Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki az Adonia Legtone krémet? fórum

Ismeri valaki az Adonia Legtone krémet? (beszélgetős fórum)


8. Zsú1965 (válaszként erre: 7. - Zsú1965)
2010. júl. 26. 10:07

Bocsi, így akartam:


Távol álljon tőlem, hogy valakit megbántsak, de ezt komolyan elhittétek, VAGY humorból indult a topic?

2010. júl. 26. 10:00
Távol álljon tőlem, hogy valakit megbántsak, de ezt komolyan elhittétek, hogy humorból indult a topic?
6. burmi (válaszként erre: 5. - Sabina28)
2010. júl. 26. 09:54

Szia!


Nincs pénz-visszafizetési garancia a termékre?


Én most pirospaprikás olajjal próbálkozom, a Rossmannban vettem tegnap 1000 Ft-ét.


Nekem a krémek nem segítettek eddig még semmit.

2010. júl. 16. 16:19

Sziasztok


megrendeltem 1 hettel ezelött az Adonia Legtone narancsbör elleni szerumot.

Nagyon biztam benne,hogy most megtalaltam azt,ami segit.


Mielött megrendeltem volna,a honlapon tajekozodtam,mi is ez a szerum es hogyan müködik.A honlapon olvasottak allitasa szerint 9 perc alatt 45%os javulas lathatoa narancsbörrel erintett területeken es 1 honap utan a javulas kb.75 %os.Lattam elötte-utana kepeket is,amik nagyon meggyözöek voltak...Igy hat gondoltam,belevagok.Mar elkepzeltem,hogy a nyaralason nem kell takargatnom a fenekem,a combjaimat.

80 milliliter a tartalma az üvegnek,kb.105 alkalomra eleg.Ezt mar meg mielött felkentem furcsanak talaltam,mert ha valakinek a combjan,hasan,feneken is narancsbör van,akkor eleg sokat kell felhasznalni eygszerre a kremböl.


Az üvegen levö utasitasnak megfelelöen bekentem a területeket,vartam 4 percet,majd megismeteltem az egeszet.Itt aztan 9 percet kellett varni es utana volt a nagy,mejdnem50 %os javulas beigerve.A 7.perc tajekan kimerezskedtem az elöszobai tükörhöz,mert mar kivancsi voltam es lass csodat....SEMMI valtozas nem volt.NULLA,de komolyan.Es ekkor mar a kilencedik percnel jartam.Meg csak picit sem lett feszesebb a böröm,a gödröcskeim tovabbra is ott voltak teljes eletnagysagban.

Csalodtam es eygszerre merges is lettem.Mert legalabb mas termekeknel nem igernek hirtelen valtozasokat,hanem 1-2 honapos hasznalat utan valami eredmenyt,mig ez a krem ugy volt beharangozva,hogy ez egy uj,vegsö megoldas a naribör ellen.

20ezer forintomba került ez a kiserlet es mondanom sem kell,hogy 105 alkalomra akkor lenne eleg ez a csodakrem,ha valakinek csak egy erem nagysagu területen lenne narancsböre,mondjuk a hasan.


Ma van a 4.nap,hogy meg rakenem magamra,ami az üveg aljan maradt es elfelejtem ezt a semmit nem erö,tenyleg ertektelen kremet./Meg csak nem is csip,legalabb ereztem volna,hogy valami dolgozik a kremben/allitolag többfajta görög gyogynövenyböl lett összeallitva:-)


Ha van jo vagy rossz tapasztalatotok a kremmel kapcsolatban,irjatok meg legyszi,


Sabina

2009. aug. 3. 15:56
Lehet h tenyleg ilyen eredmenyes a krem...de nem hagy a kerdes h mi lesz ha abbahagyod??? 4szer rosszabbul fog kinezni?? Tapasztalat a Proactivval...(nem az magyarorszagon forgalmazott szarral,hanem az eredetivel)
2009. jún. 24. 16:46
Pont most láttam a tv-ben:).Biztos vagyok benne, hogy túlzás, bár több mint 20ezer ftért csak tud valamit.
2009. jún. 24. 11:40

szia. Én most olvastam róla, de nem hiszem, hogy valóban létezik ilyen csodaszer...

remélem valaki ír majd róla ide.

2009. jún. 6. 22:19
Állitólag 9perc alatt korrigálja a cellulitist, 6hét alatt 15cm körfogatcsökkenés érhető el....?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook