Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A média, a fogyókúra, a light cola és az aszpartam tették tönkre az életem! fórum

A média, a fogyókúra, a light cola és az aszpartam tették tönkre az életem! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
304. L.Niki18 (válaszként erre: 268. - Camy0520)
2009. júl. 7. 10:22
Te kértél véleményt tanácsot! Ki lehet töröltetni a cikket ha írsz a moderátornak! De szerintem ez már szánalmas! Érdekes, nekem is vannak hibáim, le kellene adnom pár kilót, lehetnének nagyobbak a melleim, stb. sorolhatnám még. Az a buta aki a médiát ilyen szinten figyelemmel kíséri. Szerintem te nem tudod elfogadni önmagadat meg te ki akarsz tűnni a többiek közül és feltűnési viszketegséged vagy és irigy, mert olyan tökéletes akarsz lenni mint egy pár nő akit a médiában esetleg szappanoperákban nézegetsz. Szánalmas ez már, ennyi! Másoknak sokkal nagyobb problémái vannak és mégis a többség megbírkózik vele, na de ilyen problémára nem is lehet igazán mit tanácsolni.
303. Angel1103 (válaszként erre: 298. - 5f3b9a27bc)
2009. júl. 6. 23:11
Pont a pszichiater irja a gyogyszereket! Pszichologus a beszelgetos terapia. Garantaltan tud segiteni. Nekem is segitett. Amikor apukam meghalt, panikbeteg lettem es elkezdtem jarni pszichologushoz.
302. 1f9774333a (válaszként erre: 299. - 8e38f5ea70)
2009. jún. 30. 07:55
Egyet értek veled teljesen...
2009. jún. 29. 19:01

Kedves camy0520!


Valóban a média ezt közvetíti. Azonban az is tudvalevő, hogy azokat a képeket korrigálják ilyen-olyan grafikus programmal. Ha azt Te a saját szemeddel is látnád, akkor bizony tisztán látszana a "szuper modelleken" lévő narancsbőr és lazább kötőszövet, esetleg két-három kiló felesleg.

De ettől még a Te problémád nem oldódik meg. Ahhoz, hogy Te megkaphasd a saját életedet, magaddal kell tisztába kerülnöd. Igen, az agykontroll egy lehetésges jó megoldás lehet. Olyan megoldást kell választanod, ami nemcsak a lelkedet, de a testedet is helyreteszi. Ha elindul a test helyretétele, akkor a lélek és az agy is gyorsan gyógyul. Saját tapasztalatom ez. Nekem is volt pánikbetegségem és depresszióm is. A halálfélelem mindennapos vendég volt nálunk. EGyet azonban ne felejts el! Mindenki "csak" annyit kap, amennyit elbír. Lehet, hogy most sorscsapásnak éled meg a helyzetet, de amit elindulsz a változás útján, megkapod a saját életedet. Nem azt, amilyen voltál, hanem annál sokkal többet. A Tiédet!

300. tfazek
2009. jún. 29. 13:47
Agykontroll tanfolyamot végezz el minnél előbb! Meglátod segít, mert te segítesz magadon vele!
2009. jún. 28. 14:00

Szia!


Szerintem sürgősen keress fel egy pszichiátert, mert beteg vagy és kezelésre szorulsz méghozzá sürgősen. Ne dugd homokba a fejed.


Fuss, amíg nem késő, segítenek.

298. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 276. - Camy0520)
2009. jún. 27. 13:55
Én csak azt nem értem ebben az egészben, ha pánikbeteg vagy miért nem mész el pszihiáterhez? Felesleges idegnyugtatókat szedned, az csak tünetileg oldja meg a problémát. Csomó embert ismerek, aki altatókkal meg nyugtatókkal alszik. Szerinetm egyszerűbb lenne kifizetni két hetente egy jó pszihiátert, és akkor elmúlna ez az egész.
2009. jún. 24. 12:10

Sziasztok!


Camy én teljes mértékben egyetértek veled!Igen sajnos a média negatívan is hathat az emberre!De nem szabad hinni annak amit magazinokba vagy épp a Tv-be látsz!Én jól értek a Photoshop programhoz (retusálo) és hihetetlen mit ellehet vele érni!És hidd csak el azok a tökéletes nők valójában messze nem tökéletesek!

Azt el kell mondanom hogy én is hasonló cipőbe jártam!Alig ettem ezért nagyon lefogytam és gyenge voltam!Az emberek alig ismertek rám!És egy bizony az én esetembe is depresszióhoz vezetett!De rájöttem hogy ezzel csak magamnak ártok mind fizikailag mind lelkileg!Ezért kezdtem el sportolni!És ugyan ezt ajánlom neked is!Mivel ha kitartó vagy hamar meglesz az eredménye!Bár az elején nehéz nekiállni de ha meglátod a változást utána már jóformán napi szükségletté fog válni!Nem csak az alak miatt hanem jó kondiba is leszel és a lelkednek is jót teszel!Elég napi 20perc!Amióta én is ezt teszem sokkal nagyobb lett az önbizalmam!Én a Rubint Rékára tornázok itthon, mivel nem kerül pénzbe én bármikor neki állhatok!

2009. jún. 23. 18:02
Kedves camy0520 nagyon jól látod a betegségednek lelki okai vannak,vastagbél gyulladásod azért van mert nem tudsz elengedni dolgokat.Legjobb gyogymód a meditálás lenne és saját magad elfogadása,hiszen egy gyönyörü fiatal lány vagy! :)
295. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 292. - Pirosalma)
2009. jún. 18. 20:26
Bár igazság szerint szerintem hagyjuk, én nem akarok vitázni, csak elmondtam a véleményem, lehet, hogy durva volt és nem tetszett...sajnálom, én vitázok senkivel, főleg nem ezen a portálon, mert szeretek itt lenni, ha már Te nem én bocsánatot kérek TŐLED!bocsánat
294. lilura
2009. jún. 18. 20:25

Sziasztok!

Camy, ahogy látom kaptál már hideget és meleget is.

Szerintem a Te egyik legnagyobb pronlémád az, hogy nincs megfelelő háttered, ami erőt ad, támaszt nyújt. Ez lehetne akár a család is, amely segített volna felnőni-mert azért 22 évesen nem ez az átlag gondolkodás; vagy egy szerető társ. Bár azt irod, hogy van barátod, úgy tünik mégsem tud segíteni Neked a bajban.

Hidd el, a média nem hibás. Csak az ember, aki nem tudja kiszürni a lényeget és feldolgozni a kapott információt.

2009. jún. 18. 20:13
Nem azt mondtam, hogy kemény vagyok, legalábbis nem írtam ilyet ha jol tudom,és nem is tartom magam annak!Nem mondam azt se, hogy az a jo amit én írok, sőt ha jol tudom azt is írtam, hogy nem vagyunk orvosok, hogy mi ezt megoldjuk, de nem írtam egyes számban!egyáltalán nem vagyok ideges.
292. Pirosalma (válaszként erre: 291. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 18. 20:03

Pedig szerintem jobb lenne. Tudod, "Mindenki egyért, egy mindenkiért." alapon.


(Nem is értem, amúgy, miért lettél ideges attól, amit írtam. Csak leírtam, mit gondolok rólad, és hogy szerintem mit kellene tenned, te is ezt teszed.)


Továbbá: senki sem a véleménynyilvánítástól vagy annak hiányától lesz sötét vagy nem sötét. Te is azok közé tartozol, aki azt hiszi, reálisan tudja megítélni Camy helyzetét. A hozzád hasonlók szerint a "Camy-félék" önsajnáltatóak, buták, akaratgyengék. Még szerencse, hogy te kemény vagy, mint a vídia.

291. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 281. - Pirosalma)
2009. jún. 18. 19:00
nem fogom elhagyni a forumon, mert kiváncsi vagoyk a tobbiek hozzászolásához, azért mert véleményt nyilvánitottam szerintem nem vagyok sotet! engem konkrétan nem érdekel, hogy ki mit mond rolam, leirtam a véleményemet és ennyi! ha valakinek nem tetszik akkor amikor meglátja a beirásomat,akkor ne olvassa el!Szabad ország oda irok ahova nekem kedvem tartja!:)
2009. jún. 18. 18:58
Camy,azt írod,hogy kitettél magadról új képet.Hol vaaaaan???Én se láttam még-:(
289. spinneli (válaszként erre: 288. - Miss Angel)
2009. jún. 18. 18:55

akkor jó.

:)

288. Miss Angel (válaszként erre: 287. - Spinneli)
2009. jún. 18. 18:52
Dehogyis:))
287. spinneli (válaszként erre: 286. - Miss Angel)
2009. jún. 18. 18:52

jaj, ugye nem akarsz megint mindent magadra venni?

:)

286. Miss Angel (válaszként erre: 285. - Spinneli)
2009. jún. 18. 18:51
Nem szándékoztam megjátszani semmit,és senkit,a "mindenhatót" meg végképp nem,egyszerűen csak leírtam a véleményem,ugyanúgy,mint ti.
2009. jún. 18. 18:43
el lehet itt kompetenciázni, hogy kinek mi a köze a témához-véleménye mindenkinek van és lehet, ki így mondja, ki úgy, nem feltétlen kell megjátszani a mindenhatót.
284. Miss Angel (válaszként erre: 283. - Kacsa118)
2009. jún. 18. 18:39

Tudom,mi az a depresszió,s valóban igaz,amit írtál.A depressziósok nemhogy idegeneknek nem nyílnak meg,többnyire senkinek.

De itt álnéven vagyunk,arc nélkül,nem ismerjük egymást,és lehet,hogy Neki könnyebb így megnyílni,és felvállalni dolgokat,mint szemtől szemben,egy olyan emberrel,akit ismer,akivel kapcsolata van,akivel nap mint nap találkozik.

Továbbra sem hiszem,hogy figyelemfelkeltés céljából írta volna a cikket,inkább azt tartom elképzelhetőbbnek,hogy egy nagyon elkeseredett pillanatában,hogy megkönnyebbülhessen.

2009. jún. 18. 12:58
"Igen, ezt a cikket felvállaltam, fel mertem vállalni, még pedig azért, mert nem ismer itt senki." Ne legyünk már álszentek! Ez azért sokat elmond! Ti tudjátok egyáltalán mit jelent a depresszió és a pánikbetegség? Elég közelről ismerem, és tudom, hogy viselkednek az ilyen emberek! Ha valakinek megnyílnak, azok nem az idegenek!
282. Miss Angel (válaszként erre: 281. - Pirosalma)
2009. jún. 18. 11:30
:)))))
281. Pirosalma (válaszként erre: 274. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 18. 11:22
Te vagy a legsötétebb láncszem. Jó lenne, ha elhagynád a fórumot. Most.
280. Pirosalma (válaszként erre: 278. - Kacsa118)
2009. jún. 18. 11:15

A "nem felvállalás" nem feltétlenül egyenlő a megjátszással/képmutatással.


Mi abban az érthetetlen/furcsa/problémás, ha valaki valamit egyszerűen nem akar mindenkivel megosztani? Annak meséljük el a problémáinkat, akikről úgy gondoljuk, hogy segíteni tudnak vagy meg tudnak minket érteni.


Lehet, hogy ha Camy ezeket elmesélné az ismerőseinek, akkor az itenniekhez hasonlóan bántó, esetenként primitív reakciókat kapna.


"...úgy gondolom, akkor azoknak, akik ismernek sosem vállalod fel magad!" - gondolhatod, ez egy feltételezés. Talán előbb jutnál el az igazsághoz ebben, ha megkérdeznéd, kinek meséli el ezeket a dolgokat.

279. Miss Angel (válaszként erre: 278. - Kacsa118)
2009. jún. 18. 11:12
Mondd,honnan tudod,hogy megjátsza magát,talán személyesen ismered?
278. kacsa118 (válaszként erre: 276. - Camy0520)
2009. jún. 18. 11:03
Na itt kezdődik a probléma! Csak azért mered felvállalni magad, mert nem ismerünk? Szerintem ez egy nagy gond, mert úgy gondolom, akkor azoknak, akik ismernek sosem vállalod fel magad! Lehet, ezért nincsenek barátaid?! Nem lehet mindig megjátszani magad!
2009. jún. 18. 10:43
A képeimet már leszedtem pár napja, és az új van kint.
276. camy0520 (válaszként erre: 274. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 18. 10:42
Énis csak a véleményemet írom le, ugyanúgy mint más! Akkor most az a baj, hogy Ti nem tudjátok elfogadni az én véleményem, csak mert a tiétek más? Mert most ezt írtad le. Félre ne érts, én nem veszekedni akarok most, csak mire jó ez az egész vitatkozás? Én elolvasom az összes hozzászólást, azokat is amik nem tetszettek, és lehet nem értek velük egyet, de tiszteletben tartom őket. És azért voltak durvák... de ha feltűnési viszketegségem lenne, szerinted akkor nem mennék ki az utcára? Igen, ezt a cikket felvállaltam, fel mertem vállalni, még pedig azért, mert nem ismer itt senki.
2009. jún. 18. 09:59
Nahhh!Így van! :-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook