Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Paris Hilton jelenség fórum

A Paris Hilton jelenség (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
219. Ancika (válaszként erre: 218. - Reni79)
2007. máj. 3. 12:13
Vizuális tipus vagyok :DDDDDDD
218. reni79 (válaszként erre: 215. - Szika)
2007. máj. 3. 12:12

Köszi!Aranyos vagy!

Ezentúl tartom magam ahhoz hogy kirándulni csak körömcipőbe,agyonmázolva miniszoknyába megyek!:-))))

217. szika (válaszként erre: 216. - Ancika)
2007. máj. 3. 12:10
Sziaaaa! :DDD igen, csak ritkásan...elhavaznak ezeka vizsgák, de már szerencsére nem sok van...akkor le sem lehet majd robbantani a hoxáról, és állandóan piszkállak majd titeket :))))
216. Ancika (válaszként erre: 215. - Szika)
2007. máj. 3. 12:07

szika:)))))

téged is lehet látni :))))

itt örömködök :DDD

215. szika (válaszként erre: 189. - Reni79)
2007. máj. 3. 11:53

Ne pörögj ezen szerintem. Ezerszer jobb csaj vagy. A te képedet is megmutattam a páromnak összehasonlítás végett. Te győztél. Persze szigorúan csak utánam. :DDDDDDDDD


És legyen neked örök tanulság, ha legközelebb kirándulni mész, ne hagyd otthon a tipegődet, még a végén le találnak fotózni, és akkor mi lesz??? :PP

2007. máj. 3. 11:53
Ha mar a szekrol leesesrol van szo, kukkantsatok a "mi a foglalkozasod" topicba. Ott sem nyujtott rosszabb alakitast ;)
213. reni79 (válaszként erre: 212. - Szika)
2007. máj. 3. 11:52
:-)
212. szika
2007. máj. 3. 11:50
nekem ez a nyál gügyögés a legviccesebb - azt hittem ilyen csak az amerika filmekben van, ahol az ostoba libákat parodizálják ilyen szöveggel. De ez kész. Majd' leestem a székről a röhögéstől. Ja, és megmutattam a páromnak a fotókat - szerite iylenek szoktak álldogálnia türelmi zónákban. :)))))
211. reni79 (válaszként erre: 210. - Emily)
2007. máj. 3. 11:45
Detto ugyanigy gondolom!:-))
210. emily (válaszként erre: 209. - Daf6cd27c7)
2007. máj. 3. 11:42
Amit írtál az úgy kerek, ahogy van!!! :-)
2007. máj. 3. 11:40
Sziasztok! Nézegetem a hozzászólásokat, és egy dolog fogalmazódott meg bennem; őszintén ki a f..sz az a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Paris Hilton[{[{[/A]}]}], Kelemen Anna, Lettike és társai... ? Még az első kettővel talán képben vagyok, bár ha nagy ritkán meglátom őket a tv-ben, inkább átkapcsolok bárhová, amitől nem fordul fel a gyomrom.. Szerintem az ilyen beállítottságú "emberek" (ezt szándékosan írtam idézőjelben), minden normális egyénben csak visszatetszést keltenek. Mint ez a lettike is, itt aki a fórumon próbálja osztani az észt. Szerintem mindenki különösebben leszarja magasról, hogy mennyit költ plasztikára, és hány palija van. Ja, és még egy, általában azok az emberek próbálják magukra felhívni ilyen módon a figyelmet, akikkel nem stimmmel valami, és semmihez az égadta világon nincs tehetségük.
208. reni79 (válaszként erre: 207. - Reni79)
2007. máj. 3. 11:36
Ahogy a szavaiból kivettem a szókincse a 0-val egyenlő!
207. reni79 (válaszként erre: 206. - Emily)
2007. máj. 3. 11:35

Azt sem tudja mi a szerelem!:-)))

Csak a tükörképébe szerelmes:-))))

206. emily (válaszként erre: 161. - 437861a9e5)
2007. máj. 3. 11:32

"Ő 24 éves és 2 hete vagyok vele mégcsak,de kezdem megszokni,nagyon édes."


Kezded megszokni??? Na Szívem,akkor ebből sem lesz lagzi...pedig a szüleid biztos szívesen kiadnának rá pár millát!!! :-P Csak tudod házasodni az emberek akkor szoktak, ha szeretik a másikat. Vagy nálatok akkor, ha már megszokták????? :-DDDDDD

205. Ancika (válaszként erre: 204. - Berdor)
2007. máj. 3. 11:28
Ez már az én fejemben is megfordult különben.. csak provokáció az egész léte...
204. berdor
2007. máj. 3. 11:19

Fawkesgirl 194-es hozzászólásában találtam pár mondatot ami szöget ütött a fejemben.


Lettike hozzászólásait volt módom elolvasni és hagy ne fűzzek hozzá semmit. De ez független a szőkeségétől és a kilóitól, csak erre próbáltam rávilágítani.

Amúgy Lettike talán nem is létezik, legalábbis ilyen formában nem, de ez maradjon az ő titka :)

203. emily (válaszként erre: 119. - 5464505f6a)
2007. máj. 3. 11:17
;-DDDDDDDDDDD
202. reni79 (válaszként erre: 201. - Berdor)
2007. máj. 3. 11:02
Az hogy üresfejű semmi köze ahhoz hogy plasztikáztatta magát!Nem is erre gondoltunk.Csak gondolom Te nem olvastad el a hozzászólásait!:-)
201. berdor
2007. máj. 3. 10:59

Lányok!


Egy picit megfordítanám a dolgot:


ha valaki mondjuk helyes és jól néz ki esetleg van rajta valami amit plasztikáztak, az rögtön üres fejű?


Szerintem sokan nem gondoljátok így :)


Mindig is voltak és vannak meg leszenk buta nők, akiknek még annyi eszük sincs, hogy legalább ne "dicsekedjenek" különböző fórumokon azzal, hogy mennyire együgyüek, de ez teljesen független a kilók számától, meg a cicik méretétől és a kinézettől.


ja és nem Lettikét akartam megvédeni, hanem a jó adottságokkal rendelkező nem buta nőket.

200. emily (válaszként erre: 91. - 437861a9e5)
2007. máj. 3. 10:21

Lettike:"én elégedett vagyok magammal így is,megkaphatok akárkit és akármit"

Majd ne csodálkozz, ha meg is kapsz akármit!!!

:-PPPP

199. emily (válaszként erre: 87. - 437861a9e5)
2007. máj. 3. 10:18

Lehet, hogy ha ő is olyan képet tett volna fel magáról, mint te,akkor ezt a hozzászólásod megspórolhattad volna...(de hát nem mindenki ilyen magamutogató...)

Mellesleg lehet valaki büszke arra, hogy jó az alakja, hogy mások szépnek tartják, de arra, hogy a családja tartja el... nem tudom. Nekem leégne a bőr a pofámról!!!

2007. máj. 3. 10:08
Biztos van, aki irigy rá, csak nem a mi fajtánkból :)))
197. reni79 (válaszként erre: 195. - 4726e582cf)
2007. máj. 3. 10:05
Engem teljesen hidegenhagy amit a 60-as iQ-jával mond!Csak tudnám miért hiszi azt hogy bárki is irigy rá?????Nevetséges!:-)))
196. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 193. - Reni79)
2007. máj. 3. 10:04

Magadra ne vedd, amit irt, orulne, ha smink nelkul az utcan ugy nezne, ki mint TE!

Inkabb sajnaljatok, ennek a kislanynak lesz meg eppen eleg baja amiatt, hogy ilyen mentalitasu.

Hatha helyrerazodik idovel es leszall a Foldre.

Fawkesgirl: Teljesen igazad van.

2007. máj. 3. 09:52

CSajok, rá se rántsatok. Gondolom azt hitte ő lesz a királylány közöttünk :), csak tévedett :), nem azok a típusú csajok vagytok (vagyunk :)), akik megilyednek a saját árnyékuktól is. Avagy ha olyasmibe ütköznek, amiket Lettike írkált, akkor fülüket-farkukat behúzva megalázkodnak.

Attól mert husik vagyunk (persze van aki már nem az, vagy sosem volt) még nem vagyunk szürke kisegerek, akik senkinek sem kellenek a külsejük miatt. :)

Szóval ne is hecceljétek magatokat rajta :).

194. 4726e582cf (válaszként erre: 134. - 437861a9e5)
2007. máj. 3. 09:47

Mit nevezel jobbnak??? Mi az, hogy jobban néz ki? Honnan nézve? Van akinek, pl Te vagy a ronda, Te nem tetszel.

Megsúgom, hogy a pasik minimum 50%-a inkább a gömbölyded csajokért van oda, ugyan sokuk csak dísznek tart inkább egy véznát, és mellesleg jön csapni a szelet a husiknak.

Tudod mit, nekem igazán nem is kellenének azok a pasik, akik díszekre hajtanak. De éltem már meg nem egyszer olyasmit, hogy a csinibabával futó pasi nekem csapta a szelet, és valljuk be nem vagyok egy playboy nyuszi. Majd menesztette a nőcit, és rámkattant. Ezt ugyan mivel magyarázod? Mert a Te olvasatodban mi husik egyáltalán nem nézünk ki jól, mégis az úgymond jó pasik, átlagos pasik (ahogy Te mondanád) is odavannak értünk. De ez így van rendjén, nem attól néz ki valaki jól, és szép, hogy csontsovány és szőke avagy szilikon mellei vannak. Az én párom pont ilyen pasi. Kimondottan rondának tartja az ilyen típusú nőket, és megsúgom nem átlagosan néz ki a fickó (nem is átlagon aluli) és érdekes mégsem tetszenél neki... De ez van, nem lehet átlagosítani, hogy a husik senkinek nem kellenek és bibibi nekem van mindenem. Naés? Engem kimondottan nem érdekel, hogy kinek milye is van, saját magánügye, pláne, ha a szülők nyomták alá. De elmondhatom, hogy van saját autóm, bibibi, én fizettem az én keresetemből és nem anyámék, vagy van itthon egy szuper számítógépem (a fél kocsim ára kb - és nem trabantom van :)), ezt is én fizettem, vagy van egy profi fotós felszerelésem - ezt is én fizettem. Mégsem mondok ilyen butaságokat, hogy bezzeg az itteni lányoknak nincsen meg semmilye, ami nekem. Kit érdekelne, amúgy is? De ezeket az anyagi dolgokat letojom, minden ketyere a munkámhoz kell, bár úgy gondolom, hogy mivel önerőből vettem mindet mégis dicsekedhetnék velük... nemde?

Mű dolgokra kitérve, egyáltalán nem tetszenek, minden természetesség elveszik azokból a nőkből, akin plasztikai műtétet hajtanak végre (nem egy szépítő műtétre gondolok, pl karvalyorr esetén - hanem a műmellre, és egyéb ilyen nyalánkságokra), de ha valamilyen pasi a műanyagot szereti, akkor meg is érdemli az ilyen nőket.


Nos, azok a pasik, akik rád buknak... hm, hidd el nem kellenének az itteni csajoknak :), akár van jó kocsija, akár nincs, mivel nem ez a lényeg :). (bár az én pasimnak jó kocsija van bibibi :D)

193. reni79 (válaszként erre: 192. - Win)
2007. máj. 3. 09:23
nem az volt a célom hogy mutogassam magam.Ez nem társkereső oldal.
192. win (válaszként erre: 189. - Reni79)
2007. máj. 3. 09:19
Ne törd ezen afejed! Te egy egyszerű , őszinte, mindennepi képet mutattál magadról. Ez a normális! Mindenki lehet csodaszép profi smikben, frizurában, jó fotós által beállítva, Photoshoppal "kiigazítva".:)))
191. reni79 (válaszként erre: 190. - Virgilius)
2007. máj. 3. 09:11
köszönöm!Aranyos vagy!
190. virgilius (válaszként erre: 189. - Reni79)
2007. máj. 3. 09:10
Ugyan Reni, rá se ránts :) csinos és szimpi vagy a képeken :)
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook