülyeség.

9. 0b099f6590 (válaszként erre: 7. - Egnisz)
2007. jan. 7. 15:19

Látod milyen furcsa! Nincs az emberekre ráirva, /legtöbb esetben/ hogy milyen a szexuális beállitottságuk.

Azt irod, ha tudnád akkor nem, de mivel nem tudtad barátod lett és emiatt nem szakitottad meg a kapcsolatot vele.

Miben lett más a barátságotok, miután megtudtad?

Megváltozott a véleményed róla?

2007. jan. 7. 15:15

Én ugyanolyan embernek tartom őket mint a heterokat, arról nem tehetnek, hogy más genetikai adottsággal születtek.

Sokan úgy gondolnak rájuk mint a fogyatékosokra csak azért mert mások. Vannak olyan szülök is aki ez miatt kitagadják a gyermeküket, pedig a géneket tőlük öröklik....

2007. jan. 7. 15:10

Én sem tudnám elképzelni, ha eleve tudnám a dolgot.

Viszont úgy már jártam, hogy egy nagyon jó barátnőm lett évekkel később, hogy megismertem leszbikus. Mivel nagyon kedveltem, eszembe sem jutott megszakítani emiatt a kapcsolatot, de nekem furcsa volt, hogy lánnyal él együtt.

6. 0b099f6590 (válaszként erre: 5. - 363d535da9)
2007. jan. 7. 15:03
Akkor szerinted egy drogosnak csak drogos, egy prostinak csak prosti, egy csavargónak csak csavargó lehet a barátja?
2007. jan. 7. 15:00

A szexuális beállítottság mindenki magánügye. Kimondottan idegesít amilyen reklámot csinálnak napjainkban a homoszexualitásnak. Nem igazán tartom normális dolognak, és mint ilyentől óckodom. A barátság alapvetően feltételezi, hogy a világ alapvető dolgaiban közel hasonlóan gondolkodunk. Ha ez az alapvető kapcsolódási pont nincs meg, akkor nem lehetünk barátok!


Fel lehetett volna tenni úgy is a kérdést, hogy miért nem lennél a barátnője egy drogosnak, egy prostituáltnak, egy csavargónak stb.?

2007. jan. 7. 14:54
én nem itélkeztem most felettük,szerintem.az én normáimba nem fér bele a homoszekszualitás. ennyi. ezen nincs mit ragozni.nem kell ahhoz a barátomnak lennie,hogy megismerjem milyen ember.
3. 0b099f6590 (válaszként erre: 2. - E71af41436)
2007. jan. 7. 14:51
Mi az, ami zavar? Ha meg sem akarod ismerni, nem is tudod, hogy milyen ember lehet.
2007. jan. 7. 14:49
jómagam pölö azért,mert az én májam nem veszi be a homoszexualitást.bár volt már kollegám,aki az volt(férfi is ,nő is)de barátkozni akkor sem tudok velük.
2007. jan. 7. 14:47

A szavazások között tettem fel a kérdést.

Kiváncsi lennék azok véleményére, akik nemmel voksoltak, hogy vajon miért nem lennének barátnői egy ilyen szexuális beállítottságu nőnek?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook