Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te is szerető vagy? Hogyan éled meg a dolgokat? fórum

Te is szerető vagy? Hogyan éled meg a dolgokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. máj. 18. 17:21
Én is voltam szerető. Csak sex kapcsolatnak indult, de érelem lett belőle. Nem hiszem hogy érzelem nélkűl müködött volna.
1485. cirmix21 (válaszként erre: 1467. - 9e32886f4a)
2014. máj. 12. 09:28
Mivan akkor, ha mind a kettőtöknek kapcsolata van, de ti csak a szexre vágytok egymás között??
2011. júl. 6. 20:59
Na jó, lehet, hogy igazatok volt, most már frusztrál!
1483. Ancsika000 (válaszként erre: 1482. - Anyucika3)
2011. márc. 29. 17:17

Most erre mit írjak??

Nem tudok választ adni, csak azt tudnám hajtogatni, amit már eddig is!

1482. anyucika3 (válaszként erre: 1481. - Ancsika000)
2011. márc. 29. 08:52

Én nem akarlak megsérteni,de hogy lehet ezzel megelégedni,hogy tulajdonképpen a kapcája vagy egy pasinak?Megunt,eldobott,majd évek múlva megint eszébe jutottál,ahogy gondolom romlott meg a kapcsolata.Mint valami tárggyal úgy bánik veled.Semmi tartás méltóság nincs benned?

Azért normál esetben van az embernek egy erkölcsi normája,egy érték rendje,tartja magát valamire,(még akkor is ha az ilyen alakok nem)és nem elégszik meg azzal,hogy valaki úgy sétálgasson ki-be az életébe,ahogy neki kedve tartja.Semmi elkötelezettség,csak amikor szórakozásra vágyik elővesz.És képes vagy a fiatal éveidet egy ilyen pasasra pazarolni,megelégedni a szerető szereppel mellette.Mivel kábít,amiért szerinted megéri várnod rá?Azt hazudja elválik,és csak veled fog élni?Mert mind ezt teszi,akik ilyen életet élnek.

1481. Ancsika000 (válaszként erre: 1480. - 9e32886f4a)
2011. márc. 28. 22:45
Nálam jobban senkinek nem fáj, hogy nem mellém fekszik le éjszaka, és nem mellettem ébred! Csakhogy, annyira szeretem, hogy örülök annak is, hogy csupán ez a kis szelet megmarad belőle! Nyilván Ő fogja eldönteni, hogy kit akar, ám én figyelmeztettem, hogy örökre én sem várok rá!
1480. 9e32886f4a (válaszként erre: 1479. - Ancsika000)
2011. márc. 27. 19:57
Értem. Szóval az akkori időszakra írtad, hoyg nem csalt meg, most viszont megcsal hisz a másik nőhőz megy haza. Tudod ez is csak egy jól bevált kifogás, hogy most még nem tudja felrúgni a kapcsolatot mert ez és ez van...hónappok óta együtt vagytok azt írtad.Igazán nem akarlak megbántani, de ez csak káposzta felmelegítés..de a Te dolgod.
1479. Ancsika000 (válaszként erre: 1474. - 9e32886f4a)
2011. márc. 27. 19:16
A nem csalt meg dolgot arra értem, mikor még az én párom volt. Velem szakított, majd kapcsolatba kezdett a másik nővel. Aztán három év után minden újra indult! Csakhogy most már szerető vagyok! És valóban, megalázó ez a szerep, de szeretem, mindig is szerettem és remélem Ő is szeret engem. A körülmények azonban nem engedik jelen pillanatban, hogy uk-muk-fukk felrúgja a jelenlegi kapcsolatát, így még némi időre marad ez a dolog.
1478. 9e32886f4a (válaszként erre: 1477. - 7e1c989bea)
2011. márc. 25. 09:07
persze, de ha kapcsolatban élsz...szóval nekem ez mindig abszurdum.
1477. 7e1c989bea (válaszként erre: 1474. - 9e32886f4a)
2011. márc. 24. 20:27
Aki eleve nem akar a pasival szexelni annak nem...
1476. 7e1c989bea (válaszként erre: 1472. - Anyucika3)
2011. márc. 24. 20:26
Azt hiszem jól leírtad a lényeget...
1475. 9536810fa1 (válaszként erre: 1472. - Anyucika3)
2011. márc. 24. 19:31
Nah... igen...
1474. 9e32886f4a (válaszként erre: 1465. - Ancsika000)
2011. márc. 24. 19:30
Csak egy kérdés.Azt írod nem csalt meg és hiszel ebben, azt írod te csak a második vagy. Kérdem én melyik nő az akinek nem tünik fel otthon ha a párja nem hajlandó vele lefeküdni? Melyik nő az aki ezt elviseli hónapokig gyanakvás, cirkusz nélkül?Miért alázod meg magad azzal, hogy megelégszel a második hellyel?Vagy most én értem félre miszerint nincs együtt a nővel már és csak te vagy? Ne haragudj de ezek az infok nekem hiányoznak a történetből azért érdeklődőm.
1473. 9e32886f4a (válaszként erre: 1472. - Anyucika3)
2011. márc. 24. 19:23
Pontosan, egyetértek.
1472. anyucika3 (válaszként erre: 1469. - 9e32886f4a)
2011. márc. 24. 18:02
Erről van szó.A szeretők általában többet képzelnek a titkos kapcsolatról mint amennyi valójában.Pedig minimum a 98% csak játék,szórakozás,pótlék a férfinak.Az a 2% akinek nem,hanem valóban komolyan gondolja,az nem kifogásokat sorakoztat fel miért nem tud elválni,hanem lép,és mindent megtesz a közös élet érdekében.Aki meg nem akarja feladni az életét,annak felesleges bevenni a meséit a kábítását.Vagy el kell fogadni,hogy csak ebben a méltatlan szerepben lehet a férfi mellett,vagy kilépni.Én nem elégednék meg soha azzal,hogy csak én szeretek,hogy csak nekem fontos a kapcsolat,az egyoldalúsággal.Ilyen áron nem kellene senki,bármennyire is szerelmes lennék.Egyszerűen nagyon megalázónak érezném,hogy csak arra vagyok jó,de többre nem tart érdemesnek.
2011. márc. 24. 17:39
Prímán. :))
2011. márc. 24. 17:33
Nem bánt benbeteket ha beleronditottok egy másik kapcsolatba?
1469. 9e32886f4a (válaszként erre: 1468. - Ancsika000)
2011. márc. 24. 17:31
Jaj nem sértődtem meg és nekem sem az volt a szándokém veled szemben. :D Ha szeret és szereted akkor közös felvállalt élet a cél, nem pedig a bujkálás. Igaz? A kérdés az szeret e annyira viszont, hogy felhagyjon mindennel és tisztalappal induljon az egész. Érted.. ?
1468. Ancsika000 (válaszként erre: 1467. - 9e32886f4a)
2011. márc. 24. 17:07
Lehet, hogy úgy van, ahogy írod, nem zárom ki ennek a lehetőségét! De, mint írtam, az én helyzetem egy kicsit speciális. Nem akartalak megbántani, én is csak a véleményemet írtam le! Egyébként ne gondold, hogy én nem gondoltam bele abba, amit írtál! Haza megy, és más mellé fekszik le, stb. Végig gondoltam, és bele is képzeltem az illető hölgy helyébe magam és tényleg nem tetszett a dolog! Az eszem tudja is azt, hogy ez nem jó, nem normális! Csakhogy a szívem valami teljesen mást fúj a fülembe! Ez a kettősség nekünk sem jó! Én sem azért csinálom, mert örülök, hogy másnak fájdalmat okozok, csak egyszerűen szeretem azt a férfit!
1467. 9e32886f4a (válaszként erre: 1465. - Ancsika000)
2011. márc. 24. 08:53
nem törtem pálcát senki felett, csak leírtam a saját véleményem, de nem köpködve.a sorsról csak annyit, aláírom hogy senki nem maga dönti el kibe lesz szerelmes, de azt már igen hogy belekezd e egy titkos viszonyba vagy sem. az aki ilyen viszonyt folytat nem szerelem, csak sorozatos önámítás és csak is a sexről szól nem másról a többi csak hazugság. Én legalább is így látom, hisz ha szeretsz valakit nem mész haza a feleségedhez vagy a férjedhez nem mosolyogsz a az arcába és bújsz mellé az ágyba..hanem vállalod a nyílvánosság előtt és csak is vele akarsz lenni együtt élni stb.
1466. ht keksz (válaszként erre: 1464. - Ancsika000)
2011. márc. 23. 17:53

Köszi,aranyos vagy!!

a naplómban minden benne van,nem lenne erőm elejétől elkezdeni.

1465. Ancsika000 (válaszként erre: 1461. - 9e32886f4a)
2011. márc. 23. 16:32
Én sem gondoltam volna, hogy képes lennék a másét elkívánni. Ugyan az én esetemben a másik fél nem házas, nincsenek gyermekei, és bizonyos szempontból speciális, mert mielőtt ez az egész elkezdődött, több évig jártunk együtt, majd egyszer csak vége lett a kapcsolatnak a másik nő miatt. Lehet, hogy naiv vagyok, de hiszek neki abban, hogy nem csalt meg engem. Most már ismét néhány hónapja "együtt" vagyunk, de én csak a második vagyok! Pár hónapja én sem gondoltam, hogy ez fog történni, hogy ilyen helyzetbe kerülök. Nem is akartam ilyet! Ám a sors még is úgy hozta, hogy így alakult! Megeshet, hogy buta vagyok, naiv, és hiszékeny, és valóban reménykedem abban, hogy egyszer majd eljön az én időm! Ha más valamit nem is, de egyet megtanultam! Nem szabad pálcát törni más feje felett!
1464. Ancsika000 (válaszként erre: 1463. - Ht keksz)
2011. márc. 23. 16:18
Megértelek, nem könnyű dolog! Ha túl nehéz már a súly, és beszélni akarsz róla, írhatsz priviben!
1463. ht keksz (válaszként erre: 1459. - Ancsika000)
2011. márc. 23. 13:06
Egyre rosszabbul..
1462. dokianya (válaszként erre: 1461. - 9e32886f4a)
2011. márc. 23. 12:56
Garancia nincs, az biztos! Volt férjem terhesen hagyott el 14 éve...aki miatt elhagyott, ő a felesége....csalja fűvel-fával. :D:D:D:D Ha megfogta hadd vigye! Megérdemlik egymást! Na jó....azért hosszú évekig fájt, de legalább most ő szenved! :D
2011. márc. 23. 11:09
sose értettem azt a nőt aki szerőt szerepben tetszeleg vagy ő tart szeretőt. kövezzetek meg de undorító dolognak tartom. ha nem jó a házasság vagy a párkapcsolat, vess véget neki és kezdj más életet, de ne alázd meg azzal a párod hogy nap mint nap a szemébe mosolyogsz a háta mögött meg mással henteregsz. SOk nő azt hiszi hogy a szerető majd elhagyja a felfséget miatta, 98% a férfi ha borul a bili mindig az asszonyt választja nem pedig a szeretőt.Hihetetlennek tartom mikor a buta nő beveszi hogy a férfinek olyan rossz otthon, és nincs sex na és csak is a gyerekek miatt marad a feleséggel avagy a vagyon miatt. Marhaság! A férfire otthon főz mos takarít az a szerencsétlen megalázott nő kinyalja a seggét és ez a hála, a szeretőnél meg megkapja kötetlenül azt a kis pluszt amiért képes a csillagokat is lehazudni. Soha nem lennék képes arra hogy megcsaljam párom, vagy megalázzam magam azzal hogy szerető legyek, de azt sem válalnám hogy szétziláljak egy családot, függetlenül attól milyenek ott a körülmények. Sok nő bele se gondol abba hogy nem csak magát de egy másik embert egy másik nőt sőt még gyerekeket is megalázza tettével.Na és arról ne is beszéljünk ha a feleséget megcsalja nincs garancia arra hogy a szeretőt nem fogja ugyan úgy.
2011. márc. 22. 19:53
Van már ilyen fórum,keress rá....
2011. márc. 22. 19:51
Érdekelne, hogy mit gondoltok a szeretői viszonyról, ill., akinek volt már ilyen jellegű kapcsolata, hogy élte meg?
1458. Mazs777
2010. aug. 18. 23:39

Sziasztok!

Gondoltam hozok nektek én is egy történetet, ne unatkozzatok :)

Az egész mesém 5 éve kezdődött... Jártam egy sráccal, akivel két hét után rájöttünk hogy nekünk ez nem megy, előtte is nagyon jó barátok voltunk, úgy döntöttünk fontosabb az mint egy állandóan vitázós kapcsolat. Eközben a "kapcsolatom" közben a pasimnak volt egy nagyon jó haverja, aki eszméletlen szexi volt már akkor is. Kreol bőr, barna szem, dögös alkat, mellesleg katona, gondolhatjátok...Édes mosoly, gyönyörű hófehér fogak...hm...most is összerándultam ahogy rá gondolok:D Szóval ezt a srácot, néven nevezve Krisztiánt, bemutattuk egyik barátnőmnek, össze is jöttek egy este erejéig de semmi több...Ezután eltel kb egy hónap, nyár lett, iszonyat jó idő volt és a volt pasiméknál, akivel utána is nagyon nagyon jó baráti kapcsolatot ápoltunk, szalonnasütést szerveztünk. Jött Krisztián is... Az egész ezen az estén kezdődött el...Elég sokat iszogattunk, azaz én meg a többiek, Krisz nem, mivel ugye katona, nem iszik :) Alapból 10 pontos volt nálam, és feltűnt hogy ő is nagyon néz, figyel, mosolyog mindig, beszélgettünk is, de akkor még távolságtartó voltam. Nagyon jól éreztük magunkat. Történt ezután, hogy hátrament a hátsó udvarba még fáért, én pedig pont befele indultam... A fedett teraszon összefutottunk. Nem volt senki, csak ő és én... Összemosolyogtunk, és jött az a kellemes érzés...tudjátok, lepkék, áramütés...Akkor döbbentem rá hogy kell nekem, ha más nem egy éjszakára, nagyon kívántam. Szóval, ott tartottam hogy mosolyogtunk, odalépett hozzám, megfogta az arcom, és megcsókolt... Olyan érzékien, olyan gyengéden, majd tüzesen hogy a lábaim már nem tartottak...:) Elolvadtam, mikor befejeztük, rám nézett, és csak annyit mondott hogy még folytatjuk, máshol és máshogyan :P na itt kezdődött el az a szép és hosszú történet, ami a mai napig, már 5 éve tart :) Akkor nekem sem volt senkim, neki sem, de szeretők voltunk. Este jött, korán ment, vagy fordítva, de valamiért egyikünk sem akart komolyabbat és ez pont kielégítő volt mindkettőnknek... 5 év után is ugyanolyan vadak és hevesek vagyunk egymással mint első alkalommal, ugyanannyira kívánjuk egymást, bár most úgy látom kicsit komolyabbra veszi a dolgot, érzelmek már az eleje óta vannak a kapcsolatban, csak most már kezdjük értékelni azt hogy ennyi idő után is itt vagyunk egymásnak...:) Befejezem mert már így is sokat írtam, ha érdekelnek a folytatások szóljatok, írok :) Egyébként azt hiszem a szeretőség nem rossz dolog, főleg ha ennyire összeillik a két fél... Én imádom :)

2009. aug. 13. 15:21
Sziasztok, hogy vagytok? Van valami újság? Katkaaaaa????
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook