Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csecsemő fülbevaló fórum

Csecsemő fülbevaló (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 8. 11:49

[link]


ezek tipikusan gyerekcsatosak

2009. jún. 8. 11:48

tűvel!gyorsabban gyógyul, és olyan ékszert tehetsz bele amit szeretnél, gyerekfülbevaló.

A lövést nem ajánlom, ugyanannyira fáj és ott nem az éles tű szúrja át a bőrét hanem a tompa végű fülbevallót lövi át a pisztoly.és annál vigyázni kell, mert néha előfordul, hogy túl szorosan rakja rá a pillangós végét, ami miatt nehezen gyógyul és rá is nőhet a kapocsra a bőre.

4. mimmo33 (válaszként erre: 1. - OlíviaAnna)
2009. jún. 8. 11:48
Ha első fülbevaló, akkor fülbelövés. Gyors és szinte fájdalom mentes. Semmivel sem kellemetlenebb, mint egy oltás. Orvosi fémből van a fülbevaló, és azt legalább 6 hétig bent kell hagyni, utána lehet cserélgetni.
2009. jún. 8. 11:48

szia! mi 4 hetes korában lövettük. Amit lőnek,az bedugós. Pár hét után ki lehet cseréli lógósra. Nekünk pici karka van, kövekkel.Luca nem piszkáta sosem, habár volt ideje megszokni.

Általában a csecsemő-bébi fülbevalók direkt olyanok, hogy ne álljon ki belőle pöcök, nehogy bökje a buksiját. Ezért ha vásárolz, jól nézd meg, mert hajlamosak mindenfélét rád sózni.

Én nem bökném, csakis lövés. Annyira nem fájt, hoy a gyerek aludt előtte, 3 másodpercg kiabált, majd aludt tovább.

2009. jún. 8. 11:46
Fülbelövés! Kevésbé fáj, higiénikusabb. Elvileg már mindenhol így kell csinálni. És amit azzal belőnek, azt tuti h nem tudja kipiszkálni, mert mikor nemrég kilövettem a fülem én is alig tudtam kiszedni, erősen rajta van a hátulja, és kényelmes is, nem szúr. Nekem mikor pici voltam a kezdetektől fogva olyan karikaszerű fülbevalóm volt, aminek a tüsije a karika másik végén lévő lyukba ment bele. 7 éves kormig yo volt, nem szedtem ki, és magától sem esett ki:)
2009. jún. 8. 11:44
Melyik típusú fülbevaló jobb csecsemőknek? A "belövős" fajta vagy az akasztós? 9-12 hónapos kisbabáról vannak-e füllyukasztásos tapasztalatok? Tartok tőle, hogy 9 hónapos lányom állandóan piszkálná, esetleg ki is venné... Vagy 1-2 nap elmúltával megfeledkeznek róla? Fülbelövést vagy tűvel szúrást választottatok hasonló korú kisbabának?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook