Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A média, a fogyókúra, a light cola és az aszpartam tették tönkre az életem! fórum

A média, a fogyókúra, a light cola és az aszpartam tették tönkre az életem! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2009. jún. 10. 16:13
Szia! Sajnálom ami Veled történt! Remélem azért valahol lehet segíteni Neked! Nem érdemes tovább rombolnod magad! Azt sajnálom igazán, hogy amikor elkezdted ezeket az orult fogyokurákat senki nem állított meg, senki nem segített, hanem hagyták,hgoy tovább rombold a testedet, lelkedet...Sajnos sok lány azt hiszi, ha olyan, hogy zörög a csontja mint a topmodelleknek akkor boldog, holott ez nem így van...néha sokkal boldogabbak a tulsulyos lányok, nők mint a csontkollekciók! valahgoy pedig rá kell venned magad, hogy egyél...vagy legalább a párodnak...hány kg vagy és hány centi?
2009. jún. 10. 16:10

ömm, orvosnál voltál már? minden betegségnek lelki eredetű oka van - ezt írtad, de ugyanakkor a médiát és egyebeket vádolod?

remélem találsz kiutat az egészből, tudod én egy apáca arcán több szépséget találok, mint egy milliomos szétplasztikázott nő búráján :) lehet nem a lelkedben van a baj, hanem a hozzáállásodon kellene változtatnod...

a média egy tömegcikk, de van mellette sokminden más amit lehet fogyasztani a média kizárásával...

2009. jún. 10. 16:08
Nagyon sajnállak.:(
2009. jún. 10. 16:03
A médiának köszönhetően lettem beteg, a sok vékony, nagymellű nőknek köszönhetően, akik mutogatják magukat a tévében és filmekben. Köszönöm nekik a sok rosszat, azt, hogy elhitették velem, hogy az a tökéletes, az az átlag, az elfogadott, és aki már csak egy kicsit is máshogy néz ki, mint ők, az már selejtnek számít. Itt kezdődött minden gondom.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook