Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyógyszertárban lehet keserűsót kapni? Hogyan hat? fórum

Gyógyszertárban lehet keserűsót kapni? Hogyan hat? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
46. supin
2008. aug. 8. 14:32
Nálunk igen.
45. kerinezsuzsi (válaszként erre: 44. - Roland66)
2008. aug. 8. 14:29
Erre én nem tudok felelni, nekem csak egy találkozásom volt ezzel a termékkel, egy műtét után,de két napig zöld voltam utánna, és jártányi erőm is alig maradt!
2008. aug. 8. 10:10
kár h panelba lakunk XD most megyek venni! nem akarok sokat csak napi 1 kis kanállal a reggeli citromos vízbe! úgy jó nem?
2008. aug. 8. 00:26

rettenetesen gyorsan és hatékonyan működik...egy-két ivássl és némi otthoni lötyögéssel töltött órácska elteltével repülővágtád lesz a klotyóba, ahonnan felállni sem igen fogsz...törlőkendő a babapopsi fazonúból legyen kéznél, tüntess el mindenkit otthonról a hang és egyéb kellemetlen hatások miatt..röhögéssel óvatosan, ha messze a wc:)))

Menetközben nagyon sok vizet igyál..

2008. aug. 7. 22:26

jaj csak olyan olcsó? dejóó :D köszi :))))

holnap reggel akkor veszek is :)

2008. aug. 7. 22:10
A Hatása gyors, és Nekem borzasztó volt!
40. emagdi (válaszként erre: 38. - Roland66)
2008. aug. 7. 22:00
egy-kétszáz forint körül egy kis zacskó (ami azért jópár adagra elég)
2008. aug. 7. 21:55
Nem emlékszem már az árára,de nem lehet húzós.
2008. aug. 7. 21:03

akkor megnyugodtam :)

és mennyibekerül?? mert engem az érdekel nagyon :D

2008. aug. 7. 20:44
Persze hogy lehet kapni,én vettem is,állandó fájdalmaim voltak,szedtem is,aztán kiderült,hogy epekövem van,de azon nem segített...:)))
2008. aug. 7. 20:26
júj most látom mien régi topic ez! :D remélem még lehet kapni keserüsót! :)
2008. aug. 7. 20:21
sziasztok! mennyibe kerül a keserüsó? mert sehol nem találtam rá választ! :) és holnap szeretnék venni!
34. 3a0842d373 (válaszként erre: 32. - Kalthelios)
2007. jún. 30. 08:36

Szia Kalthelios,

igen elolvastam és köszönöm. A kolloidot továbbra is használom, ha indokolt. Köszönöm :)

2007. jún. 29. 23:32

Lányok, ha valaki még benevezne egy májméregtelenítésbe:

ha két hétig minden nap, napi 4szer kurkuma és őrölt szegfűszeg keverékéből egy késhegynyit beszedünk bő vízzel, megalapozzuk ezzel azt, hogy csak egy nap legyen a tényleges májtisztítás, ne 4 napig tekerjen a hasunk és szaladgáljunk budira.


Tehát 2 hét napi 4* 1 késhegynyi kurkuma+őrölt szegfűszeg. (fokozódik az epetermelés az esetlegesen magas koleszterinünk rovására)

Ha a porkúra lejárt:

100 gr keserűsót 4felé kell osztani, délután 2, 4, 6, és este 8kor meg kell inni 2-2 deci vízben feloldva. A második adagtól várható szép nagy adag széklet. Lehet, hogy már lazább lesz.

A menetrend szerint este 10re tágulnak ki úgy a máj epevezetékei, hogy 1,5 deci olivaolaj és egy jó nagy grapefruit leve (ha megisszuk) elkezdi kiszivattyúzni a méreganyagokat a májból. Ez kb kora reggel ürül, cirka 1000-2000 mini epekővel a tartalomban. Másnap nagyon könnyű ételeket ajánlatos enni. Ha túlvagyunk az élményen, két hét pihi után meg kell ismételni. Összesen 3 alkalom egy kúra. És a harmadik alkalom hajnalára tehető az alapos tisztulás.

Miután igénybe veszi a szervezetet, betegen, legyengült állapotban azért ne próbálkozzunk vele.

Egészségünkre :))

2007. jún. 29. 23:24

Szia csacskamacska!

Elolvastad az ezüstkolloidos válaszomat?

Elég sokat dolgoztam vele, de azóta lekerült a napirendről a téma.

Pirosalmával még leveleztünk róla priviben, de patthelyzetet hirdettünk, mert egyikünk sem tudja meggyőzni a másikat.

31. 3a0842d373 (válaszként erre: 21. - 0565efa6e6)
2007. jún. 29. 23:16

Bár már nem látni az adatlapodat, de ha visszajársz olvasgatni:

azért a komplett ayurvédát ne kérdőjelezd meg ilyen határozottan.

A terápiás hánytatás, izzasztás és pl. a hashajtás is többezer éves gyógyászat alapjait képezi. Anélkül, hogy kikérték volna a véleményedet.

De ahogy olvasom néhány hozzászólásodat, lassan a Föld gömbölyűségét is kétségbe vonod.

30. claire
2007. jún. 28. 19:04
Megcsináltam a diétát....meglepő tapasztalataim voltak az éhséggel kapcsolatban. Nem volt kínzóbb máskor, mikor későn jutok ebédhez.... nem volt komolyabb fejfájás, szinte semmi szédülés, ami mégis, az inkább az alacsony vércukromnak tudható be szerintem. De az olaj, az kemény volt:(....onnantól, hogy beindult a máj müködése kb. 11 felé, hajnali 3, fél 4 tájáig nem volt alvás, csak kis megzuhanások...régen volt ilyen nehéz éjszakám.....számomra fucsa volt, hogy a 4. nap viselt meg!! De az rendesen. pedig figyeltem az étkezés, kis tea, gyümi, keksz, könnyű leves. De mindennek ellenére megérte!! Aki fontolgatja, vágjon bele! Semmit sem veszít, csak jobban fogja magát érezni!
29. Kalthelios (válaszként erre: 9. - Eva1229)
2007. jún. 6. 01:22

Évente maximum kétszer, ha közben tejen, sajton, túrón, yoghurton, kefíren és sok húson élsz.

Azok olyan trutyit raknak rá a bélbolyhaidra, hogy képtelenek rendesen felszívni a normális, embernek való tápanyagokat.

(A tehéntej és származékai nem embernek valók, bár rengeteget költ a tejfeldolgozó, húsipari és gyógyszermaffia, hogy ezt elhitesse velünk.)


Ha inkább zöldség- és gyümölcsevő vagy, bőven elég évente egyszer, de inkább a méregtelenítő, salaktalanító teakeverékeket ajánlom, mert a Glaubersó nagyon drasztikus.

Ha nem akarsz utána napokig, hetekig szenvedni, szerezz be az Aloe Verás cégtól Probiotikumot, hogy a bélésed nagytakarítása után rögtön vissza tudd telepíteni a legfontosabb baktériumokat!

28. claire (válaszként erre: 27. - Zizisicc)
2007. jún. 6. 00:11
De arra törekszem, hogy bent maradjon.....de ez így elsőre szinte kivitelezhetetlennek látszik számomra........HA nem marad bent az olaj, akkor nem látom sok értelmét az egész kúrának!
2007. jún. 5. 22:20
Na, látod! Ezért kell a vödör. V. a lavór. Ha mégse maradna bent. :-))))
26. claire
2007. jún. 5. 13:10
Reductil mellett lehet csinálni Larucika által írt májméregtelenítést? A 2 dl olajat hogyan tudja az ember benttartani a gyomrában?
25. Zizisicc (válaszként erre: 21. - 0565efa6e6)
2007. máj. 31. 14:06
De bizony az! A hashajtás is egyfajta méregtelenítés, az emésztőrendszeréé. A keserűsó pedig főleg a májra, az epére hat, ahogy azt Larucika leírta. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy az érzékenyebbek egy lavórt is tarthatnak maguk mellett a biztonság kedvéért. És persze ezalatt fő a pihenés. És mivel elég drasztikus ez a kúra, negyedévente, félévente bőven elég.
24. 5ab2bc2fa0 (válaszként erre: 14. - 0565efa6e6)
2007. máj. 24. 11:03

Májméregtelenítés

Hozzávalók:

30 g keserű só (+ 2 kk keserű só)

1 nagyobb grapefruit

2 dl olaj


1. nap

A 30 g keserű sót reggel, egy hajtásra meginni, napközben 3 liter folyadékot (frissen facsart gyümölcsöket, zöldségeket), gyógyteát, vizet fogyasztani.


2. nap

1 kávéskanál keserű sót reggel meginni, napközben 3 liter folyadékot (frissen facsart gyümölcsöket, zöldségeket), gyógyteát, vizet fogyasztani.


3. nap

1 kávéskanál keserű sót reggel meginni, napközben 3 liter folyadékot (frissen facsart gyümölcsöket, zöldségeket), gyógyteát, vizet fogyasztani.

Este 9 órakor 2 dl olajat meglangyosítunk, és egy szuszra megiszunk. Rögtön utána egy fél citrom levét vagy egy grapefruit levét megisszuk, majd lefekszünk. Fontos, hogy reggelig már ne mozogjunk, lehetőség szerint próbáljunk elaludni.


4. A reggeli székelés meghozza a várt eredményt, zöldes – lilás golyócskák fognak úszni a víz tetején. Ezek száma meghaladhatja a több százat is! A golyócskák mikroszkópos vizsgálata során megfigyelték, hogy belsejükben megannyi parazitáknak ideális fészket biztosító labirintus található. Ezen a napon csak nagyon könnyű, gyorsan emészthető ételt, erőlevest, teát fogyasszunk.

23. Virág3 (válaszként erre: 22. - 0565efa6e6)
2007. ápr. 22. 08:27
Akkor egyáltalán van valamilyen értelme????
22. 0565efa6e6 (válaszként erre: 20. - Virág3)
2007. ápr. 21. 17:31
A lébüjtnek sincs sok értelme fizikai egészségi szempontból.
21. 0565efa6e6 (válaszként erre: 20. - Virág3)
2007. ápr. 21. 17:31
Úgy látszik, egypárszor még le fogom írni, hogy a hashajtás nem méregtelenítés:-)
20. Virág3 (válaszként erre: 19. - Dwicky)
2007. ápr. 21. 12:49

Igen,igen már túl vagyok rajta.

Én 2 csapott evőkanállal kevertem el kb 4 dl vízben.Öntöttem hozzá egy kis citromlevet,mert borzasztó íze volt,...mondjuk citrommal is!Na,mindegy.A lényeg,hogy megittam,és a hatás nem maradt el.De én rosszabbra számítottam,nekem nem vészes ez a nap.

Ma ezt egyébként léböjttel kötöttem össze.Remélem távoznak belőlem a mérgek!:)

19. dwicky (válaszként erre: 18. - Virág3)
2007. ápr. 21. 11:23
Már biztos megcsináltad, de azért leírom. Én utánanéztem, és mindenhol mást írtak, van ahol 8-10 grammot írtak 2,5 dl vízben, van ahol 40 g-ot 750-ben elosztva négy felé kell meginni. A gyógyszertárban 10-20 g-ot írtak a zacsira. Én 25-30 g-ot ittam, és életem legszörnyűbb napját éltem meg. Komolyan, iszonyatosan kész voltam nap végére. De azóta viszont istenien érzem magam, és a méregtelenítő teától sem görcsölök. Viszont senkinek sem kívánom amit átszenvedtem. Soha többet nem csinálok ilyet!!!
2007. ápr. 20. 18:05

Sziasztok!

Én holnap keserű sózok!:)

De nem tudom,hányszor iygak olyan lötyit!?:)

17. dwicky (válaszként erre: 16. - 94c02c5bb5)
2007. ápr. 17. 21:19
köszönöm, megpróbáltam máshol is, és ott kaptam. Sőt, sokkal normálisabb volt az eladó is. Nem nézett úgy rám, mint a véres rongyra. Még kiskanalat is kaptam hozzá. :-P Bár 100g-os csomagokban volt, nem kimérve.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook