Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem lennél barátnője egy biszexuális nőnek? fórum

Miért nem lennél barátnője egy biszexuális nőnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2018. jan. 7. 22:08
Asszem, engem sem zavarna...
2018. jan. 7. 21:17
Simán lennék ;)
2013. aug. 18. 16:25
Van ilyen barátnőm,de csak barátság.
2013. aug. 18. 01:23

Miért ne lennék?

Noooooormális ez a kérdés? :)

205. mothertiger (válaszként erre: 203. - Mothertiger)
2008. dec. 26. 19:12
Még annyit tennék hozzá a családdal kapcsolatban, hogy a szeretet lehet fegyver is, bizonyos értelemben. Szeretetükkel rákényszeríthetik az embert, hogy hiába bi, leszbi, homo vagy akármilyen, valljon inkább hetero nézeteket, éljen heteroszexuálisként, mint "mindenki más"... Valaki behódol, valaki lázad, de egyik sem a legjobb megoldás...
2008. dec. 22. 15:52
Barátnője lennék, de "olyan" barátnője nem. :-P
2008. dec. 22. 14:48

Ligeia: aranyos vagy, de azt hiszem nem a pontok határozzák meg az életemet!:D

Azon a portálon az volt a bajuk a biszexuálisokkal, hogy undorítóak vagyunk. Mert nem vesszük figyelembe csak önmagunkat, mások érzelmein átgázolva akarjuk kielégíteni mind a kíváncsiságunkat, mind a vágyainkat. És vagyunk olyan gusztustalanok, hogy párunk után szeretkezünk szegény szerencsétlen, szerelmes vagy éppen szeretni akaró leszbikusokkal, beszennyezve őket mindenféle testnedvvel, amivel ők természetes úton sosem szennyeznék magukat... Ha érted mire gondolok.:( Ezt a véleményt én felháborítónak tartottam. Persze nem vetítettem ki minden leszbikusra egy-két "vérleszbi" véleményét, tehát ezen írásomat kérlek ne vedd magadra, ha nem ugyanígy gondolkozol te magad is! Jómagam tolerálom a leszbikusokat, a homoszexuálisokat is, mivel nekik is joguk van a boldogságra, s nem lehet egyszerű nekik ebben az előítéletekkel fertőzött világban boldogulni. Ezért hökkentem meg, hogy ők ugyanolyan utálattal tudnak beszélni a biszexekről, mint egynémely hetero a melegekről.:( Az várja el a toleranciát, aki maga is előítélettel viseltetik másokkal szemben?


Gyöngyszemű: a munkatársaidnak semmi köze ahhoz, hogy kihez vonzódsz! Azok a legnagyobb álszentek, akik hangosan köpködnek és ócsárolnak másokat vonzalma miatt. S közben ki tudja, mi jár a fejükben, vagy otthon miket néznek a neten, vagy miket próbálgatnak ki a párjukkal vagy a barátnőjükkel? Csak ők is ugyanúgy hallgatnak róla, mint ahogyan neked hallgatnod kell, hogy ne szólhassanak meg. Kit érdekel ez az álszent társaság? Én annak az elvnek élek, hogy egyszer élek, és szeretném úgy leélni az életem, hogy úgy érezhessem, önmagamat adtam, nem egy képet. S szarok rá, hogy ki mit gondol!;)


Ligeia: a család dologba sok minden belefér, de ha csak egyetlen olyan ember van a családban, aki nem tolerálja a másságot, akkor ott minden bukhat. Nekem sem sikerült, hosszú ideje keresek magamnak szexpartnert saját nememből, de nem jött össze. Párom nem tolerálja, mert túlságosan szeret, nagyon féltékeny.

A családot is emberek alkotják, különbözőek, külön-külön érzelmekkel, nézetekkel. Nem kényszeríthetjük rájuk az akaratunkat, nem fogadtathatjuk el vele az elfogadhatatlant, ha egyszer más nézetet vallanak mint mi. De ez a téma nagyon sokrétű, mivel mint írtam, minden ember más. Ebből az is következik, hogy minden család más. Valahol kitagadnak, valahol elfogadnak, valahol még támogatnak is.:) Remélem te boldog vagy, és szerencsés!:)

Minden jót kívánok mindenkinek, szép napot!:)

2008. dec. 21. 21:50
én lennék miért ne!!!
201. 0961bae255 (válaszként erre: 200. - Ligeia)
2008. dec. 21. 21:41
Nem bujkàlàs, hanem az összeférhetelen vilàgok kûlônvàlasztàsa. Nézd, és nudizok, vannak nudis baràtaim. Idônként elmegyek szvinger klubba és ott is van egy haveri kôr. Van a falumbeliek kôzôtt egy baràti kôrôm és a munkahelyemen is vannak tôbb mint munkatàrsaim, akikkel agyon joban vagyok. Ha valaki rà kérdez nem tagadok semmit, de nagyon jol megvagyok a kûlônbôzô ismerôsôkkel és baràtokkal annélkûl, hogy meg akarnàm ismertetni ôket és az életvitelûket egymàssal. és nagyon jol ôsszeférnek és kiegészitik egymàst --- az életemben.... de ezt nem én talàltamki
200. Ligeia (válaszként erre: 199. - 0961bae255)
2008. dec. 21. 00:55

csak ugyanakkor meg ki akar úgy élni, hogy folyton bujkálnia kell? és a család feladata nem a támogatás lenne? és milyen barát az, aki nem fogadja el feltétlenül a másikat?

ezek a kérdések mindig felmerülnek bennem.

199. 0961bae255 (válaszként erre: 191. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 21. 00:28
Hogy ne rugjanak ki a melodbol emiatt és hogy a csalàd és a baràtaid ne vesszenek ôssze veled ezért ugy kell csinàlni, hogy senki se tudjon rola.
198. Ligeia (válaszként erre: 197. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 21. 00:26
a kérdés: van független és nem független. a nem elég függetlent nem értettem.
197. gyöngyszemü (válaszként erre: 196. - Ligeia)
2008. dec. 21. 00:11
Ezt nemértem! Mi is a kérdés?
196. Ligeia (válaszként erre: 195. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 20. 21:58
elég független? azt hittem van független és nem független. ez a köztes megoldás? ;)
195. gyöngyszemü (válaszként erre: 194. - Ligeia)
2008. dec. 20. 21:38
A kiváncsiságomat már kielégítettem! ;-))) A kalandvágyhoz nem vagyok elág független! :-(((((
194. Ligeia (válaszként erre: 193. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 20. 21:27
hogy mi? kíváncsiság? kalandvágy? ;)
193. gyöngyszemü (válaszként erre: 192. - Ligeia)
2008. dec. 20. 21:14
Nem dehogy annyira nem az életcélom! Nemtudom mi kellene ahoz hogy az hajtson! Azért a mérleg nyelve a férfiak felé leng jobban!!! ;-)
192. Ligeia
2008. dec. 20. 21:09

igen, sajnos előfordul, hogy nem csak kiközösítenek, de még ki is rúgnak emiatt embereket...

gyöngyszemű, ha egyszer nagyon elhatározod Magad a témában, akkor úgyis rászánsz egy kicsi időt az ilyen helyek felkeresése. :)

191. gyöngyszemü (válaszként erre: 188. - Ligeia)
2008. dec. 20. 18:55
Az én hetero barátnőim tudják "milyen" vagyok és elfogadják, de a kollegák már negatív hangot adtak ilyen témáról, nagy az előitélet, így jobbnak tartom nem tudtukra adni, hacsak nem akarom hogy kiközösítsenek...... Így várom az alkalmat, de igazán nem járok utánna hogy hol hogyan találhatnék valakit..!
190. Ligeia (válaszként erre: 189. - 0961bae255)
2008. dec. 20. 10:02

Azt tudtam, hogy mindenkiben van valamilyen szintű vonzódás a saját neme iránt, de nem gondoltam, hogy ilyen arányban. Pont ezt próbáltam ecsetelni az előző hozzászólásban: mindenkiben van vonzódás, csak feltétlenül kerül felszínre. és nem csak a társadalom, de a "barátok" elítélő megnyilvánulásai miatt sem...

Köszönöm a beszámolót. :)

189. 0961bae255 (válaszként erre: 179. - Ligeia)
2008. dec. 20. 01:21

Tegnap megnéztem a biszexekrôl szolo adàst, nagyon érdekes volt sok hozzàszoloval, pszi-vel,orvosokkal, tanarakkal, az utca emberével és biszexekkel, homókkal stb. A lényeg, hogy mindenkiben van heteroszexualitàs és homoszexualitàs, csak màs-màs arànyban. A heterokban is lehet egy kis vonzalom a sajàt nemûjûek irànt 1-20%-ban, ami észrevétlen marad leggyakrabban. A homoszexuaàlisokban is lehet vonzalom a màsik nem irànt hasonlo %-ban. és akikben 50-50% (hatàresetben 20-80%)megoszlik a vonzalom a két nem kôzôtt, azok a biszexek. Nagyon sok ilyen pasi és nô van (lehet hogy én is az vagyok?) csak a szokàsok, tàrsadalmi nyomàs, erkôlcsôk nem engedik hogy kinyilvànuljanak ezek az érzések.

Na most a tàrsadalom vàltozik, ahogy egyre tolerànsabb lesz a homókkal is, ugy a lassan a biszexekkel is.

Egye tôbben merik kinyilvànitani azt is, ha mindekét nem irànt vonzodnak. Ezt tapasztaljàk amerikàban, igy valoszinû hogy ez lesz europàban is a helyzet egy-két év mulva.

Hàt nagyon-nagyon rôviden erôl szólt a film. puszi mindenkinek:-)

188. Ligeia (válaszként erre: 184. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 18. 23:43

amíg én nem mondtam el az ismerőseimnek, mindenki azt mondta, hogy ő sosem, mert milyen dolog ez satöbbi. aztán mikor kiálltam magamért (és minden hozzám hasonlóért), akkor már mindjárt megváltozott a véleményük. vagy azért, hogy engem ne sértsenek meg(ami képmutatás, és remélem nem emiatt változtak :) ), vagy azért, mert nem merték felvállalni. mert ez tabu. arról nem is beszélve, hogy egy elítélő közösséggel sokan nem mernek szembeszállni. pedig ha megtennék, akkor talán a többiek is felbátorodnának.

összességében lehet, hogy az ismerőseid között is vannak biszexek, leszbikusok, csak félnek attól, hogy elítélik majd őket ezért. szerintem.

és ha mégsem így lenne, akkor pedig Budapest elég nagy város ahhoz, hogy találj magadnak egy megfelelő nőt :)

2008. dec. 18. 23:26
mert egy ferfival nem "versenyezhetnek"
186. gyöngyszemü (válaszként erre: 185. - 0961bae255)
2008. dec. 18. 23:25
Ha ez ilyen egyszerű lenne. :-( De végülis nincs panaszra okom, hisz nem szerezhetem meg mind a 100%-ot ;-)))
185. 0961bae255 (válaszként erre: 181. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 18. 23:21
ugy, hogy a heteroszexuàlisak a màsik nembôl vàlogathatnak, az az emberiség 50%-a. A biszexek meg mindkét nembôl, azaz 100%-bol. Igy màr vilàgosabb miért van 2-szer akkora esélyûk a pàrtalàlàsra? Meg arra is, hogy kamatyoljanak valakivel...
2008. dec. 18. 23:08
Kösz :-((( Pl hogyan? Az én ismerőseim prűdek...
183. 00daeee455 (válaszként erre: 180. - 0961bae255)
2008. dec. 18. 23:06

Ez jó! :)

Ilyen szempontból még nem is gondoltam rájuk. :)

182. Ligeia
2008. dec. 18. 22:59
esély az mindig van. ha nincs, akkor csinálni kell egyet. ;)
181. gyöngyszemü (válaszként erre: 180. - 0961bae255)
2008. dec. 18. 22:26
Jó tudni hogy két esélyem is van ;-)) De hol és mikor? ;-))
180. 0961bae255 (válaszként erre: 179. - Ligeia)
2008. dec. 18. 20:56
Na jo, megdumàltatok, akkor majd holnap elmesélem:-) én is kivàncsi vagyok mit irnak a biszexuàlis kedveseinkrôl, mert eddig csak annyit tudtam roluk, hogy matematikai alapon kétszer akkora az esélyûk, hogy talàljanak egy partnert;-)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook