Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A kivágott képet szerkesztettem, de nem mentettem el így a kivágott rész eltünt az eredeti képről. Hogy és hol találom meg a kivágott részt? fórum

A kivágott képet szerkesztettem, de nem mentettem el így a kivágott rész eltünt az eredeti képről. Hogy és hol találom meg a kivágott részt? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 10. 13:50
Köszi szépen mindenkinek a választ ,sikerült visszaállítani.
2009. jún. 10. 13:28

vagy


fent a lap tetején látod a szerkesztés gombot, rákatt., visszavonás

5. c20c593f1c (válaszként erre: 3. - Youlcsi)
2009. jún. 10. 13:27
így van
2009. jún. 10. 13:26
Ha más nem csináltál (másolás, egyéb kivágás) utána, és csak a kivágott rész kell, akkor nyitsz egy üres lapot, az egér jobb gombjára kell kattintani, és beillesztés. Ha szerencséd van, ott lesz a kivágott rész.
2009. jún. 10. 12:52
ha nem mentettél, akkor az eredeti kép adott, kivágás nélkül.
2009. jún. 10. 12:52

Ha még vágólapon van, szerencséd van. Menj vissza a képszerkesztő programba, és beillesztés. Ha már nincs, akkor nincs javaslatom, szerintem eltűnt. Az eredeti képet viszont a kivágás után mentetted, ezáltal eltűnt belőle a kivágott.

Ajánlatos ilyen esetben nem kivágni, hanem másolni, így nem fordulhat ez elő.

2009. jún. 10. 12:49
A kivágott képet szerkesztettem, de nem mentettem el így a kivágott rész eltünt az eredeti képről .Hogy és hol találom meg a kivágott részt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook