Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Yasminelle-től sok lánynak nőtt a melle? fórum

A Yasminelle-től sok lánynak nőtt a melle? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 5. 20:00
Nekem látványosan megnőtt tőle a mellem.
2011. dec. 12. 07:38
Sziasztok.Lenne egy kérdésem, mert kicsit kétségbe vagyok esve.Nos, én már 9 hónapja szedem a fogamzásgátlót, és azért, h. gyorsabban nőjön a hajam elkezdtem szedni a Revalidot.Nekem a fogamzásgálótól az első 8 hónapba semmi változás nem volt, viszont most a 9.hónapba felduzzadtak a melleim.Feszít, fáj, pont mint a menstruációm előtt, de az még 2 hét...úgyhogy biztos nem azért , mert meg fog jönni.Lehetséges, h. a Revalidtól???Vagy lehet, h. a fogamzásgátló most mutatná meg a mellékhatásait??
2011. nov. 17. 13:42
:-) Ez a kérdés komoly????
33. de65993010 (válaszként erre: 27. - Orsova)
2011. febr. 27. 16:31

Azért nyáladzott pont arról a gyógyszerről, mert pont az után kap jutalékot...

HA rendesen kivizsgál, és utána mondja ezt, 1 rossz szót sem szólok!

2011. febr. 27. 11:02
én is úgy érzem h nőttek :) remélem azért a súlyom marad, vagyis hát az lenne a legjobb ha fogynék :)
31. adfa0d8bdb (válaszként erre: 27. - Orsova)
2010. jan. 14. 15:15
Van egy nagyon jó gumi, a fekete LIFESTYLE SKYN. Érezhetlen! Állati jó! Ez is a szlogen a dobozán: "mintha nem lenne rajtad semmi!". Tényleg így van, nekünk (anno) nagyon bevált, igaz 800Ft/cs., de megéri!
2010. jan. 14. 15:12
Sziasztok! Egy évig szedtem a Yasminellét. Híztam tőle 15 kilót. Rettnetesen érzem magam tőle.3 hónapja kezdtem el szedni a Laurinát, ami Magyarországon még nem ismert ugyanis kb 5-6 hónapja dobták piacra. Szerintem tök jó nem hízok tőle, sőt fogytam is(:
2009. jún. 30. 16:05
és nem is hízol tőle
2009. jún. 30. 16:05
a patik elmúlnak a fogamzásgátlótól
27. Orsova
2009. jún. 30. 16:04

Sziasztok!


20 éves csajszi vagyok. Komoly párkapcsolatom van, eddig óvszert használtunk, amivel teljesen meg vagyok elégedve. A párom viszont felvetette hogy jobb lenne ha tabit szednék.

Nekem is tetszene ha óvszer nélkül csinálhatnánk, de utána olvastam a tabiknak, fórumokat nézegettem hogy másoknak mik a tapasztalataik, és a mellékhatásoktól eléggé megrémültem!!

Elmentem nőgyógyászhoz, és rákérdeztem a fogamzásgátló tabikra. Ő a Yasminelle-t ajánlotta, és meggyőzően érvelt mellette. Mikor szóvá tettem hogy sok mellékhatásról olvastam, azt válaszolta hogy ennél nem jellemző semmilyen mellékhatás, csakis a pozitívumokról beszélt.. Azt mondta csinálnak egy vérvizsgálatot és fel is írja, és szedjem nyugodtan.

De én eléggé idegenkedek a tabitól, félek a hízástól/pattisodástól, de főleg a komolyabb mellékhatásoktól!

Most tök jól érzem magam a bőrömben, szinte mondhatni meg vagyok elégedve önmagammal, a testemmel. A szexuális életem is nagyon jó. Épp ezért félek hogy mi lesz ha tabit szedek.. Libidócsökkenés, hízás, patik, stb.. ezek nem hiányoznak nekem!

Szerintetek mit tegyek?

Előre is köszike!

26. Syssa
2009. jún. 22. 15:26
Én 5 éve szedem a yasminelle-t de semmi negatív tapasztalatom nem volt vele.(Nekem mondjuk nem nőtt a mellem 1 centit sem,) nem híztam 1 dekát sem, meg a hajam se hullik, nincsenek erős görcsök.Annyi változás történt ,hogy a vérzés mennyisége a felére csökkent és 3-4 napig tart.
25. reni79 (válaszként erre: 19. - Bared)
2009. jún. 15. 11:30
Hát azért elférne még oda egy kevéske:-)
2009. jún. 14. 22:26
Nekem nem nőtt semmit,pedig szedem 2-éve.A mellnövekedésben nekem sebész segített.
2009. jún. 14. 18:47

nos... én lyndinettet szedtem.. attól is nőtt a cicim.. de azt abba kellett hagynom, mert minden bajom volt tőle. Köztes 3 hónap volt amíg nem szedtem és amennyire érezhetően nőttek (persze nem nőttem ki egy melltartót se) annyival lettek kisebbek is.

Azóta Yasminelle-t szedek és megint nagyobbak viszont hízni meg nem híztam tőle.



Azért lehetséges mert a fogamzásgátlótabletta egy terhesállapotot szimulál a szervezet hormonháztartásában, ezért duzzadhatnak meg a cicik. De mivel embrió nem fejlődik ezért nem indul további információáramlás a szervezetben arról, hogy későbbiekben a tejelválasztás is meginduljon, szóval ezért nem lesz drasztikus a mellnövekedése.

Plusz egyénfüggő teljesen.

2009. jún. 13. 19:46

Nem vagyok egészséges, és babám sem lehet könnyen az a gyanúm, amúgy pénzem sem lenne gyerekre, hameg gyereket vállalok nem a cici növelésem iatt fogom tenni, hanem a gyerek érdekeit nézem


23/L

2009. jún. 13. 05:32

Évek óta szedem,nem nőtt.

Amikor fogytam,akkor kisebb lett.

Szóval nálam abszolút nem befolyásolta.

2009. jún. 12. 20:28

komolyan az ész megáll...plasztika...fogamzásgátló...de akkor simán ess teherbe attól is megnő!Lehet kisérletezni.

Ha valaki egészséges, miért akar más lenni?

soha nem fogom megérteni...

19. bared (válaszként erre: 16. - Reni79)
2009. jún. 12. 16:08
nem így gondoltam...de a képeidet elnézve teljesen rendben vagy))
18. Roni24 (válaszként erre: 17. - 6ea2fb6cdb)
2009. jún. 12. 15:47

Nálam ez nem mérvadó, hogy mekkora, mert kisbabám van és még szoptatok! Nemtudom mekkorát nőtt, nem mértem le centire! De sajnos nem csak a cicim, hanem a combom, a fenekem a hasam, szóval jutott mindenhová szépen! A gyógyszer nem tudja, hogy neki most csak a cicire kellene pakolni a cuccot! :P

Ez nem olyan mint egy plasztikai műtét, amint abbahagyod visszaáll a normális méretre!

Ha elkezded, számolj azzal, hogy mindenhová fogsz hízni!

Persze ez is alkati kérdés, vannak olyan szerencsések (pl. a sógornőm) akik nem híznak meg a gyógyszerektől, viszont akkor cicire se fogsz nőni! :)

17. 6ea2fb6cdb (válaszként erre: 12. - Roni24)
2009. jún. 12. 14:55

Mekkora volt a cicid előtte, és milyen lett? Mennyi idő alatt nőtt meg látványosan, és esetleg centiben mérhetően?

Előtte szedtél más gyógyszert?

És ha abbahagyod a szedését akkor megmarad a mérete? mekkora melltartóra van szükséged, és máshová sokat híztál? mondjuk azt egy tornával le lehet adni :)

16. reni79 (válaszként erre: 4. - Bared)
2009. jún. 12. 14:54
mert olcsóbb mint a plasztikai sebész:-)
2009. jún. 12. 14:54

amiben van ösztrogén vagy fito ösztrogén attól nöhet, hisz a szervezet is zat termeli, és az játszik jelentős szerepet a pubertásnál a második nemi jelleg kialakulásában is.

Ha a terhesség alatt változnak a hormonok, és megnő a mell akár az első két hójnapban kétszer kakorára is, vagy a tejelválasztás során, akkor a gyógyszertől hormonok változása miatt miért ne nőhetne? :)

2009. jún. 12. 14:51

nem mese, van lány akinek 20 éves kora után is tök laposak voltak a mellei, nem hizott semmi, de mikor elkezdte szedni valamelyik fogamzásgátlót, akkor egy két éven belül hatalmasak lettek a ditkói, max egy két kilót szedett fel, de a hsán nem volt látható fölösleg, vagy bárhol máshol.

Nem volt még terhes, és nem hinném h a gyógyszer nélkül így megváltozott volna a hormonháztartása, persze genetika hogy ki mire hajlamos, hova hízik, tehát gyógyszer mellett is lehet a hasra híznék a mellre meg minimálisan, de hátha javít az anyagcserén, nekem eddig alacsony volt a női nemi hormonom.

Sokan írták máshol, hogy fogytak is a gyógyszertől, de a mellük mégis nagyon megdagadt, volt kainek msfél két év alatt már két kosarat is nőtt (nem mell alatti rész lett csak nagyobb, hanem a kosár is) pl B s ről C vagy D

és volt aki azt tapasztalta (nem is egy csaj leírása szerint) hogy már az első egy két levél után érezte a mellfeszülést, és jobban kitöltötték a melltartójukat.

Előtte semmi változás, csak pont akkor mikor a bogyókat szedi, ha abbahagyják és akkor visszaáll a régi méretre, akkor gondolom mégiscsak a gyógyszer hathatott. de van olyan akinek nem ment vissza a melle, persze az függhet a jobb étvágytól is plusz kinek milyen az anyagcseréje.

Tudom zsákba macska, de azért mégsem lehet mese egészen ez a mell dolog.

Akinek nagy a melle annak meg leőbb utóbb úgyis lógni fog, aki tornázik annak feszes marad, és erre való a push up melltartó :) abban szép. Ugyis csak a pasink előtt (max a doki) kell levetkőzni, ő meg elfogad olyannak mailyenek vagyunk. Nem a mell az elsődleges dolog, csak kiváncsi voltam, de ha abban segít a bogyó a női hormonok miatt, akkor talán visszaállítja a szőrnövekedést, ami kóros, mert valószínüleg hormonzavar okozhatja.

Ha van kainek a terhesség ellen plusz kifejezetten pattanások ellen, vagy hízás lelen írnak fel valamit, valszeg a legtöbb lánynál hatna az a szer, és ha van olyan mai ezekre jó, pl pati elmúlasztó, vagy menzi görcs elmulasztó, esetleg menzi ciklus beállító, akkor hiszem h a melleket is meg lehet vele formálni.

2009. jún. 12. 13:31

Én anno 4 féle fogamzásgátlót szedtem,a legdrágábbakat.Már-már úgy éreztem,hogy a nőgyógyászom rajtam kisérletezik.mindegyiknek volt mellékhatása:hangulatingadozás és persze hízás is.Ezután átálltam a hüvelygyűrűre,ami a gyógyszerektől klasszisokkal jobb,mivel havonta csak egyszer kell felhelyezni,így elfelejteni sem leht.persze ez még drágább:D

aztán egyszer csak elegem lett és abbahagytam a különböző fogamzásgátló gyógyszereket......

És de jól tettem!azóta teljesen kiegyensúlyozott vagyok,most helyettem a párom védekezik,így nem kell tönretenni a testem a különböző "extra minimális hormontartalmú"(kamu!!!!!)szerekkel.ajánlom a példámat minden csajnak,hogy mérlegeljen!!!

12. Roni24 (válaszként erre: 11. - 6087d9753d)
2009. jún. 12. 13:27
Szép munkát végzett az bizti! :DDDD
11. 6087d9753d (válaszként erre: 1. - 6ea2fb6cdb)
2009. jún. 12. 13:20
Ha nagyobb melleket szeretnél, ajánlom az orvosomat! :)))
10. Roni24 (válaszként erre: 1. - 6ea2fb6cdb)
2009. jún. 12. 13:17

Remélem nem kizárólag ezért akarod szedni!?

Persze, előfordulhatott, hogy kinőtte a melle a melltartót az illetőnek, de rá kéne kérdezni a bugyiméretére is, hogy az maradt-e a régi? :)))

A hormontartalom nem kizárólag a melleket fogja növeszteni, abban biztos lehetsz!


De egyébként ha nagyon érdekel:


Yasminelle LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK


Mint minden gyógyszer, így a Yasminelle is okozhat mellékhatásokat,amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.


- Gyakori mellékhatások (100 betegből több mint 1-nél, de kevesebb mint 10 betegből 1-nél):

Hangulati ingadozások, fejfájás, hasi fájdalom (gyomorfájás), akne (pattanás, mitesszer), emlőfájdalom, emlő megnagyobbodás, fájdalmas vagy rendszertelen hüvelyi vérzés, testsúlygyarapodás


- Nem gyakori mellékhatások: (1000 betegből több mint 1-nél, de kevesebb mint 100 betegből 1-nél):

Candida (gombás fertőzés); hólyagos bőrkiütés (herpesz simplex); allergiás reakció, amely néha súlyos lehet (angioödéma) a bőr és/vagy a nyálkahártyák duzzanatával járhat; étvágyfokozódás; depresszió; idegesség; alvászavarok; csökkent nemi vágy; az érzékszervek érzékelési zavara; szédülés, látászavarok, rendszertelen szívdobogás vagy szokatlanul gyors szívverés; vérrögképződés a (trombózis) a láb vagy a tüdő (tüdőembólia) ereiben; magasvérnyomás; migrén; visszerek; torokgyulladás; a gyomor és/vagy a bél gyulladása; hányinger; hányás; hasmenés; székrekedés; hajhullás (alopecia); viszketés; bőrkiütés; száraz bőr; szeborreás dermatitisz (bőrzsírosodással, hegesedéssel vagy bőrhámlással járó bőrgyulladás); nyaki fájdalom; végtagi fájdalom; izomgörcsök; hólyaggyulladás; csomó az emlőben (jóindulatú és rosszindulatú); nem terhesség alatti tejtermelés (galactorrhoea); petefészek ciszták; kivörösödés; a menstruáció hiánya; nagyon erős menstruáció; hüvelyi folyás; hüvelyi szárazság; alhasi (medence) fájdalom; rendellenes méhnyak kenet (Papanicolaou vagy Pap kenet); folyadék visszatartás; gyengeség; nagyfokú szomjúság; fokozott izzadás; fogyás.


Ha bármely mellékhatás súlyossá válik vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük értesítse orvosát vagy gyógyszerészét.

2009. jún. 12. 13:12

Ez most komoly?

Nő, ha kicsit hízol, de mástól ugyan nem fog!

Esetleg majd ha terhes leszel+beindul a tejci,de az is átmeneti növekedés.

2009. jún. 12. 13:07

Valamekkora minimális változás előfordulhat... De az, hogy valaki kinője a melltartóit, mert elkezdett fogamzásgátlót szedni azt kétlem. Esetleg akkor ha nagyon meg is hízott tőle, és értelemszerűen a hízással együtt a melle is nagyobb lett.

Én ugyan nem ezt szedem, hanem a Lindynette-t, valamivel talán nagyobb lett... de már magam sem tudom, hogy ez a gyógyszernek tudható be, vagy csak "fejlődtem". :) Mert én 17 éves koromban kezdtem el szedni... Viszont hízni egy dekát sem híztam.

7. kesanya (válaszként erre: 3. - Csutkababa)
2009. jún. 12. 13:05

Csutkababa, ott a pont! ;)

Én már vagy 3 éve szedem, és az én mellem nem nőtt tőle... Viszont alig várom, hogy a jövő hónaptól megint spirálom legyen, utálom szedegetni minden nap, pfffff...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook