Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szendvics ötletek.... fórum

Szendvics ötletek.... (beszélgetős fórum)


2011. okt. 17. 17:47
pirítósra kent kockasajt, padlizsánkrém majonézzel keverve,apróra vágott almakockák a tetejére
2011. okt. 8. 10:23
pirítós, rákenni kockasajtot, padlizsánkrémet, paradicsomszelet a tetejére, ezt mikróban 40 mp-ig melegíteni
2010. febr. 19. 20:57
jó éjt!
2010. febr. 19. 20:05
tehéntúró és hagyma ,ha lehet lila legyen..isteni.legalábbis nekem bejön.
25. g1977g
2010. febr. 19. 17:17
van egy olyan fórum, hogy szendvics ötletek, vannak jók.
2010. febr. 19. 17:06
kenyér, vaj, füstölt párizsi, mozarella, paradicsom, ezt a sütőbe:)nyamiiii
2010. febr. 19. 16:54

tojáskrém

avokádókrém

2010. febr. 19. 16:52
Szendvicstorta:)
21. 127f14054c (válaszként erre: 19. - 127f14054c)
2010. febr. 19. 16:52
szeletelt olivabogyo
2010. febr. 19. 16:51

toast kenyér vaj téliszalámi paradicsomsajt...


isteni finom... ;P

2010. febr. 19. 16:51

Szia

Mehetne ra elore megparolt gomba(hagyma..otthon..farsangra nem tudom ha ajanlott...vegulis a parolas, olajban piritas elveszi a rossz izet), csemegekukorica, tonhal(konzerv), torma( habar ha csip...akkor inkabb otthon...ha szeretitek), kenyer helyett mehetne baguett.

Nahh...gondolkodom meg...

2010. febr. 19. 16:50
1-2 napos szeletelt kenyérből: megkenem margarinnal v. vajjal, reszelek rá sajtot, ha van, néhány vékony szelet kolbi és be a melegszendvics sütőbe... de a bacon is jó rá, nem rontja el... Gyors, olcsó, laktató.
17. Re87 (válaszként erre: 16. - 6c5f346e46)
2010. febr. 19. 16:49
Pedig az finom:)
2010. febr. 19. 16:45

te mit teszel a szendvicsedre,hogy finom legyen????


jó ötleteket várnék,holnap farsangra megyünk,és nem akarom a hagyományos kenyér,vaj,kolbász,tojás,uborka,sajt,piros arany dolgot...

15. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Myrthil)
2009. aug. 10. 21:51

Eszembe jutott, hogy a F-1-re a fiúknak mit csináltam, gyorsan beírom hátha még időben vagyok. :-) Szóval.

Csirkemellet felszeletelem, alaposan befűszerezem és kevés olajon megsütöm. Kettévágom a zsömléket, egyik oldalra majonézt, másik oldalra mustárt (vagy ki mit szeret, ketchup is lehet)nyomok, ráteszek 1 adag forró húst, ráteszek 1 szelet sajtot összecsukom és fóliába csomagolom. Amire kihűl a sajt, addigra tökéletesen bele is olvad. :-)


Ha már nincs ilyen meleg, akkor még friss paradicsommal, ubival, vagy paprikával is szoktam "dúsítani".

14. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Myrthil)
2009. aug. 10. 20:07

Szendvicsbe esetleg rántott húsit is beletudsz tenni.

Zsemle, kifli vagy kenyér helyett vannak ilyen puffancsok, hamburgerzsömlék esetleg.

Azonkivül én volt, hogy melegszendvicset sütöttem előző este és azt ettem másnap:)

2009. aug. 6. 14:26
istenien hangzik néhány recept. A pestót én is imádom, szoktam is használni szendvicsekre.
12. Pné Veronika (válaszként erre: 10. - Setna)
2009. jún. 14. 11:33
:-)) Ez igazán jó érzéssel tölt el... De komolyan...Nagyon megtisztelő. :-)) Köszi.
2009. jún. 13. 20:15
pirítósra kent csípőspaprikakrém és arra tükörtojás
10. Setna (válaszként erre: 8. - Pné Veronika)
2009. jún. 13. 17:05

Nekem pedig illik bevallanom, hogy mikor újabb és újabb sütireceptek után portyázom, az egyik kedvenc áldozatom vagy ;-) Úgyhogy továbbítom is a hotel managerünk illetve egy hatalmas kontyú montréali mamóka elismerését, ők ketten szinte extázisba estek a mai Eszkimó szelettől, köszi!


Ja igen, próbáljátok ki a tejfölös-májkrémes-mustáros keverékkel lekent, paradicsommal kirakott, sajttal megszórt szendvicset kifli vagy baguette alapon. Állítólag nem rossz, a vendégeink nem is igen hagytak belőle.

2009. jún. 13. 16:33
füstölthalas-majonézes-salátás melegszendvics
8. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - Setna)
2009. jún. 13. 16:06
Monte Christo-t én is szoktam készíteni, de nem tudtam, hogy így hívják. Tejföllel kenem meg a kenyérszeleteket, rá a sonka meg a sajt, "bundázni" a tojással és sütni. Hmmm...:-) Sok finomságot készíthetsz az biztos, "én a hajódon rajta vagyok", naponta veled utazom...igaz csak itt olvasva, de nagyon klassz amit írsz.:-))
2009. jún. 8. 12:57
Nézd meg itt a fórumon is a Receptek-menüt. A Szendvicsek, szendvicskrémek alpontban rengeteg ötletet találsz.
2009. jún. 8. 12:40

Uáááááá, szendvicset emlegettek? Bár cukrász vagyok, de dolgom végeztével ahányszor segíteni ajánlkozom a szakácsaimnak, mindig a szendvicsek környékén kötök ki... Válogass, hátha megtetszik valamelyik, mostanában ilyenek voltak a menün:


Monte Christo: szendvicskenyér bundáskenyérnek megsütve, közte sajt és sonka, kicsit besütni, hogy összeolvadjon


BLT: vékonyan majonézzel lekent kenyérszeletek, salátalevél, paradicsom, sült szalonna köztük


Calabria: baguette az alap, rá kicsi margarin, gépsonka, körtebefőtt, gorgonzola, aztán grillezed.


Reuben-szendvics: rozskenyér, savanyúkáposztás-majonézes-mustáros krém, marhahús, sajt, aztán megsütni


Hungarian: fehér kenyér, rajta tarja, retek, torma


Caprese style: ciabatta (olasz kenyérféle, olyan kis négyszögletű cucc, azt hiszem, nálatok, Magyarországon is lehet kapni), natúr vajkrém, paradicsom, mozzarella, bazsalikom vagy pesto (ez volt például ma)


Pavlov: magos kenyér, darabosra kevert tojáskrém, lilahagyma, csirke- vagy pulykahús.



Húúúú, egyelőre ennyi, remélem, találsz hazsnosítható ötletet.

5. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Myrthil)
2009. jún. 8. 11:54
Sonkás- tojásrántottás szendvics:) Paprikával vagy salátával. A párom imádja;)
2009. jún. 8. 11:50

Én így készítem a májkrémet: [link]


Vagy sajtkrémet: [link]


Szerintem a sima kenyérszendvicseket fel lehet dobni azzal is, hogy nem bolti kenyérből vagy szivacszsömléből készíted, hanem sütsz neki valamit. Itt egy egyszerű kelt tészta recept: [link] én ezt készítem kiflinek, zsömlének, grissininek. Vagy só helyett rakok bele 6-8 dkg cukrot, s akkor briósnak, kalácsnak, kuglófnak.

2009. jún. 8. 11:34

nekem van egy régi családi májas receptem.

ez még vacsorának is, meg másnak is megteszi.


simán le kell készíteni a májat, bármilyet, pörköltnek, és mikor kész, kihült, akkor darálóval ledarálni, nagyon puhára, akkor hozzáadni a saját levéből, és vajból, hogy elég kenhető legyen.

mindezek után üvegbe tenni és a hűtőbe.


Nálunk általában nem marad meg két napnál tovább :))

2009. jún. 8. 11:30
valamelyik főzőműsorban láttam: vékony csirkemell szeletet fűszerezni, mustározni,kevés olajban megsütni csíkokra vágott hagymával és kaliforniai paprikával.ezeket csak a végén adta hozzá, éppen csak átforgatta. bagettet elvágni, mustárral megkenni, rá krémsajt,rá sült zöldségek, rá csirkemell, és a bagett teteje. szerintem lehet bele még sajt meg saláta, és a sült paprikát lehet helyettesíteni uborkával, paradicsommal. szerintem finom lehet.
2009. jún. 8. 11:22

Sziasztok!


Párom munkájából adódóan szendvicseket hord magával, mert sosem tudja, hol és mikor tud ebédelni. Épp ezért nem tudok is neki főtt kaját csomagolni.

5 éve felvágottat, szalámit hord, de kezdi unni.

Hiába teszek bele zöldséget, sajtot, szerinte mind egyforma :S

Nincs valami ötletetek, hogy mivel lehetne feldobni? Esetleg valamilyen házi készítésű szendvicskrém, ami viszonylag eláll ilyen melegben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook