Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért ez a görcsös fogyokúra? fórum

Miért ez a görcsös fogyokúra? (beszélgetős fórum)


1 2
31. tundek
2009. nov. 24. 17:19

Sziasztok fórumosok!


Bévike drága, mindig valamelyik fórumon futunk össze.


Husom ezt a fogadást Te fogod nyerni.:-))


Tót Ádám a leszokunk fórumból. bici megy még?

Már lassan 11 hónapos leszek,,,, remélem Te is ügyes vagy még?


Szóval kedves Szilvi és bárki más is. Itt ezen a fórumon leszögeznék valamit az elején.


Bárki bármit mond és tesz.


Bárki bármit (szó szerint) ehet, és vehet magához a nap bármely szakában.


Ha mindennap legalább 40-50 perc kemény mozgás van mellette és azért nem zabálsz ész nélkül mindent össze, akkor tuti minimális életmód váltással (kevesebb ch) nagyon nagy célt lehet elérni.


Egyszóval az a helyzet, hogy tapaszthatok, gyógyszerelhetek tehetek bármit, ha nem mozgok és nem parancsolok megálljt az agyamnak akkor elvesztem.


Gondolom Ádám ezt tudjuk a cigiből is. Pedig ha valaki én napi két doboz után mondtam januárban, hogy vége.


Sok sikert és minimális változtatást mindenkinek

30. Tóth Ádám (válaszként erre: 29. - 62dca90d90)
2009. jún. 23. 09:10
Így van! Ahogy bejött a sok mozgás az életembe, egyre kevesebb alkoholt iszom. Valahol olvastam egyszer, hogy "az alkohol nem sportemberhez illik". És ez abszolút így is van. (Mondjuk régebben sem voltam egy nagy alkoholivó.:-))
2009. jún. 22. 09:18
Az egészséges táplálkozás mellé fontos lenne hogy ne dohányozzunk és alkoholt is csak mértékkel fogyasszunk.Az egyéb élénkítő vagy bódít szerekről meg ne is beszéljünk.Jó lenne ha egyszer az embereket meg lehetne tanítani a mértékletességre.Pláne most mikor amúgy is válság van.Sokat megtakarítanának ha kicsit odafigyelnének hogy mennyit és főleg hogy mit esznek.És akkor már talán nem is kell a diéta megy az magától is.
2009. jún. 13. 06:47
nekem édesapám 20évig volt aktív dohányos és most volt januárba 4 éve h letette, nálunk kb az első 3-4 hónapba semmi nem volt jó, egy idegbeteg volt és nagyon ingerült, hozzá se lehetett szolni.. szal én tudom h ez mien.. kitartás kell mind2ő félnek :)
2009. jún. 13. 05:53
Azt nem tettem hozzá több mint 4 éve ennek és nem is szeretnék visszaszokni.
26. 62dca90d90 (válaszként erre: 25. - Doxikri)
2009. jún. 13. 05:52
Örülj neki hogy nem dohányzol.Én dohányoztam16 évig de letettem.Volt elég akaraterőm.Elnyomtam és azóta a számba sem vettem egyetlen szálat sem.Nem lehetetlen az életben semmi csak tenni kell mindenért és küzdeni nagyon nagyon keményen.Megtérül.Légy türelmes a pároddal.Nem olyan könnyű abba hagyni a cigit.
25. doxikri (válaszként erre: 24. - Tóth Ádám)
2009. jún. 12. 09:04
Nem lesz könnyű, de megerősítem a lelkem. Nagyon akarom, hogy sikerüljön neki!! Én nem dohányzom, nem igazán tudom ezt átérezni.
2009. jún. 11. 23:17
Hát szerintem a legnagyobb segítség a támogatás, illetve az, hogy elviseled. Bár mindenki máshogy reagál leszokásnál, azért ha elkapja az ideg és valami olyasmit talál mondani ami nem is úgy van, ne vedd nagyon zokon. :-)
23. doxikri (válaszként erre: 22. - Tóth Ádám)
2009. jún. 11. 22:34
Adj tanácsot, hogyan kell elviselni? Hogy segítsek?
2009. jún. 11. 22:32
Hát stressz az nekem is kijut bőven, de rá kellett jönnöm, hogy a cigi nem oldja meg. Meg helyette most már ott van a sport. :-)
21. doxikri (válaszként erre: 20. - Tóth Ádám)
2009. jún. 11. 22:29
Azért most még ő is le akar adni pár kilót, aztán belevág. Mondjuk én attól félek, hogy a munkahelyén lesz neki nehéz. Elég stresszes a melója.
20. Tóth Ádám (válaszként erre: 19. - Doxikri)
2009. jún. 11. 22:27
Hát-hát, azért kívánok sok kitartást úgy az első három hétben. Én legalábbis ingerültebb voltam...és egy pár kilós hízás garantált. :-D
19. doxikri (válaszként erre: 17. - Tóth Ádám)
2009. jún. 11. 22:23
Gratulálok a cigi miatt, a párom most fogja kezdeni a leszokást. Nagyon nehéz lesz?Már elviselni?
2009. jún. 11. 21:58
Amúgy pedig most is meg bírnék enni egy komplett három fogás ebédet, de neeeeeeeeeem. :-D
2009. jún. 11. 21:57

És, hogy a másik oldalt is lássátok: pár éve elkezdtem hasasodni. Amikor már minden haverom és az egész családom evvel heccelt, besokaltam. Meg persze nekem sem tetszett, amit láttam. Ekkortájt tettem le a cigit, no, mondom, remek alkalom, vegyünk egy bringát. Aztán elkezdtem úszni járni, aztán kondizni, aztán squassolni...aztán odafigyelni arra is, hogy ne szemetet igyak-egyek.

És most már jól érzem magam, és nem is piszkálnak. :-)

2009. jún. 11. 21:52

Hát én most az ellenpélda leszek csajok. :-) Én a vékony (és nem sovány!) "típust" kedvelem. Viszont sok barátom van, akiknek a kicsit "husibb" lányok jönnek be. Ízlések és pofonok. :-)


Szerintem amúgy inkább a kisugárzás és a stílus az, ami számít. :-)

15. doxikri (válaszként erre: 12. - Tóth Ádám)
2009. jún. 11. 14:06

Jó, hogy nem csak acsajok szólnak hozzá!

A legtöbb nő azért fogyózik, mert azt hiszi, aférfiaknak csak úgy tetszik, ha sovány. Tapasztalatom szerint a férfiak azt szeretik, ha egy nőnek vannak idomai.

Aztán még azért fogyózunk, hogy atükörben ne egy bálna vigyorogjon ránk, hogy csinos ruhákat is felvehessünk, ami aztán nem feltétlenül kell, hogy úgy nézzen ki, mintha egy úszógumi szorult volna a derekunkra.

Én azért, mert imádok főzni és imádok enni és ennek következménye plusz 10 kg fél év alatt. De nem vagyok híve a drasztikus fogyinak. Január óta leadtam 7 kg-ot és most jól érzem magam a bőrömben!!!!! És szerintem ez a lényeg!!

14. ében11 (válaszként erre: 13. - 62dca90d90)
2009. jún. 11. 11:46

hát lehet a fiúk is néha csak azért nézik a sovány nőket, mert úristen ilyen sovány nincs is!

Amúgy tényleg a teltebb idomokat kedvelik.És nem szívesen élnek olyannal aki folyton panaszkodik elégedetlen akivel egy szendvicset fagyit nem lehet megenni, mert tiltakozik az étel ellen vagy rögtön hányni megy.És mindenféle bogyókat eszik.És mivel koplal, folyton rosszul van és rosszkedvű-ilyen csajok mellett szerintem nem maradnak meg hosszútávon a fiúk!

2009. jún. 11. 11:02
Sok a hozzászólás látom és örülök.Én nem nézem le a ducikat és azt gonolom hogy a duci hölgyek akikhez tartoztam jómagam is sokszor tévesen ítélik meg a közvéleményt.Az a taopasztalatom hogy a legtöbb férfi (és javítson ki az a férfi aki nem ért egyet)megnézi a sovány vékony nőket,és a teltebbet szereti fogni:).Szóval nem kell csont soványra fogyni maradjon egy kicsi.Most rajtam is van mert nincs időm de vigyázok több ne legyen.Keveset eszem sokat dolgozom.A férfiak többsége szereti a pár plusz kilót.Ők sokszor észre sem veszik azokat a hibákat amit mi nők takargatni akarunk.Sőt azzal hívjuk fel rá a figyelmüket hogy takargatjuk.Kitartás mindenkinek nem szabad feladni és nem szabad arra fogni hogy most ez jött közbe vagy az.Nekem is jött közbe egy agyműtét amitől lebénult a bal oldalam teljesen 32 évesen.Nem adtam fel csináltam mert csinálni kellett ha már kaptam egy második esélyt.Az egészségnél nincs fontosabb.Legyen mindenkinek vidám boldog napja :D
2009. jún. 11. 10:04

És igazatok van, hogy ésszel lehet csak fogyni: van olyan lányismerősöm, aki két-három hónapja csinálja, és már szépen le is ment 7 kiló. És folytatja, szépen lassan.


Aztán van olyan ismerősöm is, aki igen gyorsan leadott igen sokat..jöttek is a problémák...


A harmadik lányismerősöm meg állandóan fogyózik, de sosem fogy. :-D

2009. jún. 11. 09:59

Én nem értem, hogy ilyen dolgokért miért kell lenézni bárkit is...


A fogyókúrázás önmagában amúgy nem hiszem, hogy sokat ér. Az ember vagy életmódot vált, vagy ne csináljon semmit. Az, hogy végigcsinál egy kúrát, aztán ott folytatja ahol abbahagyta, hááát. Sok mozgás és egészséges étrend kell, meg kitartás és egy kis odafigyelés. :-)

10. husom36 (válaszként erre: 1. - 62dca90d90)
2009. jún. 11. 09:58

Tök igazad van, DE valakinek ez fontosabb mint akármi, a további élete is függhet tőle, főleg ha elötte van egy íntő példa mondjuk a családban, magas vérnyomás, cukorbetegség, izületi betegségek ami a túlsúlyból is adódik.

Illetve ahogy már írták, igen valóban a kövér embereket lenézik, a valóban kövéreket. Én voltam olyan is, az utcára kimenni közösségbe néha szívkeserítő dolog, előbb beszólnak egy hájtól guruló embernek, mint egy normál testalkatúnak. Még jó hogy igenis odafigyelve kell, de nem kétségbeesve kell minden napot megélni míg a célt el nem éred. Hogy ez Ki mennyi idő alatt teszi meg azt mindenki maga dönti el, Nekem a havi 2-3kiló a motíváló eredmény a cél kilóig, és elég mérges csalódott vagyok ha nem jön össze. Lehet hogy hülyének tartasz, de mióta életmódot váltottam, sokkal előbbre van a fejemben a fogyókúra gondolata, egyszerűen a minden napjaimmá vált az ezzel való törődés. Régebben le se sz@rtam, mit eszek sajnos.:(

És valakinek kell az is, hogy megmutassa másnak mire volt képes, büszke ezért magára miért ne írhatná ezt meg ha van rá lehetőség például itt. Hidd el sokan merítenek ebből erőt, de már ha csak még egy lapáttal kapott az elhatározásának a fejében az is valami, mert tényleg először ott kell mindenkinek elrendezni magában, és elkezdeni saját magától egy másik számára egészségesebb életet. Én mindig elolvasom a fogyis társaim írásait, van amikor nem értek egyet az Ő fogyimódszerével, de mindenki elött kalapot emelek Aki fogy. Ki azért hogy jobban öltözzön, Ki meg az egészsége érdekében.

9. hidewatch (válaszként erre: 8. - Ében11)
2009. jún. 11. 09:58
Atya, úr, isten. :D
8. ében11 (válaszként erre: 6. - Szimba)
2009. jún. 11. 09:56

igaz!Nekem nagyon szimpi amikor egy duci csajnak helyén van az esze és nem dől be a sok marhaságnak, hanem élvezi az életet!

Nekem volt olyan ismerősöm aki butikot vezetett, és csak S-es ruhaméretet tartott,mert úgy gondolta csak a vékonyak járjanak hozzá vásárolni,lenézte a ducikat-de saját magával is kicseszett, mert kevesebb volt a forgalma.De még így is hogy csak a sovány lányok jártak hozzá, mindig rossz kedve volt,semmivel nem volt megelégedve.

7. csutkababa (válaszként erre: 1. - 62dca90d90)
2009. jún. 11. 09:54

igazad van, csak sokszor kozeb jon olyan dolog is, amire nem lehet felkeszulni, nem szamitunk ra.

nalam is jott a gerincserv,es akkor mar csak az volt a fontos, hoyg felepuljek,es ujra labra tudjak allni,es ne benan fekudjek, 35 evesen.

es igen, nem figyeltem a kajara, es vissza jott franya 7 kilo,es ezzel kuzkodok most, hoyg leadjam.

de lefogom, mert mar sikeresen lefogyam egyszer 30 kilot:)

nem gorcsos ez, ahogy te irod, csak nem mindig mi alakitjuk az eletunket,es a sors ha beleszol,akkor mar mindjart mas am a helyzet.

6. szimba (válaszként erre: 4. - Ti-mici)
2009. jún. 11. 09:51
Azért az nem igaz, hogy mindenki lenézi a ducikat! Sőt! Szerintem nincsenek olyan sokan. De meg is van róluk a véleményem... Nem kell hozzá sok, hogy elfogadjuk, netalán megértsük a teltebbeket, csak egy alap intelligencia, de nekik még ennyi sincs...
5. ében11 (válaszként erre: 4. - Ti-mici)
2009. jún. 11. 09:46

sajnálatos hogy egymást lenézzük!Nem vagyunk egyformák, és fölösleges minden duci lánynak fogyózni.Én sok szép duci lányt látok.

Nekem az a szörnyű, ha valakinek kilátszk a vállcsontja, beesett az arca és úgy néz ki mint aki hadoklik, közben meg örül magának és az S-es ruhaméretének!

Én voltam ducibb is, most éppen vékonyka vagyok(gyerek után rohangálok),de nem a súlyom dönti el hogy érzem magam.És lerázom magamról, hogy mit akarnak velem elhitetni a reklámok az üzletek stb.

A fogyózásról az a véleményem, hogy egészségtelen dolog.Anyósom világ életében diétázott, és most meg beteg lett-szerintem a folytonos diéta is a betegsége felé vitte.Sok mozgás és a cukrok kerülése elég, én 3 éve a gyerekemhez igazítottam a saját étkezésem(semmi édesség üdítő műkaja stb.),eszünk rendesen mégis fogytam(a gyerekem természetesen gyarapszik).

4. ti-mici (válaszként erre: 1. - 62dca90d90)
2009. jún. 11. 09:28

Szia

Teljesen igazad van, de ebben a vilagban nehez, hisz mindenki lenezi azt aki ducibb, ezert mindenki meg akar szabadulni a kiloktol, es minnel hamarabb, az elhatarozas es kitartas a legfontosabb, de az nagyon nehez, egyszerubb feladni, sajnos...

Ererdmenyes fogyas hosszu idobe telik, hisz a kilok se egy het alatt jottek fel, de sokan turelmetlenek ezt kivarni, ezert a drasztikus dieta es egybol a nagyon sok mozgas, de ezt a testunk ugy fogja fel mint ehezes, aztan meg visszaszedi amit elvesztett es igy tovabb, ez egy ilyen ordogi kor...

itt altalanosagban beszeltem, de en is ide tartozom, most megint elhataroztam magam, mar nem is tudom hanyadjara, hogy lefogyak, de hogy meddig es hogy tart az akaraterom es kitartasom...nem tudom...de nagyon remelem hogy addig mig elerem celom...de sajnos sok a "zavaro" tenyezo is...

kitartast mindenkinek!!!

3. Sirga (válaszként erre: 1. - 62dca90d90)
2009. jún. 11. 09:24

Igazad van. De azt hiszem, legtöbbünknek épp az akaraterővel, kitartással van problémánk. Akarjuk, elhatározzuk - pár napig. Aztán sokan feladják, ha ninsc gyors eredmény.

Miért a fogyniakarás? Divat, megítélés miatt, előítéletek elkerülése érdekében. Aztán ott az egészség, az öltözködés - ez is szempont! És közrejátszhat/közrejátszik a testképzavar, a hiányos önértékelés, ami persze segít abban, hogy NE sikerüljön elérni a célt. És az idény: itt a nyár!

Mindenkinek sok sikert kívánok! :)

2. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 62dca90d90)
2009. jún. 11. 09:24
Igazad van,akaraterő nélkül nincs eredmény.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook