Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki, mit vállal be a szexben? fórum

Ki, mit vállal be a szexben? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
72. e14ebbbf07 (válaszként erre: 63. - Panka13)
2009. szept. 23. 08:59
Dettó!:D
71. tricse
2009. szept. 18. 19:48
Egy bizonyos férfival mindent,a többivel semmit!:)
2009. szept. 18. 19:06
bármit ami jó...
2009. szept. 18. 09:18

bármit bevállalok mi jó a páromnak és nekem is...


Nálam nincsenek tabuk...a lényeg, hogy nyíltan, őszintén meg lehessen beszélni a másikkal, mi jó neki, és hogyan jobb...az élet csupa meglepetés, és mint ilyen tanulások sorozata...nincs ez másképp a szexben sem...

68. becseiagi (válaszként erre: 67. - Dolce vita40)
2009. szept. 16. 14:35
NYugodtan! :) Nincs nemhez kötve!
2009. szept. 16. 12:40
Hölgyeim, én is írhatok?:) vagy csak kizárólag női a rovat?:)
2009. aug. 6. 19:12

nekem ez az orális dolog kicsit fura...

a barátom mondja, h lazuljak, el, meg minden, de amíg én adok neki, addig semmibaj, de fordítva nem tudom élvezni...

de a párom szerencsére nagyon szeret, meg minden, és baromi jófej :D :D

2009. júl. 28. 13:05
Kinek mi volt a legerotikusabb élménye?
64. Smile:) (válaszként erre: 61. - Becseiagi)
2009. júl. 18. 17:10

Persze az a lényeg túl tettétek magatokat rajta azóta is boldogan életek,szeretitek egymást és ez a lényeg:)A gyűrű meg jó dolog ha jól használjuk de nem olyan dolog ami nélkül nem lehet meghalni...ne bánd ennyire:)

Nem leszek egy hétig úgyhogy előre is bocsi,de nem fogok tudni írni,de majd amint tudom elolvasom őket.:)

2009. júl. 17. 14:11
Kaka-pisi szexen kívül mindent.:D
2009. júl. 17. 13:29

Az análisra írtam már az anális szex topicban.

Én valahogy soha nem vágytam 2 pasira egyszerre. Gondolatban odáig eljutottam, hogy milyen jó lenne azért, mert ketten izgatnának, kényesztetnének engem egyszerre. De hogy én két pasi elégítsek ki, mondjuk ha mindkettő orálisan szeretné.... Az nekem nem menne. Most meg már főleg nem, mert én csak a férjemet szeretném az ágyamban tudni!!!

61. becseiagi (válaszként erre: 58. - Smile:))
2009. júl. 17. 13:27
Jaj, ez csak akkor volt gond, azóta eltelt már pár év: 3. Nem fészkelte túlzottan be közénk ez a dolog magát, csak hát volt. Ez is egy akadály volt, amit le kellett győznünk együtt! :) Én nem tudom Apát rábeszélni a rezgőgyűrűre... :(
2009. júl. 17. 12:59

Amúgy az elején nem szerettem az orális szexet.. Csinálni még csak csak, de a másik felét, mikor én kaptam, azt egyáltalán nem élveztem.

Azóta mondjuk eltelt egy kis idő. Teljesen igaz, hogy a szexet is tanulni kell. :)

Azóta szeretem mindkét részről.

2009. júl. 17. 12:55

Az orállal nincs bajom... :) Kedv, hangulat, izgalmi szint kérdése :)

Az anált még nem próbáltam.. Illetve egyszer egy próbát tettünk, de még idő előtt szinte meg is gondoltam magam, már akkor éreztem, hogy fáj, mikor még sehol semmi nem volt.. :S :)


Ez a hármasban dolog engem is érdekel... Viszont a párommal nem tudnám elképzelni. Pont a féltékenység, birtoklási vágy miatt. Én inkább úgy, hogy egy barátnőm és egy srác, aki nem tartozik egyikünkhöz sem...

De ha már itt tartunk, akkor két pasi és egy nő? :)

Vibrációs gyűrűt mi is vettünk a párommal. Nekem bejött nagyon, ő azt mondta neki semmi extra élménye nem volt tőle.

Vibrátort is volt, hogy használtunk előjátéknál.

2009. júl. 17. 09:52

Örülök,hogy minden rendbe jött nálatok becseiagi :)

Igen a 69 is elég jó dolog tud lenni:D

A hármasról meg annyi,hogy van akinek bejön van akinek nem....ha meg tudjuk oldani,hogy a másik lány tényleg csak egy kalandos dolog legyen akkor jól működhet.

Na és végül a rezgőgyűrű....nem durva,egyészen jó érzés ha jól használjátok.:D

2009. júl. 16. 08:14
Tegnap este egy régen várt vágyam teljesült. A férjemet megkértem, hogy kicsit szerep játékozzunk. Kértem mondja azt a szenvedélyes csókjai közepette, hogy: "My Name is Bond, James Bond." Imádom, olyan macsós lett.... Én voltam Ms. Manipeni... :D
2009. júl. 14. 16:11
Én soha nem mennék bele ebbe a hármas dologba.Egyszerűen elképzelni sem tudom mi jó ebben.
2009. júl. 14. 10:57

Különben erre a vibrációs gyűrűre én is kiváncsi vagyok.

Nem "durvább", mint egy gyendég kéz?

2009. júl. 14. 10:55
Hát ez a hármasban dolog pont amiatt nehéz, amit írtatok. Nehéz a harmadikat csak egy "segédeszközként" kezelni, ha az ember tényleg szereti a párját, akkor előbb-utóbb megjelenik a féltékenység, birtoklás és akár még az is megtörténhet, hogy a párunk rákattan a harmadikra.
53. becseiagi (válaszként erre: 52. - Smile:))
2009. júl. 14. 10:42

Nálunk is jól működik az orális adok-kapok dolog! Mondhatni kedvencünk a 69. :)


Én pár éve felajánlottam a férjemnek, hogy éljünk kicsit nyílt házasságban, azt hittem könnyen fogom tudni kezelni a dolgot. Volt egy srác, akit még a férjem előtt jó pár évvel ismertem meg, és akkor hol ő volt foglalt, hol én. Apával megbeszéltük, hogy én pályázhatok a srácra, és ő is kinézett valakit magának. Mikor én ki lettem bunkó mód kosarazva, és Apa megadta a csajnak a tel számát... Na akkor borultam ki! Akkor jöttem rá, hogy én már csak neki kellek, ő meg kellene másnak is. Így két kézzel kapva utána kértem, hogy felejtsük el. Persze ha látom azt a csajt, a mai napig féltékenységi láz tör elő bennem, mert én 2x akkora lettem, mint voltam. A csaj meg fele akkora vagy negyed akkora mint én. Nem sok önbizalmam van mostanában, és hát ez a hülyeség nem nagyon tett jót a házasságunknak akkoriban. De azóta minden rendben van köztünk... :)

2009. júl. 14. 09:03

Mi is hármasban szeretnénk de nincs még egy lány aki elvállalja,adtunk fel hirdetést is de semmi.Ha valaki talál mégis szóljon nekem is.

Egyépként meg azt nem értem aki nem szereti az orálisat....azt nem szereti ha őt vagy ő nem szeret adni?Mert külön-külön semmi értelme csak ha mindketten nyújtunk valamit mert egyszerűen szerintem ez így van jól,hogy mindketten élvezzük és lekaparjuk a falat.Nem kötelező csinálni meg biztos vannak ilyen párok persze csak én nem értem ezt.Biztos csak túl földhözragadt vagyok.:|

51. becseiagi (válaszként erre: 50. - Bd37ba754f)
2009. júl. 12. 10:45

Ha akarod itt válaszolsz, ha akrod priviben, ha nem akarsz, akkor nem válaszolsz:


És menniyben befolyásolta a szexuális együttléteteket? Jobb volt? Sokkal? Vagy csak éppen jobb? Megérte egyszer kipróbálni, vagy máskor is használni fogjátok? Esetleg valamelyikőtöknek nem jött be annyira?...

2009. júl. 12. 10:31
becseiagi nekünk bevált:)))
2009. júl. 12. 09:51
A vibrációs gyűrűről nem tud senki nyilatkozni? Hogy tényleg jó lenne, vagy esetleg kidobott pénz?
48. almasina (válaszként erre: 30. - 9d89084b16)
2009. jún. 19. 23:51
Nekem van egy pillangó formájú csikló vibrátorom.Nagyon jó,lehet rezgéserősséget állítani rajta.(egyébként a látványa a férjem is izgatja.)Vibrációs gyűrű nekem nem jött be.
47. 656f03db60 (válaszként erre: 45. - Becseiagi)
2009. jún. 19. 19:15

Egyáltalán nem megkövezés volt. :)

Bármily hihetetlen, nem olvastam végig ezt a pár hozzászólást. Csak azon a kérdésen, vagy kijelentésen akadtam meg, hogy miért is nem írnak többen.

Kíváncsiságból tényleg bele néztem. Ez igaz. :-)

Kizárólag azért nem írom le, mert ez a Páromra és rám tartozó intim dolog. Egyáltalán nem tudja, hogy én itt ki vagyok, mit írok. Csak szimplán nem írom ki a dolgait. Az sem baj, ha más meg leírja.

Csak - nyilván - ez azoknak az nézete, akik nem írnak a fórumba.

46. becseiagi (válaszként erre: 44. - Marcsi.magyar)
2009. jún. 19. 11:51
Majd írd meg, hogy hogy sikerült a többi éjszaka is! Az biztos, hogy nem ő tehet erről, hanem sajnos te. Ugyanis ha nem akarom, hogy a 3 éves lányom szopizzon, akkor nem adom oda neki és kész. Kend be a cicid esetleg valamivel, amitől többet nem fogja kívánni, vagy keress olyan ételeket-italokat, maitől megváltozik a tejed íze rossz irányba. De mivel 5 éves, így elég csak annyit mondanod, hogy nem. Persze lehet, hogy az első napokban kiborul majd, de erősnek kell lenned.
45. becseiagi (válaszként erre: 41. - 656f03db60)
2009. jún. 19. 11:48
Ez most megkövezés volt a részedről? Nem kötelező itt bárkinek is bármire is írnia, ahogy neked sem! De úgy látom téged is érdekel a téma, ha végig olvastad. Én nem szégyelnősködöm, bátran bárki előtt felvállalom magam. És az én rokonaim biztos nem olvasgatnak itt! :)
2009. jún. 19. 10:45
igen sulis lessz.ez volt az első éjszaka hogy nem szopizott.Most viszont teljesen rajtam van a szex hiánya.alig várom hogy haza érjen a párom aztán mindent bele.remélem most már így is marad minden!!!
43. 00346cf747 (válaszként erre: 37. - Marcsi.magyar)
2009. jún. 18. 19:14
Ne viccelj, jövőre elvileg iskolás lesz :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook