Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A média, a fogyókúra, a light cola és az aszpartam tették tönkre az életem! fórum

A média, a fogyókúra, a light cola és az aszpartam tették tönkre az életem! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
244. Leoborta (válaszként erre: 234. - Kicsikezseni)
2009. jún. 12. 22:01

Ne irigyelj! Az idő Neked dolgozik. 16-19 évesen én sem tetszettem magamnak, annyi hibát találtam magamon, hogy szinte szégyelltem pl. fürdőruhát venni. Pedig így utólag visszagondolva biztosan szebb lehettem, mint most, mégsem volt elég jó.

Most is látom azokat a hibákat, de már nem "lényegesek", vannak fontosabb dolgok is, ezek eltörpülnek. Ha 20 év alatt nem tűnt el a cellulitisz, akkor már nem is fog, akkor meg minek foglalkozni vele? Másra áldozom az energiáimat. Ami megváltoztathatatlan, azt el kell fogadni. Kár rajta rágódni.

Szóval ahogy öregszel, egyre jobban elfogadod Magad, de azért a sok plussz kilót ajánlatos elkerülni, az nemcsak esztétikai probléma, hanem egészségügyi is.

Egy 19 éves lány mindig szép, csak mosolyogjon sokat :-)))

243. dbd26552ee (válaszként erre: 242. - 156a5eb9fd)
2009. jún. 12. 20:59

Szia Emese24!


Igen, tudom, hogy tényleg nem ez a legjobb megoldás...

Mozgás és sport az megvan, egészséges étkezés már alakul, egyre jobban meg tudom állni, de ez az adi szedése óta van így.


Egyébként mennyi idő alatt adtad le ezt a 27 kilót? És mióta? Azóta tudod tartani? Mert az talán még nehezebb, mint leadni...

2009. jún. 12. 20:45
Ja és nasi nélkül. :)
2009. jún. 12. 20:45
Ja és persze sok sok sporttal, mozgással!
2009. jún. 12. 20:45
Rásegiteni akarattal és kitartással kell ! Én igy adtam le 27 kilót... ja és persze egészséges étkezéssel!
239. dbd26552ee (válaszként erre: 238. - Kacsa118)
2009. jún. 12. 17:08
Tudom, tisztában vagyok vele, de szeretnék rásegíteni valamivel....
238. kacsa118 (válaszként erre: 237. - Dbd26552ee)
2009. jún. 12. 17:01
Bocs, hogy beleszólok, de adipexel fogyni sem a legjobb választás! Tudom, semmi közöm hozzá, és mindenki azt csinál, amit akar.
2009. jún. 12. 16:19

Ez az írás döbbenetes! Nem is értem, hogy emberek hogy juthatnak el idáig? Mármint az a része, hogy valaki elégedetlen magával, az igazából normális jelenség, legalábbis számomra, mert jelenleg én is így vagyok ezzel és szeretnék ellene tenni is. De számomra az a megdöbbentő, hogy ezért a médiát hibáztatja... csak magad tehetsz róla, és pedig ezt valaki olyan mondja, akár néha már-már kóros megfelelési kényszere van, belehalnék ha nem lehetne műkörmöm, stb. De mégis most úgy alakult az életem, hogy felszedtem közel 15 kilót, lelkileg nagyon padlón voltam, és és ennek most ez az eredménye és bár könnyű a körülményekre fogni, erről egyedül csakis én tehetek, ha már így elhagytam magam, hát most viselhetem a következményeit. Persze megpróbálok ellene tenni, ugyanis rádöbbentem, hogy ez így nem mehet tovább és szörnyen nézek ki, de ez az elhatározás magamnak szól, senki másnak és főleg nem azért döntöttem így, mert a médiában anorexiás csajokat látok. Ahhoz, hogy jól érezzem magam a bőrömben, le kell fogynom, addig semmi sem lesz az igazi!!!

Na de már nagyon más vizekre kanyarodtam, viszont egy megjegyzést muszáj tennem, most van rajtam kb. 15 kg felesleg és még így is tetszem a pasiknak, persze amikor ezek a plussz kilók nem voltak rajtam, még többnek tetszettem!!! Normál esetben, amikor nincs plussz kiló, sem vagyok egy kimondott vékony alkat, genetikailag kerek, nem kicsi fenekem van, hozzá vékony derékkal, mondhatjuk Beyoncé-hoz hasonló alakkal.... és ezt tényleg minden nagyképűség nélkül kijelenthetem, döglenek (bocsánat döglöttek) értem a pasik :-)


Szóval tapasztalataim nem azt mutatják, hogy ez a szépségideál, amit a cikk írója bemutatott, persze engem is lehet cáfolni, és azt is tudom, vannak emberek, akiknél ott kezdődik az érték, hogy mennyire sovány valaki, és milyen márkájú cuccokban feszít, de ezek az emberek számomra érdektelenek és még inkább értéktelenek, és a legjobb, ha az ilyen emberekkel kölcsönösen elkerüljük egymást....

236. 867f9adc74 (válaszként erre: 235. - Kacsa118)
2009. jún. 12. 16:02
Egyetértek.
2009. jún. 12. 15:59

Nem olvastam végig vissza a hozzászólásokat, úgyhogy bocsi, ha ismétlek!

Láttátok Ti ennek a lánynak a képeit! Ne haragudj, hogy ezt írom, de az igazi divat-cica vagy! Semmi más! Fogalmad sincs arról, mit jelent az, hogy probléma! Neked attól lett pánikbetegséged, hogy sokat nézel Tv-t, anyukámnak meg azért mert 20 évig mindenki kihasználta! A kettő közt van némi különbség. A média a hibás? Hát hagyd ki az életedből! Én sem vagyok tökéletes, sőt, valóban nem vagyok egy matyóhímzés, de ez van! Inkább vagyok ilyen, mint egy igazi divat-majom!

234. kicsikezseni (válaszként erre: 232. - Leoborta)
2009. jún. 12. 14:48
fúú de irigyellek:) én 19 vagyok, és nem vagyok elégedett magammal... persze ez nem a média miatt van, hanem magam miatt:) ígyis boldog vagyok meg mosolygós, de azért tudnék magamon mit változtatni.
233. 7bccfbb08d (válaszként erre: 232. - Leoborta)
2009. jún. 12. 11:39

Ennyi!

Büszke vagyok rád! Ilyen egy igazi Nő!

(Belülről kell jönnie, a többi mellékes.)

2009. jún. 12. 11:20

Én magasról teszek a médiára, engem nem bánt. Én így vagyok szép, ahogy vagyok. Nem kell nekem fogyókúra, nagy mell, cellulitiszmentes combocska. Nekem az jó, ami van, boldog vagyok a bőrömben. Életvidám 37 éves asszony vagyok, csíkos, megereszkedett (nem hájas, nem kövér) hassal, narancsbőrös combbal, pár ősz hajszállal, kis mellel, arcomon itt-ott apró ráncokkal, stb...

Gyógyszert sem szedek, csak kevés vitamint, és évente párszor lázcsillapítót.

Engem nem vesz palira a TV és a többi, juszt sem veszek olyant, amit reklámoznak, és juszt sem leszek olyan, amit sugallnak. Nem hagyom magam befolyásolni!!!

2009. jún. 12. 09:10

Szerintem nem a mediat kene okold,hanem magadat.Ha valaki amugy kiegyensulyozott akkor nem lesz beteg a mediatol.Kulonben akik kovetjuk a mediat,mind betegek lennenk.Azt kellene megvizsgaltatsd magadban,hogy mi valtja ki ezeket az okokat valojaban.Mert hogy nem a media,az biztos.Mindenkepp menj el pszichologushoz,es ha te is akarod megoldjatok a problemadat rovid idon belul.Meg irtad is,hogy nincs kivel beszelgess.

Ha ismet eletvidam es boldog akarsz lenni,akkor kerj segitseget es ne kovesd a mediat egy darabig:)

2009. jún. 12. 00:54

Én úgy látom, hogy ha valaki nem látja be, hogy sajátmaga a hibás egy ilyen dologban, akkor egyszerűbb bunbakot keresni, és ez a bunbak, most a Cola, média, aszpartam, fogyi...Szerintem csak bebeszélte magának ezt az egészet...Ő így szeretne kitünni... ha valakinek az ellensége a Cola akkor nem fogja beírni az adatlapjára, hanem szerintem próbal segítséget kérni, hogy leszokjon rola, mert igenis függőséget okoz...(hál Istennek nekem Tonic függőségem van :D legalább nem leszek malárias a sok kinin-től és világítani fogok UV-ban :))


A kolléganom is ilyen, mindig valamilye be van fáslizva ahelyett, hogy elmenne orvoshoz, inkább szenved, fáj neki a keze,sziszeg,mert már egy bort se tud ugy kionteni, hogy ne jajogna, az izuletei kivannak, de nem csinal ellene semmit, sokkal jobb az, ha foglalkoznak vele és megkérdezik tole a vendégek vagy kollégák (jo mi már nem, mert unjuk), hogy mi tortént, mi a baj, mi fáj stb...vannak emberek akik imádnak szenvedni, sajnos ez van, rossz leirni, de tudományosan bizonyított...és ha belegondolsz Velük nagyon nehéz mit kezdeni, mert téged fog lehülyézni ha megmondod az okosat, hogy mit kéne csinalni,orvoshoz menni és segit, de ő AGYBAN eldontotte, ismétlem AGYBAN és nem,csakazért sem, mert mint tudjuk az AGY igen furcsa egy szerkezet, bármilyen reakciót képes előállítani a szervezetedben, és igenis azokat a tüneteket fogja kreálni a szervezet...remélem érthetpen irtam le!szerintem ennél a lánynál is ez van, az agya kreálja...

229. 7bccfbb08d (válaszként erre: 228. - Pirosalma)
2009. jún. 11. 23:18

Jajj, ugyan! Eszembe sem jutott, hogy ezzel kifordíthatnám a világot a négy sarkából... csak egy tipp a lelki nyugalomért. (Igen, valahol tudtam egyébként, hogy kevés lesz az a tartalom, mellyel útra bocsátottam a hsz-om.)

Szóval: a 3-as trükkel (tea, zene, könyv) arra a hangulati állapotra céloztam csupán, melyben teljesen magadra zárhatod a szobád vagy akár a saját bensőd kis ajtaját. Azaz: nyomd ki a tévét, dobd el a magazinokat és a koffeines drágaságot-ill. a pirulákat-együttesen cseréld fel vmi nyugtató nedűre.


Ha ennyire zavar vkit a külső nyomás, szerintem így lehet megszabadulni tőle legegyszerűbben/leghamarabb-persze ott van még a réti séta (itt a nyár!), csevegés a nagyival, vagy akármi, kinek-kinek szája íze szerint.


Nem kell ennyire szó szerint venni a 'tanácsaimat', (egyébként is hajlamos vagyok képletekben 'beszélni') és amúgy is... mit gondoltok, érdekelheti ez egyáltalán? Hallgathat-e valakire is...? Számít talán bármit is, hogy mi itt görcsölünk-vagy épp nem-ezen a már-már bagatel 'ügyön'? Rejtély.


G'night!:)

228. Pirosalma (válaszként erre: 225. - 7bccfbb08d)
2009. jún. 11. 22:04

Mit is írhatnék? Kiterítenek úgyis.


(A 215-ös hsz.-omhoz: reméltem, hogy nem gondolod, annyival - amit írtál - meg lehet oldani egy ilyen problémát.)

2009. jún. 11. 21:59
hű jó volt végig olvasni ezeket a hsz-eket... megoszlanak a vélemények. Szerintem sem kéne mindent a médiára fogni, mindenki maga dönti el mennyire ad rájuk, és mennyire foglalkozik velük.Ha valaki amúgyis képes a betegségekre (agyilag), akkkor az média nélkül is megkergül. Szerintem legalábbis:) akkor ennyi erővel mindenkinek idegbetegnek, meg depressziósnak kéne lenni, mert madonna mennyire vékony még abban a korban is...
2009. jún. 11. 21:55
Ja, bocs te pasi vagy. Elnézést... :p
225. 7bccfbb08d (válaszként erre: 216. - Pirosalma)
2009. jún. 11. 21:45

Na tessék, a kedves 'X'...

De tudod mit? Hol a k.. a..-ba érdekel engem ez az egész szerinted??

Felőlem aztán bele is fulladhat a lájtkólájába. Én csak egy véleménynek adtam hangot, nem értem mit játszod túl. Talán az anyja vagy?! Nevetséges amit művelsz!:D Istenem...

224. édesmandula (válaszként erre: 223. - 156a5eb9fd)
2009. jún. 11. 20:30
sztem jobb ha gép nélkül van, ilyenkor nem otthon kell ülni, hanem élő, mozgó, tapintható barátokat keresni, akikkel fizikálisan sétál, mozizik, sportol, megbeszél és tarkónvágják szívlapáttal csupa önzetlen szeretetből hogy ennyire elhagyta magát...jelzem, ha valakinek a JÓBARÁTJA lennék ilyen helyzetben, először magamat vágnám tarkón, hogy miért hagytam eddig fajulni? azonkívül egy doki sem árt, ha ennyire maga alatt, aki nem csak meghallgat, hanem esetleg mutat is valami utat kifelé és nem gyógyszert :P
2009. jún. 11. 18:19
:D:D:D Minek ide a cikk írója... ki lehet nélküle is vesézni a dolgokat! Már nem csak az utcára nem megy ki, hanem már a szám.gépet se kapcsolja be.:):) Teljes elszigetelődés. Hm... nyem jo, nyem jó :)
222. spinneli (válaszként erre: 221. - D94544bae9)
2009. jún. 11. 17:47

valszeg még nem tudja, hogy aktiválták a cikkét.

mindenesetre ahogyan elnézem egészen jól el lehet lenni nélküle.

:)

2009. jún. 11. 17:43
Értelek köszi :), minden esetre elég érdekes, hogy nem kíváncsi, a hozzászólásokra!
220. spinneli (válaszként erre: 219. - D94544bae9)
2009. jún. 11. 17:41
cikket írt, amit belépés nélkül aktiválnak, miután leellenőrizték.
2009. jún. 11. 17:39

Lányok!

Hogy indíthatta a fórumot ez a lány, ha az utolsó belépése május-ban volt, a fórum meg tegnap íródott!

Nem értem, én úgy tudtam, hogy csak ha belépünk tudunk fórumot indítani! Vagy tévedek?

218. L.Niki18 (válaszként erre: 217. - 9461d5d8fe)
2009. jún. 11. 16:51
Egyetértek teljes mértékben!
2009. jún. 11. 16:14

Sziasttok!

Egy darabig vissza olvastam,hát pro és kontra a véleményem.

Érthető ha valaki beteg,de kérdem én mi gondja lehet valójában annak aki ráér a médiában tipegő nőket sasolni?Ne haragudj meg Camy,de tudod jelen helyzetben ez sajnos nem egetrengető probléma.Én szülés után is úgy nézek ki mint előtte elég jók a génjeim mindíg is modell alkat voltam,de a háztörlesztés és az ideg ami vele jár segít is vékonynak maradni!

Ha beteg vagy menj orvoshoz én ne nyafogj mint egy pisis.

Egyébként meg ha mindenáron a médiában akarsz megfelelni nézd a DOVE termékek reklámjait.Na ott DIREKT nem gilisztanőkkel van a reklám elkészítve.

216. Pirosalma (válaszként erre: 214. - 7bccfbb08d)
2009. jún. 11. 15:33
Ezt viccnek szántad, ugye?
215. spinneli (válaszként erre: 183. - Pirosalma)
2009. jún. 11. 15:26
Igen, ezt én is így gondolom.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook