Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki hogyan védi a fogait? fórum

Ki hogyan védi a fogait? (tudásbázis kérdés)


10. d606bc0fd7 (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2009. jún. 8. 21:22
Természetesen örökölhető az, hogy mennyire könnyen romlanak a fogaink :))
2009. jún. 8. 21:20

próbáld ki az elmex-et. Van zselében is és fogkrém is. A zselét csak heti 1x kell használni, én azt szoktam.


A neten olvass utána.

2009. jún. 8. 17:57
Tulajdonképpen azért érdekel ez a téma, mert már most szeretném felkészíteni a szervezetemet a terhességre. Akkor biztosan nem lesznek elegendőek a vitaminok.
7. Pocy88 (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2009. jún. 8. 17:55
Úgy látszik, hogy nem minden fogorvost egy egyetemről engedtek ki =)
6. Myrthil (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2009. jún. 8. 17:55

Szia!

Én örököltem rossz fogakat, és ezt fogorvos mondta :)

2009. jún. 8. 17:53

Az éves ellenőrzés és a napi szájhigiénia mellett,nem használok FLUOR tartalmú,csiszolóanyaggal teli és mentollal ízesített fogkrémet.

A Forever BRIGHT Aloe Vera, és propolis tartalmú terméket válsztom.

4. MelisUK (válaszként erre: 2. - Pocy88)
2009. jún. 8. 17:53

Úgy tudtam, hogy rossz fogat nem lehet örökölni... Legalábbis a fogorvosok ezt mondják, csak igazuk van.

Helyesen kell táplálkozni és kellő gyakorisággal fogat kell mosni kellő ideig és módon. Ezen kívül pedig fontos a fogselyem használata is.

2009. jún. 8. 17:52
Fogmosással, "normális" fogkrémmel és fogkefével, fogselyemmel. A szájvíz nem a fogakért van, azt a fogorvosok sem ajánlják, de a friss lehelet végett az alkohol mentesek isteniek.
2009. jún. 8. 17:50

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. Nagyon rossz fogakat örököltem, folyamatosan fogorvoshoz járok. Az orvos mondott egy lehetőséget (bizonyos zselés kanálra kell harapni), de érdekelne, ki hogyan erősíti a fogait.

2009. jún. 8. 17:49
Ki hogyan védi a fogait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook