Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tudtok a Bajcsy-Zsilinszky kórházról, tudtok orvost ajánlani és szülésznőt? fórum

Mit tudtok a Bajcsy-Zsilinszky kórházról, tudtok orvost ajánlani és szülésznőt? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. dec. 30. 20:25
jaj istenem....
30. kingi7 (válaszként erre: 29. - Wuppie)
2009. nov. 18. 20:38
Igen, az iwiwen beazonosítottam... :(
29. wuppie
2009. nov. 17. 20:05
és biztos ő volt? alacsony, vékony, világosbarnahaj, kicsit racsol...
28. kingi7 (válaszként erre: 27. - Wuppie)
2009. nov. 17. 19:53
Lehet az volt a baja, mert nem a fogadott orvosom volt, de akkor minek vizsgált meg? Miért hallgatott ki? De abban a nyers "Mi a neve?" stílusban...
27. wuppie (válaszként erre: 26. - Kingi7)
2009. nov. 17. 19:46
nem hari :) velem és az ismerőseimmel - akik ajánlották annak idején - kedves és figyelmes volt mindig :)
26. kingi7 (válaszként erre: 25. - Wuppie)
2009. nov. 17. 19:40
Bocs, hogy ezt írom, de amikor bementem a kórházba és vártam a dokimat, behívott és megvizsgált,-nem értem minek, pedig nem voltak fájásaim- hát ekkora egy paraszt, darabos bunkó emberrel nem volt tapasztalatom... ha valaki minőségi dokit szeretne nem ajánlom...
25. wuppie
2009. nov. 17. 08:06
Szia :) én is ott fogok szülni Dr. Dán Pál a dokim :) nagyon rendes és lelkiismeretes :))
24. barbi6 (válaszként erre: 23. - Anita Manó)
2009. nov. 15. 19:31

Szia!


Igen fogadott volt a Nóri.

Persze megnézheted a szülészetet, az nst-k nekem már ott voltak, a Nóri csinálta és közben mindent megbeszéltünk, hogy szeretném.

23. Anita Manó (válaszként erre: 19. - Barbi6)
2009. nov. 15. 13:23

Szia,


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


Igen,hozzá járok de most várom az első babámat azért vagyok kíváncsi a dolgokra.

Szülészetet meglehet nézni, még szülés előtt?

Bányai Nóri Neked fogadott volt?

22. kingi7 (válaszként erre: 19. - Barbi6)
2009. nov. 14. 23:43
Csak akkor adnak tápszert és szőlőcukros vizet, ha aláírod..
21. kingi7 (válaszként erre: 18. - Anita Manó)
2009. nov. 14. 23:37
Én a Mónit nagyon ajánlom, valóban foglalkozik veled, állítólag a Magdi is jó, de számomra túl sokat locsog :)
20. sajert
2009. nov. 14. 20:20

2008. január végi helyzet:

nem volt hely szülőszobán, a gyerekágyi részlegen se. Én a kicsimmel a terhespatológián voltam, ott SEMMI nem volt. Még a köldökápoláshoz is mindent otthonról kellett behozatnom. Popsitörlőt (én popsikenőcsöt is behozattam) is vinni kell. Mivel én az ágyamon pelenkáztam, így én legközelebb vinni fogok még ilyen eldobható pelenkázót.

A csecsemősnővérek ránk se bagóztak, mi messze voltunk nekik (onkológia mellett voltunk!!). Influ járvány idején, rengeteg külsős beteg mellett toltam a gyereket, és bármit kérdeztem: nem érek rá, oldja meg, Anyuka...

Utólag tudtam meg, hogy mérleg is van a gyerekágyon, ami jó lett volna, mert kiderült, hogy hiába cicizet másfél órán keresztül (órás szünetekkel, amit végigordított!), semmi tejem nem volt. A csecsemősöktől kértem szőlőzsírt DÉLELŐTT, hogy ki van cserepesedve a pici szája (választ lásd feljebb), esti fürdetésnél meg letoltak, hogy elkezdett kiszáradni a gyerek, miért nem jöttem pótlásért. Mikor mondtam, hogy voltam délelőtt, akkor meg miért nem voltam erőszakosabb.


A dokim tündér volt (Dr Mosonyi Péter), és mai napig vallom, hogy ha ő nem lett volna, akkor mi nem lennénk az élők sorában, de legalábbis a gyerekem fogyatékos lenne.

Legközelebb is itt szülök a dokimnál, de most már tudom, mire kell figyeljek.

19. barbi6 (válaszként erre: 18. - Anita Manó)
2009. nov. 14. 16:59

Szia!


Én 6 hónapja szültem nála jó doki!

Ha hozzá jársz akkor Ő Bányai Nórit fogja ajánlani,ngyon jó csapatot alkotnak együtt.


A kórházba mindent vinned kell a babának,nem adnak semmit.Pelenkát,ruhát,takarót stb.

Cumisüveget is vigyél sajátot, mert amíg nincs tejcsi éjszakára adnak neki tápszert, nappal pedig szőlőcukros vizet.

Velünk mindenki nagyon kedves és segítőkész volt.

18. Anita Manó (válaszként erre: 15. - Kingi7)
2009. nov. 14. 14:32

Szia,


Én Januárban fogok szülni, és érdeklődnék hogy, miyen a Kardos doki, illetve tudsz ajánlani szülésznőt?

Abban tudnál még segíteni, hogy mit kell bevinni a kórházba?

Előre is köszi,

17. barbi6 (válaszként erre: 14. - Msi22)
2009. nov. 5. 19:19

Szia!


Én nála szültem,nála jobbat nem is tudnék ajánlani.

Egyébként jó barátom is:)

16. kingi7
2009. nov. 3. 09:30
Hozzá teszem, hogy igényes vagyok a dokikra :)
15. kingi7 (válaszként erre: 14. - Msi22)
2009. nov. 3. 09:27
Én nála szültem 3 hónapja, kérdezz :) Szerintem nagyon profi, tudja mit csinál...de legalább annyira ajánlom a Szécsényi dokit is...
14. msi22
2009. nov. 3. 07:17

Sziasztok!


Valaki tud mondani valamit Kardos Gáborról? Ott dolgozik még a Bajcsyba?

13. Lilly1 (válaszként erre: 10. - Betti1313)
2009. jún. 17. 10:24

Szia!

Nekem Urbancsek dr. az orvosom már nagyon régóta, a kisfiamat is nála szültem. Nagyon emberséges, érti a dolgát, ha bármi gond van, én vakon rábíznám magam.

Nem volt fogadott szülésznőm, de a kritikus órákban Eszter volt velem, és maximálisan meg voltam elégedve vele, pedig azt hittem, hogy fiatalsága okán tapasztalatlan - de nem így volt. Nem tudom, ott van-e még, mivel több mint 6 éve szültem.

Látom, a csecsemősök nem csak engem "csináltak ki". Azt hittem, csak velem "szórakoztak", mivel az első babát szültem, már nem túl fiatalon. Persze lehet, hogy azóta már cserélődött a gárda.

2009. jún. 10. 19:32
bocsi pocynak szólt!!!
2009. jún. 10. 19:31

szia polly!!


nekem is a lászló az orvosom a krizsával együtt dolgoznak.te vagy az 5. aki hozzá jár.

én is szeretem,biztos jó szakember de piszok pénzéhes.

mikor meghallottam hogy egy laparoscopia 50 és 80 ezer között van??

hát???

basszus miért fizetjük a tb.

nekem azért kellett 40 et fizetni mert kollegák vagyaunk.

én jobban szeretem a krizsát,alaposabb ,kedvesebb.

2009. jún. 10. 18:56

Sziasztok!

Köszi mindenkinek az infót!

2009. jún. 10. 18:38

Sziasztok.

Nekem a magánorvosom ott főorvos. DE ő férfi.

Nagyon rendes, udvarias, meg vagyok vele elégedve. dr. László Ádám. Ha kell elérhetőség, szólj.

2009. jún. 10. 17:31

Hát én a Szécsényihez járok, nagyon elégedett vagyok vele! Közvetlen,korrekt, emberi, alapos és nem pánikoltatja az embert...stb majd szülés után referálok :) A Kardos is hasonló kaliber állítólag, őt is lecsekkoltam, hátha szabin lesz a dokim a szülésnél... egymást szokták váltani, ha beteg a másik...

UH-ban a Sulyok csabát ajánlom, nagyon precíz és ért is hozzá.

Urbancseknél a rokonom szült, nem volt elégedett

A Nyitraitól menekülj!!!!

UH voltam nála, ide oda rángatta a készüléket kb 3 percig tartott és mondta a hülyeséget és amikor kérdeztem, hogy mindene megvan-e annyi volt a válasz :" hát az ujjait ne látom, de biztos megvan..." na itt nyilt ki a bicska a zsebembe!!!

2009. jún. 10. 17:06

Én is ott szültem,,de nincs doki,nekem is kéne!!

Urbancseket dicsérik,mondjuk ,szülés után ő veret ki a balhét,hogy nincs jégtömlő a hasamon stb....de viszont volt egy doki ,aki meg ijedt páromtól és így nem lett doki,ő meg mentette az életemet!!!!

6. zazuka (válaszként erre: 4. - Zazuka)
2009. jún. 10. 17:00

Jah, némelyik nővér se semmi azért, hajnali 5.10-kor úgy töri rá az ajtót az alvó anyukákra/bébikre, hogy majd frászt kapnak.

Hozza a lázmérőt, hogy vizitre meglegyen a mért adat és senkire nincs tekintettel.

2009. jún. 10. 16:58
szia! én egy éve szültem a fiamat. az orvosom dr. szécsényi istván, a szülésznőm sipos erzsike. A szülészet szuper, az orvosom és a szülésznőm is tünemény volt, nagyon meghitt, barátságos, és biztonságos légkörben zajlott minden. utána az osztályon katasztrófa a csecsemősök és a nővérek hozzáállása az emberhez, pedig nem voltam rutintalan, a második gyerekemet szültem ott. külön fizetős szobában voltam, az jó volt.
2009. jún. 10. 16:57

Szia!

Ott szültem mindkét gyerekemet, fogadott volt a dokim mindkét esetben, Urbancsek Árpád a neve.

A szülészetet 7 éve (amikor az első fiamat szültem) újították föl, szép, barátságos, családias.

Szülésznőt a Babit ajánlanám (a teljes nevét nem tudom, de mindenki így ismeri).

Ha jól emléxem 6 csecsemős nővér váltja egymást kettesével. Az egyik pár kimondottan mocsok, egy másik pár kicsit passzív, de legalább nem szívóznak a kismamákkal, és van 2 nőci, akik viszont tüneményesen aranyosak. De igazából 4 napról van szó - még ha az egyik legkritikusabb napok is - annyit ki lehet bírni.

3. SF
2009. jún. 10. 16:50

Legfeljebb 18 éves tapasztalatokat tudnék megosztani veled, de legyen:-))

Akkor nagyon rendesek voltak a dokik és a szülésznők is. Nem volt fogadott dokim, csak úgy beestem, mert pont két saroknyira laktam tőle akkoriban.

Hogy ma milyen? Kívülről nem sokat változott azóta...

2009. jún. 10. 16:42

szia!!!!

én is oda járok!!!

szerintem jó kórház nagyon emberségesek,de a kórház nagyon ramatyka.

a szülöszoba tuti,elmondás szerint.

orvosok is jók.

az én dokim lászló ádám a fó fő.

jó!!!

szerintem

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook