Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van olyan oldal az interneten, ahol meg lehetne találni, hogy milyen kutatások folynak most az orvostudomány területén? fórum

Van olyan oldal az interneten, ahol meg lehetne találni, hogy milyen kutatások folynak most az orvostudomány területén? (tudásbázis kérdés)


5. kisfüles (válaszként erre: 4. - Bluelake)
2009. jún. 7. 11:34
Nagyon Szépen Köszönöm
4. Bluelake (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2009. jún. 7. 11:31
Hirtelen konkrétumot nem tudok mondani, de felírtam és a napokban utánanézek, hogy pontosan milyen kutatások és eredmények születtek ezzel kapcsolatban. Privátban keresni foglak, amint megtudok valamit!
2009. jún. 7. 11:13

Kedves Bluelake


Nagyon Szépen Köszönöm a választ.Engem konkrétan az érdekelne,hogy van e valami eszköz vagy gyógymód azoknak a számára,akik nyitott gerinccel születtek,és az ebből adódó hólyagbénulás miatt állandó katéterrel élnek.Sajnos ez személy szerint engem is érint,és már nagyon szeretnék megszabadulni a katétertől,ezért érdekelne nagyon a téma.Nagyon Szépen Kérlek,ha tudsz valamit ezzel kapcsolatban írd meg nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

2009. jún. 7. 11:05

Szia!

Én egy többek között kutatásokkal kapcsolatos blogot vezetek. (cogito.blog.hu) Hetente többször kerül fel friss információ különböző kutatásokról és eredményekről, de ha valami konkrét érdekelne csak szólj, mert több külföldi folyóiratot olvasok rendszeresen, ahol folyamatosan publikálják a friss kutatásokat!

2009. jún. 7. 10:53
Van olyan oldal az interneten, ahol meglehetne találni, hogy milyen kutatások folynak most az orvostudomány területén, és hogy ezek hol tartana

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook