Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek melyik a legjobb hajpakolás? Ami gyorsan hat? fórum

Szerintetek melyik a legjobb hajpakolás? Ami gyorsan hat? (tudásbázis kérdés)


11. grizus
2014. okt. 9. 00:43
ecet
2014. okt. 8. 22:47
Gliss kur :)
2010. szept. 26. 21:34
Én rengeteg mindent használtam már...szoktam rakni mézet is a hajamra..meg olivaolajat is fogok ezentúl,mert elvileg az is nagyon jó...de am én herbal essence,glisskur,T&G,Garnier Fructis pakolásokat használtam eddig...ezek szinte mind egytől egyig beváltak...pedig nagyon szar minőségű hajam volt,meg még szőke is..és vasaltam is!:D most már sokkal jobb a hajam...és nem is vasalom annyit,mert valamennyire helyre rakták...és nem olyna kocbonc..:D
8. easton77 (válaszként erre: 2. - Makrai.lilla)
2009. júl. 20. 17:55

Szia!

Nekem szőkítve van a hajam, és amilyen pakolást használok, az nagyon jó! A Loreálnak van az Absolult Repair pakolása, szerintem ez nagyon jó!!! olvastam lejebb az alfaparfos ampullát, az nekem is bevált, azt sztem havonta egyszer-kétszer megérdemli a hajad...350 ft egy ampulla....és még a T&G termékek is szuperek.....

2009. jún. 14. 13:21
ami olcsóbb és jó az a latte tejes hajpakoló,ami drágább és jó azt ki kell egészíteni ampullával is így hatékonyabb az a midollo
2009. jún. 11. 23:59
Én leginkább a leave-on (felszívódó) hajkondicionálókat szeretem. Több márkának van ilyen, nagyon jó pl. a Pantene és a TIGI BED HEAD.
2009. jún. 11. 23:35

Én nem használok pakolást...próbáltam már korábban házi recept szerint tojásos-mézes dolgokat, de avége az lett, h minden ragadt a konyhától a fürdőig, és a vége fejbőrviszketés lett :S

Azóta nem is próbálkoztam ilyenekkel. Tápláló sampon és külön balzsam minden mosáskor! Ez az ami nekem bejött, pedig az én hajam szőkítve van és szinte minden nap vasalom, vagy göndörítem. Időnként használok rá AlfaParf ampullát. Drága, de megéri.

Egyébként a Cosmo honlapját találtok házilag elkészíthető hajpakolás recepteket, de sztem jobb ezt a profikra bízni.

2009. jún. 11. 23:27
nekem is olyan,teteje hamar zsiros,alja száraz
2009. jún. 11. 23:26
nem tudom, de nekem is kéne valami jó a korpás-zsiros hajamra :( elkeseritő a helyzet :(
2009. jún. 11. 23:25
száraz stb hajra
2009. jún. 11. 23:25
szerintetek melyik a legjobb hajpakolás?ami gyorsan hat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook