Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatal reumás vagy....? fórum

Fiatal reumás vagy....? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 17. 11:48

Sziasztok! Nekem a lóbalzsam segít enyhíteni a panaszaimat, egy próbát nektek is megérhet.

[link]

9. Meda (válaszként erre: 8. - Bea9b83c3f)
2010. aug. 7. 16:45

Szia!


A kérdést oda is felteheted:


KLUB- Reuma: Ízületi artrózis és sokféle ízületi gyulladás, lelki nehézségekkel ide!!


Gyere :) ha van kedved.

2010. aug. 4. 13:55

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy milyen ételek érdemes enni, és milyen ételeket elkerülni egy reumás embernek?


köszi előre is

a.

7. Meda
2010. júl. 10. 15:04

Sziasztok!!!


Új, megváltoztatott klubcím:


Reuma: Ízületi artrózis és sokféle ízületi gyulladás, lelki nehézségekkel ide!!


Erre keressetek rá, ha van kedvetek bejelentkezni :)


Szeretettel várjuk!

2009. okt. 14. 19:33

Kedves Fórumozók!

Olyan betegeket keresek, akik reumatoid artritisz-ben, arthritis psoriatica-ban vagy Bechterew kórban (spondilitisz ankolopetika) szenvednek és jelenleg biológiai terápián vannak (Remicade, Enbrel vagy Humira). Egy személyes beszélgetés keretein belül szeretném megismerni kórtörténetüket, hogy hogyan jutottak el a biológiai terápiáig és milyen változást hozott betegségükben a kezelés.

Amennyiben úgy érzi, szívesen mesélne tapasztalatairól, kérem jelentkezzen a citka@freemail.hu e-mail címen, vagy az alábbi telefonszámon: 06-70-389-10-99


Üdvözlettel: Leskó Zita

5. szildikó77 (válaszként erre: 3. - Ti-mici)
2009. jún. 30. 10:29
Szia!te hány éves vagy?Milyen reumád van?nekem reumatoid artritiszem van!ez a legrosszabb változata a reumának!most találtam egy oldalt ahol azt írják,hogy a sok idegeskedéstől van,mert nem adjuk ki magunkból hanem lenyeljük és belülről rombol!Azt monják,hogy sok halat,gyümit,zöldséget és teljes kiörlésű magvakból készült cuccokat együnk!mellékeljük a husokat és a tejterméket és a tojást!azok sok savat csinálnak és attól van a gyulladás!sok omega-3 zsírsavat kell enni!sok mozgás,meleg fürdő esetleg szauna jót tesz!és persze adjuk ki magunból a feszültséget!
4. szildikó77 (válaszként erre: 2. - 81f46d06d3)
2009. jún. 26. 19:07
Szia!bocsi,hogy csak most,de nem voltam jól és bíróságra is kellett mászkálnom az exem miatt!Én 32 éves vagyok,de már 10 éve le vagyok százalékolva!Milyen reumája van a fiadnak?
2009. jún. 7. 20:43

mar 8 evesen?! huha

hat nekem is van vmi reuma szerum, bar orvos meg nem igazolta, de egy baci miatt, ami a testemben van es hordozo vagyok, reuma es szivbetegsegek is kialakulhatnak...nekem ezert szokott fajni idovaltozaskor a bal karom ha rossz ido lesz a jobb karom ha jo ido lesz, es nehezen birom mert 1 2 napig is eltarthat a fajdalom...igy 2essevel szedem a fajdalomcsillapitokat...

2009. jún. 7. 15:36
Mennyire fiatal? Az én fiam 8 éves és reumás.
2009. jún. 7. 15:30
Keresek olyan fiatalokat akik fiatal koruk ellenére reumában szenvednek!Hogyan bírjáto elviselni???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook