Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjunk okosan... fórum

Hogyan fogyjunk okosan... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan fogyjunk okosan...

1 2
2010. jan. 8. 23:45
Bocsanat, elirtam 6-7 kg, nem, 67 :)
2010. jan. 8. 23:45

Kedves hegyiircsi!


Olvastam a cikkedet errol a modszerrol, es nagyon erdekelne, lattam a hozzaszolasok tobb mint felevesek, de ha meg itt vagy a forumon, segitenel nekem kerlek, 67 kg-tol szeretnek megszabadulni....

Varom valaszod!

koszonom!

2009. aug. 4. 22:23

Szia hegyiircsi, sziasztok többiek!

Jelentem, 16-17 kilótól szabadultam meg március óta.

Többek között hegyiircsi is nagy segítséget jelentett. Köszönet érte.

De azt biztos, hogy az elszántság, az erős akarat nagyon sokat számít. Egyre többen dícsérnek, és mi tagadás, én is jobban érzem magam.

Hajrá, mindenkinek olvadó kilókat kívánok!

42. e2290c720f (válaszként erre: 39. - 11111)
2009. júl. 24. 21:51

Szia kedves 11111! Ne haragudj,de most egy kölcsön laptop-ról irok,ugy elszállt a gépem, lehet végleg elhalálozott...szóval nem tudom megkaptad-e a mintaétrendemet, és kérdezősködni is szeretnék egy kicsit... hány kilótól szeretnél megválni, hogy állsz a mozgással, akarod-e elszántan, mert komoly változások lesznek az étrendben! először is naponta ötször kell! enni! aztán mindennap mozogni egy keveset, lemondani a kenyérről,péksütikről, édességekről,lisztről,zsirról,cukorról.Ha ez menni fog,bele is vághatunk.

Első nap reggeli előtt igyunk meg egy finom energia-italt, 2-3 db sárgarépát,1 zellerszárral gyüm.centrizzünk ki, energiát ad!

reggelire ehetünk 2 db bakonyi barna kenyeret,1o dk sovány sonkát -én a lidl-ben veszem, o%-os, 14o ft. mellé lehet enni paradicsomot,paprikát,ubit,bármennyit.

tizoraira lehet idénygyümölcsöt, 2o dk-t, egy gyümölcsjoghurtot.

ebéd: 15 dk csirkemellet 4-5 dl vizben tegyünk fel főni egy zöldségleveskockával, só nélkül! kb.2o perc alatt fől meg, reszeljünk bele zellert,sárgarépát, azzal csak forraljuk egyet, és kész a leves.ha éhes vagy, max. 5 dk tönköly-cérnametéltet belefőzhetsz.

uzsi 1 kefir,ha éhes vagy egy kanál buza,vagy zabkorpa mehet bele.

vacsi: 1 főtt tojás, 2 paradicsom, 1 mozzarella sajt.

következő nap: 3 szelet párizsi, 1 kockasajt, 2 szelet bakonyi barna kenyér.

t.: 2o-25 dk szilva,vagy őszibarack

ebéd: 25 dk nyers mirelit halfilé, 3 szem burgonya,amit picit sós vizben megfőzünk, mellé sok saláta, a halat max.1 teáskanálnyi olivaolajon megsütjük, a halat kotányi fűszerrel,vagy grill klasszikussal meghintjük.tetejére sok nyers petrezselymet.

uzsi: egy gyümölcsös aktivia joghurt

vacsi: 1 dobozos cottage cheese, lidl-ben light változat, akár picit megsózva, paradicsommal,vagy uborkával, de lehet édesitővel, fahéjjal meghintve fogyasztani.

ebédre lehet pulykadarálthúsból pici oliván piritani, mellé 5 dk barnarizst, kb. 2o dk brokkolit megfőzni, rétegesen jénaiba tenni, csipet reszelt sajttal megszórva a sütőben megsütni, lehet lencsesalátát késziteni: 5 dk nyers lencsét megfőzni, ha kihűlt pici tejfölt,petrezselymet, 1 fött tojást, pici mustárt,pici édesitőt bekeverni. kb. ilyesmi lenne az étrend, de izlés szerint, bármilyen zöldségeket,salátákat lehet enni. A lényeg csak sovány húsok, zsirt nem, lisztet nem,cukrot nem! Sok zöldséget,gyümölcsöt igen! ha érdekel,irjál!

üdv.ircsi

2009. jún. 24. 21:54
sziasztok!Én is fogyozok lassan 2 hónapja,fogytam 8 kilót,érdekelne a módszer.
2009. jún. 24. 15:24
Ne haragudjatok, de múlt pénteken elszállt a gépem, és ma telepítették újra. Azonnal itt is teremtem:)) de annyian írtatok,hogy nem győzöm a válaszokat! Igérem mindenkinek írok, és csak így tovább! Csak ne adjátok fel!!!
39. 11111
2009. jún. 21. 17:38

Szia hegyiircsi!

Irtam neked már 9.-én tudsz nekem segiteni?

Köszi ha válaszolsz

38. cateye
2009. jún. 18. 06:42
Köszi, hogy válaszoltál. Most, hogy túl vagyok az utolsó vizsgán is ( vén fejjel egészen más, mint fiatalon:)), újra betartom a diétát, és elkezdek (remélhetőleg megint tornázni is, bár ezt a legnehezebb elkezdeni). Én is szeretnék olyan csini lenni mint Te.
37. e2290c720f (válaszként erre: 36. - Cateye)
2009. jún. 17. 21:17
Tereld el a gondolataidat a kajáról, ha nem megy,akkor rágcsálj valami nyers zöldséget, nagyon jó éhségűző a zöldborsó, fejtegeti az ember,elcsipegeti, 20 dekával totál eltelik a pocak! :)) remélhetőleg...
36. cateye
2009. jún. 12. 19:38
Nekem most nem nagyon megy a kalóriaszámlálás, és 2 napja leálltam a tornával is. remélem ez nem azt jelenti, hogy feladom, de megpróbálok valami önvizsgálatot tartani. Eddig arra a konkluzióra jutottam, hogy biztosan a hétfői vizsgámra való készülés gátol abban, hogy az eddigi szép eredményeimet tovább fokozzam. Igazából a lelkem mélyén félek attól, hogy most elbukom a vizsgadrukk miatt és minden eddigi erőfeszítésem kárbavész.
35. 2d5a00656a (válaszként erre: 25. - Tundek)
2009. jún. 10. 19:32
Teljes mértékben egyetértettem,és bókos volt:)
34. e2290c720f (válaszként erre: 32. - 6190a5cfb4)
2009. jún. 10. 10:52
Remélem a folytatást már közösen írjuk!!!küldtem priviben!:))
33. e2290c720f (válaszként erre: 31. - Tundek)
2009. jún. 10. 10:52

Köszönöm,hogy a védelmemre keltél!:))Te már ismersz!!! Le is vették gyorsan a cikket,nehogy vér follyon a monitorokból!:D

Azt a kis fiatal kislányt megmosolyogtam, aki azt hitte,az ő sztoriját loptam el, pedig még akkor Ő nem is élt,amikor én már elbuktam százszor!!!:))Szép napot neked is! És minden jót!Örömmel jelentem:a klub már alakul! Le a kilókkal! és kitartás! Ezt minden fogyni vágyónak kívánom! puszi

32. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 30. - E2290c720f)
2009. jún. 10. 08:03
Lesz folytatás???? Szuper!!!:D Én nagyon várom!!!
31. tundek (válaszként erre: 30. - E2290c720f)
2009. jún. 10. 06:58

Jó reggelt ez így igaz. Ha az ember már legalább 1 embernek segít valamit azzal ahogy neki sikerült már megérte közzé tenni.

Igazad van Drága Barátnőm! Remélem így lesz és sok embernek tudsz vele segíteni.


Szép napot és mindenkinek sok sok olvadó kilót kívánok

2009. jún. 9. 18:54
Szervusztok kedves Hozzámszólók! Köszönöm a kedves szavakat, a kritikát is bírom! 30 éve vagyok férjnél:). Sajnálom,ha valaki félreértett, és nem a segítő szándékot látja ebben a cikkben.Nagyon sokan kerestek meg priviben, és kértek segítséget,mert szeretnének változni,de nem tudják,hogy kezdjék el.Elsősorban nekik szeretném a tapasztalataimat,a hibáimat megírni,hogy talán átgondolják,elfogadják tanácsaimat.Úgy érzem,ha legalább 2 embernek sikerül fogyni az étrendem segítségével,már megérte,hogy megírjam a cikket még ha sokaknak nem is tetszik...nem nekik írtam! :)
29. 11111
2009. jún. 9. 18:03

Szia hegyiircsi!

Nagyon örülnék ha nekem is sikertülne lefogynom a segitségeddel.

Én a zöldségek közül csak a hagymát és a fokhagymát nem szeretem.Minden más jöhet.

előre is köszi a segitséget.

28. tundek (válaszként erre: 27. - Feher tulipan)
2009. jún. 9. 05:10

Jó reggelt nektek


Köszönöm szépen Fehér Tulipán.


Jó lenne ha lenne egy ilyen galéria ahol az ilyen emberek képeit kirakhatnánk sorozatban, ilyen volt ilyen lett. Sok sok erőt adna olyanoknak akik elkezdik, arra, hogy ne hagyják abba.

2009. jún. 8. 22:56

Eloszor is,kedves Hegyiircsi,gratulalok,nagyon megfiatalodtal,nagyon szep eredmenyt ertel el es kulon dicseret,amiert a te korodban se hagytad magad!Meglett az eredmeny,es biztos sokkal boldogabb is vagy.


Kedves Tunde,koszonom,nagyon jol esett amiket irtal!:)Orulok,hogy a mozgas eleted resze lett,mert hiaba,dieta ide vagy oda,de igazan szepulni,csinosodni csak sporttal lehet.Dietakkal igaz lehet fogyni valamennyit(ha vissza nem jonnek),de csinosodni,formasodni nem,es ez az igazi valtozas.

Amiota sportolok,ismet nonek erzem magam es orulok,hogy a csalsdom buszke lehet ram.Csodas erzes,ezert is ajanlom mindenkinek a mozgast,aki csak teheti,radikalis valtozas erheto el!

Neked gratulalok amiert ilyen elszant vagy,a 95-os fotod mar nem is hasonlit rad:)Csak igy tovabb!

26. tundek
2009. jún. 8. 22:11

Az elszánás az 13 éve van csak most értem el először nagyon sok ember segítségével azt amit szeretem volna a lánykori súlyom közelében lenni.


104-ről indultam 13 éve.


Képes bizonyíték is van, de eddig mindig elbotlottam.

25. tundek (válaszként erre: 24. - 2d5a00656a)
2009. jún. 8. 22:10

Kedves Kati ha bóknak szántad köszönöm szépen, bár elég kétértelmű a megfogalmazás gondolhatom aminek akarom. Én ennek akarom értelmezni.

:-))))

24. 2d5a00656a (válaszként erre: 19. - Tundek)
2009. jún. 8. 21:48
Nagyon nagy arc vagy,és mindenkinek "csak"ennyire kéne elszántnak lennie ,és nem lennének diétás fórumok.::::::))))))))))
23. Solyo
2009. jún. 8. 18:32

Kedves Hegyiircsi!


Gratulálok a fogyásodhoz!

Ugyanakkor megragadom az alkalmat és élek a lehetőséggel:

"Írd össze milyen zöldséget szeretsz, minél többet! Küld el nekem! Összeállítom a napi menüt, úgy, hogy éhes sem leszel, és minden szükséges tápanyag benne lesz."


Tudnál nekem menüt összeállítani ezekből a zöldségekből?

Lista: paradicsom, krumpli, zöldborsó, karfiol, kukorica, brokkoli, savanyú káposzta


Nagyon szépen köszönöm előre is!

22. cateye
2009. jún. 8. 18:00
Gratulálok a cikkhez, és az elért eredményhez. Én is belekezdtem valami hasonlóba, számolom a kalóriákat, naponta sétálok 1 órát, kétnaponta 1 óra pilates torna, és sífutógép még pluszban. Néha csak este van időm tornázni, de ha 11-kor végzek se hagyom ki.Én általában du. 4-től már nem eszem, ha mégis, akkor csak gyümölcsöt. Nagyon jó a módszer amit alkalmaztál, de érdekelne mennyi kalóriát fogyasztol naponta. lehet már valahol leírtad, és elkerülte a figyelmemet. Érdekelne az általad alkalmazott módszer részletesebben is, mert szerintem csodálatos amit elértél, és tiszta szívből gratulálok hozzá.
21. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 16. - E2290c720f)
2009. jún. 8. 17:05
Szia, csak nyugodtan írj a tapasztalataidról. Várom a tanácsokat, tippeket. És gratulálok a látványos átváltozáshoz. Vannak és voltak mindig zsörtölődök, nélkülük nem is lenne igazi egy fórum. Hajrá!!!
20. tundek
2009. jún. 8. 14:35

FEHÉR TULIPÁN:


Először is enged meg nekem hogy gratuláljak ahhoz az eredményhez amit elértél. Nagyon dekoratív csinos nőci lett belőled. Párod gondolom nagyon büszke rád.


Elmondanám neked és köszönettel is tarotozom érte

mindennapjaim része lett a mozgás.

A cikked a kedvenceim között van és már sok ismerősömnek mutattam a képeidet.


Egyetértek a mozgás véleményeddel. Most már mindennap futok változó hogy mennyit. vettem egy pulzusmérő órát és 24 óra alatt lemértem a saját egyéni alapanyagcserémet és most már tudom hogy 1800 kcal és ha ennyit eszek napi szinten ami azért jó sok és ebből lefutok 400 körülit akkor fogyni fogok hát ez szerint étkezek és tudom ha becsúszik ez az egy két nem diétás valami nem probléma, mert lemozgom és nem látszik majd meg.


Mégegyszer köszönöm és gratulálok neked.

19. tundek
2009. jún. 8. 14:22

Kedves Ircsi nagyon szépen köszönjük a cikkedet nagyon jó. A segítőkészségedet is köszi mert legalább valaki segít annak akinek szüksége van rá

még akkor is ha kevés az időd. Nagyon nemes gesztus tőled.


Kedves fogyis sorstársak. Ez a hangvételű hsz. amit ti itt írtatok egy kicsit gáz számomra (tisztelet a kivételnek). Ugyanis ha valami engem nem érdekel nem megyek oda és nem olvasom el ha meg érdekel akkor nem fikázom le és nem oktatom ki azt aki a cikket írta és segítséget szeretne másnak adni, hogy fogyni tudjon. Ha meg nem ismered azt aki a cikket írta akkor nincs jogod úgy gondolom: "Mi ez a nagy etetes? Ha mar cikket irtal ki egy uj altalad hasznosnak tartott dietarol, akkor miert nem fejezed be a bovebb ismertettovel, miert adagolod?" méregetni és bírálni.

Próbáljunk meg normális keretek között fórumozni.


Nem kötelező hozzászólni és írni egyik fórumra sem.


Kedves Fadigflo távol álljon tőlem, hogy bántsalak, egy nagyon kedves aranyos fiatal kislány vagy, aki nagyon klassz cikket írt és a naplód a kedvenceim között van. Sok jó ötletet adtál nekem a diétám során amitől már 18.5 kilót fogytam. DE és most jön a de. Ha majd elérsz egy bizonyos kort és nem úgy nevelkedtél fel mint szerintem a többség hogy azt ettük amit az anyuci sőt sok esetben a nagymama főzött hanem lehetőség nyílt az egészséges életmóddal felnőni akkor tudnád, hogy sajna az életmódváltás hacsak nem valami oltári nagy dologról van szó és az miatt kell változtatni éltvitelt, nagyon nehéz egy középkorú esetleg idősebb embernek. Akkor az az anya szülő nem tud 100 féle kaját főzni. Persze lehet egészségesen főzni és kell is ilyen olaj olyan hús szója,tofu, teljeskiőrlésű liszt tészta ezek azok amik persze árban is ott vannak a toppon és persze nem egy két emberre készülnek belőle az adagok, ott nagyon nehéz egy anyának olyan egészséges életmódot kialakítani ami mindenkinek és főleg a pénztárcának megfelel.


90 napos diétát csinálom már a második körben. Nyilván ez sem mindenkinek jön be, de ha utána nézünk sok oldalon azt olvashatjuk, hogy a macerás külön főzés, a család eszi a finomat én meg eszem a zöldet szóval sok helyen olyat keresnek amit a többiek ételeivel össze tudnak hangolni. Én pl ugyanazt főzöm amit a családnak és azt eszem csak mikor melyik összetevőjét ugyebár az adott napom dönti el. Tehát én megcáfolnám ezt a bármit ehet és nem fog fogyni tőle dolgot. Pedig sütit tortát mindent eszek.


És még egy drága kicsi fiatal lánykák, lánynak olyan csini voltam mint Ti Fadigflo, Emese, Ildikó,

igen csak szültem két gyereket ami persze nem mentség arra, hogy az ember úgy nézzen ki mint a disznó. De a szervezet nagyon megváltozik és sajnos nem jó hanem rossz irányba. Persze nem bánja az ember valamit valamiért.

De 13 éve mikor a kisebbik fiam születet és a 34 kilót híztam a terhességeim alatt én is letudtam adni. Csak az ember minél korosabb és nem kell 50 évesnek lennie hozzá elég ha már a 30-at betőlti sokkal nehezebben megy a diéta mint 20 évesen. Ha egyáltalán van rá szüksége. Tehát az a baj, hogy nem tudhatjuk még az élet mit hoz nekünk mit ró ki számunkra és nem tehetünk nyílt kijelentéseket sem, főként nem olyanokat amik nem, biztosak.



Bocsánat ha valakit megbántok a soraimmal nem szándékos vagyis dehogynem hiszen azért írtam le de nem hagyom hogy egy olyan kedves és önfeláldozó embert bántsatok akit itt ismertem meg és nagyon kedvelek.

18. e2290c720f (válaszként erre: 11. - Fadigflo)
2009. jún. 8. 09:04
Igen, van amikor én is eszem csülökpörköltet,vagy székelykáposztát, de akkor odafigyelek, hogy mit eszem még aznap, úgy,hogy a megengedett kalóriát ne lépjem túl! És ha délelőtt eszem, délután lebicózóm,vagy letornázom.Este pedig nem eszem ilyesmit.És nem nagy cucc, csak egészséges étrend.Azoknak,akik komolyan is gondolják,csak nem tudják,hogyan kell elkezdeni!
17. e2290c720f (válaszként erre: 13. - 156a5eb9fd)
2009. jún. 8. 09:01
Kedves Emese! Ez a cikk meg az én átváltozásomról szól, megnézheted a képeket is, és azoknak szeretnék önzetlenül! segíteni, akik nem tudják egyedül, hogy mit is csináljanak...
2009. jún. 8. 08:49
Kedves Hozzámszólók! Nem titok a könyv, Dr.Pados Gyula:Tudatos fogyás a címe. A fagyi sem titkosrecept!!! mirelit gyümölcsök és édesítős joghurt keveréke!:)de az illúzió megvan:)és az étrend sem szemfényvesztés, akik komolyan akarnak fogyni, de nincs idejük egy normális étrendet összeállítani,vagy esetleg nincs 3-4ezrük,hogy megvegyék a könyvet.Én azoknak szeretnék segíteni.Felvállaltam az arcomat, képekkel alátámasztva,hogy mit értem el...nincs csodaszer,nincs csodadiéta, csak akarat és kitartás.De ha valakinek hiányzik egy kis segítség,és ebben tudok segíteni, minden ellenszolgáltatás, vagy egyéb érdek nélkül ajánlom fel!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook