Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküli(álláskeresési )ellátáson vagyok. Az ellátást hétköznapokra, vagy hétvégére és ünnepnapokra is kapom? fórum

Munkanélküli(álláskeresési )ellátáson vagyok. Az ellátást hétköznapokra, vagy hétvégére és ünnepnapokra is kapom? (tudásbázis kérdés)

9. 9255ecf410 (válaszként erre: 8. - Bóbita01)
2009. jún. 8. 18:56

Nem tudom, tudod minden nap változik a törvény és egyben a pénz minősége és értéke. Ez olyan mint a benzin egyszer emelik egyszer csökkentik az árát, gondolom itt is ez megyen. Meg, hogy áprilisban dolgoztál négy kemény napot lehet az emelt a segélyhez, tehát lehet, hogy ők arra valamilyen támogatást kapnak rá, ha te dolgozol kis könyvvel és így te is lehet e miatt többet kapol.

Én ilyet még nem kaptam csak ismerősöm, munkanélküli segélyt.

8. bóbita01 (válaszként erre: 7. - 9255ecf410)
2009. jún. 8. 18:04
Akkor,hogy lehet az,hogy áprilira több pénzt kaptam mint májusra?
2009. jún. 8. 17:09

minden napra jár a munkanélküli beleértve hétvége és munkaszüneti napokra is

igen ha alkalmi könyvvel dolgozol akkor hosszabb ideig kapod meg az ellátást csak azokra a napokra amikor nem dolgoztál

2009. jún. 8. 16:24

Konkrétan,áprilisbn( 30 napos) dolgoztam kékkönyvvel 4 napot.

Májusban (31napos)nem dolgoztam . Több pénzt kaptam áprilisra,mint májusra.

Ez,hogy lehet?

2009. jún. 8. 16:19
Akkor ha jól értem :áprilisra 30,májusra 31 X a napi összeg? És lejön annyi nap havonta,mennyit dolgoztam kék kiskönyvvel? Annyi nappal tovább kapom ahány napot dolgozok kék kiskönyvvel?
2009. jún. 8. 16:01
márminthogy minden napra, függetlenül hogy az munkanap, munkaszüneti nap vagy egyéb
2009. jún. 8. 16:01
igen
2. SF
2009. jún. 8. 15:49
Én annyi napra kaptam, ahány nap volt a hónapban, vagyis igen, hétvégére is jár.
2009. jún. 8. 15:46
Munkanélküli(álláskeresési )ellátáson vagyok.Az ellátást hétköznapokra,vagy hétvégére és ünnepnapokra is kapom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook