Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Paris Hilton jelenség fórum

A Paris Hilton jelenség (beszélgetős fórum)


2007. jan. 17. 08:32

Lehet, hogy én is ezt csinálnám, végülis ha megtehetném, bár....

Szerintem belül érezném, hogy milyen is vagyok és miket csinálnék és elmenne a kedvem, úgy az élettől is. Én nagyon ilyen lelkizős ember vagyok és sokat foglalkozom a külvilággal és a véleményükkel.

8. 7d63a79b47 (válaszként erre: 7. - Droma)
2007. jan. 17. 07:07
Láttam képeket róla a napokban megint. Némelyiken elég jól néz ki. Teheti amit tesz, miért ne tegye.
2007. jan. 14. 20:08
Én "bírom" a nőt! Szerintem a helyében én is ezt csinálnám.
6. vikka (válaszként erre: 1. - Kristóf)
2007. jan. 14. 19:46
Te nem a Steiner Kristóf vagy?
5. Venes (válaszként erre: 4. - Gota)
2007. jan. 7. 08:00

Ő is valami ilyet nyilatkozott.

Meg egyszer: ,,Nem szeretem Európát, mert ott mindenki franciáúl beszél, én pedig nem tudok franciáúl."

Elég nagy elszólás ez, vagy már túl tetetés. Ennyire azért egy némileg értelmes ember nem égeti le magát, meg szerintem valamennyire a buta szőkék is ismerik a földrajzt, vagy maga amerika lenne ennyire ,,homályos"?

4. gota
2007. jan. 4. 08:16
Szerintem sem különösebben szép, de azt, hogy buta lenne... Szerintem nagyon jól ki van ez találva. Persze, nyilván nem egy agysebész, de szerintem nem is annyira buta, mint amilyennek előadja magát, vagy amilyennek be akarják állítani. Persze ezt mi úgysem fogjuk soha biztosan megtudni...
2007. jan. 3. 22:50

Amég nem beszéltem [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Paris Hilton[{[{[/A]}]}] rajongóval, addig nem akartam elhinni, hogy van olyan akinek ez a stílus bejön.

Sajnálattal kellett látnom, hogy akadnak ilyen személyek, de még mindig nem értem, hogy miért szeretik.

(Most is valamelyik műsorban volt, hogy keresőprogramban az ő nevét írták be legtöbben, mármint a külföldi női ,,sztárok" nevei közül.)


Nem értem, hogy mi olyan jó benne. Mert szerintem se nem csinos, se nem szép, az egész nő mű és buta. Semmi pozitívumot sem látok benne.


Ha valaki tud magyarázatot adni arra, hogy mit lehet benne kedvelni és miért lenne ő ,,jó nő", az kérem magyarázza el nekem.

2007. jan. 3. 22:15

Szerintem csak jo reklam neki ez a sok feltuno dolog. Az ellenreklam is reklam. Amig beszlenek rola, addig penz is all a hazhoz. ;) Gondolom en...

Jo, feltunhetne valami ertelmessel is, csak azt azert nehezebb. A tobbseg a baromsagra elobb kap, mint egy okos, ugyes, rendes hotelorokosre. Pl. a tesojarol soha szo sincs szinte. Bar nem kovetem a napi bulvart, lehet, hogy tevedek.

2007. jan. 3. 21:57

Biztos mindenki ismeri ezt a magamutogató, csak a bulizásnak élő fruskát, aki imád a címlapok első oldalán tündökölni szaftos kis botrányaival.

Mi a véleményetek róla?

Mit hallottatok róla?

Szerintetek jó nő?

Szerintetek tudatosan csinálja, mint egy ügyes konspirátor, vagy a mögötte lévő számító marketing csapat a felelős a mindennapos botrányaiért, vagy egyszerűen csak a jelleméből adódóan megtörténnek vele ezek a dolgok?


Ha van véleményetek, mondjátok el, nagyon kíváncsi vagyok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook