Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Stahl konyhája fórum

Stahl konyhája (beszélgetős fórum)


2013. nov. 25. 06:07

Sziasztok!


Tegnap a Tv2-n készített Stahl Judit egy lisztmentes mogyorós csokitortát.ha valaki látta és megosztaná a videós linket, vagy ismeri a receptet és elküldené nagyon megköszönném.

2013. aug. 14. 10:55
Én amikor láttam tőle újságban receptet, mindig olyan volt, amit már előzőleg a Jamie Olivertől láttam a tv-ben. Szóval....
15. Tundibundy (válaszként erre: 7. - Ani2)
2009. júl. 1. 09:19
Nigellának sem mind a saját receptje, ezt be is mutatja a műsorában és Stahl sem lopja a recepteket.
2009. jún. 13. 19:53

Van egy-két jó kajája.

Ami igazán tetszik benne,a gyors-könnyen elkészíthető,és ugyanakkor fimnom ételek.

Nekem az egyik kedvencem,a tengeri halfilék-fehérboros,citromos,korianderes pácban-vajban sütve.Nyami:))

Egyébként a sütik is jók,és mivel cukrásznak készült-sok édesség receptje van.Jobbnál jobbak.

13. doxikri (válaszként erre: 12. - Mokusmazsola)
2009. jún. 12. 20:30
De hát a szakácsmesterség pont erről szól, hogy lopjuk az ötleteket!!! Csak elrontani nem szabad.
2009. jún. 12. 12:42
en is vedem, sztem is szuper amit csinal, meg ahogy csinalja, azert nem semmi elerni mindent amit o elert. ugyes nagyon, meg akkor is, ha lesett el otleteket. ha nem o, akkor mas ugyis nekilatott volna egyszer.
11. Ani2
2009. jún. 12. 12:33
Én is védem Stahl-t! Nekem nagyon bejöttek a kajái. :-)
10. doxikri (válaszként erre: 9. - Ani2)
2009. jún. 12. 09:44

Igazad van, csak én meg akartam védeni a Stahlt, mert rögtön le is szólták.

Szerintem jók a kajái, könnyen főzhetők és finomak, egyszerűek. Persze teljesen más mint a magyar konyha. De ez talán nem is baj.

Amúgy én vendéglátós vagyok és sokat dolgoztam szakácsként. Én is kb. úgy főzök mint ő. Csak semmi fakszni, de a végeredmény legyen szuper.

9. Ani2
2009. jún. 12. 09:39

szerintem is! Igen bele olvastam! Meg én nem is erre voltam kíváncsi!


Én Stahl kajákról kérdeztem!

8. doxikri (válaszként erre: 7. - Ani2)
2009. jún. 12. 09:32

Amúgy szerintem tök hülyeség hasonlítgatni, meg azt lesni, hogy ki kitől lop ötletet. A főzés pont erről szól.

A Nők Lapjában éppen van egy cikk Nigelláról. Érdemes elolvasni.

7. Ani2
2009. jún. 12. 09:28

Teljesen más Nigella külföldi ő ott "arat" sikert, Stahl meg itthon!

Nekem annyira nem tetszenek Nigella kajái. Ja meg a magyar változatból nagyon sok kaja ki van hagyva!

2009. jún. 11. 22:26
Még ha így is van, szerintem nem baj, Jól csinálja amit csinál, színt vitt az amúgy egyre inkább ellaposodó magyar vendéglátásba. Konkrétan a főzésbe. És végre egy NŐ főz!! Ehető és könnyen elkészíthető kajákat.
2009. jún. 11. 19:45

Szerintem nem, csak van aki ilyen lazán főz, ennyire élvezi és imád enni. Meg szerintem Stahl régebben van mint Nigella. Amúgy meg nagyon profin és nagyon jól csinálja.


Én csináltm már sült eperlekvárt és testápolós csirkét. Az isteni!!

2009. jún. 11. 14:40

jok a receptjei,de sok olyan is van, amikhez a hozzavalok nem egyszeru dolgok..

es pl nem tartunk otthon furj tojast, meg fenyomagot, meg kuszkuszt sem.


vannak jo receptjei,en nem mondom hogy nincsenek,de nekem nem epp a kedvencem a kajai amiket foz.

3. Ani2
2009. jún. 11. 14:37
Én ketchupos húst csináltam meg fordított meggyes lepényt. Nagyon fini!
2009. jún. 11. 11:55

sziasztok

en a tagnap csinaltam szuzpecsenyet fetas sultpaprikas martassal

nagyon finom lett, parolt rizset csialtam hozza.

1. Ani2
2009. jún. 11. 11:48

Én nagyon szeretem a Stahl recepteket, minden könyve megvan, nálunk csak Stahl kaják vannak.


Ki milyen kaját csináltál már? Mi a kedvenc?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook