Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes kimenni Olaszországba dolgozni? fórum

Érdemes kimenni Olaszországba dolgozni? (beszélgetős fórum)

2010. máj. 27. 14:59
helo, tervezi valaki olaszorszagba megprobalni a szerencsejet? ha igen, szivesen beszelgetnek vele, vagy valakivel, aki mar kint van
2009. jún. 7. 20:07
Köszönöm mindenki hozzászolását,tanácsát!
5. vvicus (válaszként erre: 3. - 54246605c4)
2009. jún. 7. 12:43
Tanulmányaim során beszélgettem több tanárommal ebben a félévben, és azt mondták, most Európa-szerte megemelkedett az idegenellenesség, mivel mindenhol nehezebb most. Az egyik tanárom, aki Spanyolország és Latin-Amerika kurzust tartott, pl. azt mondta, Spanyolországban jelenleg egyszeri támogatást adnak azoknak a külföldieknek, akik inkább hazamennek. Ha ez igaz, márpedig hiszek neki, az elég komoly.
4. Sannore (válaszként erre: 2. - 5419337c3b)
2009. jún. 7. 12:36

Szia!

A nővérem épp 2 hete ment ki Olaszországba,Meranoba.Igaz ismerős vitte ki.Szobalányként dolgozik,heti 6 napot 1200,-Euró-t kap havonta+ a jatt ami napi kb 10-15 Euró.Szállás+ kaja ingyen van neki.Igaz 6 hónapig nem jöhet haza.De nagyon jól érzi magát:-)

2009. jún. 7. 12:14

Olaszország? Nem szeretik sok helyütt Olaszban az idegeneket, igazából azt sem hiszem, hogy túltengenének a munkák...

Miért pont Olaszország???Én szeretem, imádom:D DE!! nem bombáznak senkit állásajánlatokkal, az tuti:)))

2009. jún. 7. 12:13
Ti mit javasoltok?
2009. jún. 7. 12:12

Hamarosan be fejezem a fő iskolát és arra gondoltam,hogy mivel nincs semmi kilátás itt Erdélyben ,hogy munkát találjak gondoltam az összel kimennék az Olaszokhoz.Eggyelőre arra gondoltam,hogy meddig jól megtanulnám a nyelvet addig a kereskedelemben dolgoznék,majd a diplomámmal a kezemben,na meg jó nyelvtudással elmennék nővérként dolgozni!

Mivel a szüleim hallani sem akarnak róla eggyelőre csak én tervezgetek.Van egy évfolyamtársam akinek a szülei kint laknak az olaszoknál.Ő biztat,hogy mennyek de a szüleim hallani sem akarnak erről a témáról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook