Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volumennövelés-headlines fórum

Volumennövelés-headlines (beszélgetős fórum)


1 2
2023. ápr. 22. 07:54
volumennoveles.hu-t ajánlom ha szeretne valaki wella headlinest ( ami már wella wave)
36. nila (válaszként erre: 35. - Darjeeling)
2015. jan. 27. 05:18

Szia!

anyumnak éppen akkora haja van mint Neked,novemberben névnapjára leptem meg egy dauerrel.

Ő olyan akart lenni mint Soma,annyira nem lett göndör,kb mint a legalsó kép amit posztoltál.De már semmi nem látszik rajta.

azt a hajtőemelő gyenge dauert rakta bele Neki a fodrász.

35. darjeeling (válaszként erre: 34. - Anda39)
2015. jan. 22. 15:35

Sziasztok!

Az egyenes hajamat szeretném begöndöríttetni, de Teljesen tapasztalatlan vagyok göndörítés terén, a hajamon még ezidáig semmilyen beavatkozás nem történt (festés sem, melír sem, soha nem is vasaltam).

Dús, kicsit váll alá érő, vastag egyenes hajam van. Olyan göndörséget szeretnék, ami egészen a hajtőtől göndör, nem marad egyenes rész. Nem tudom, hogy erre van-e valamilyen lehetőség. :(


Olvastam a volumennövelő, headlines, hydratex és hajtő dauerről is, de nem igazán tudom, hogy ezek között mi a különbség, melyik az, amelyik a legkevésbé roncsolja a hajat a későbbiekre nézve.


Igyekeztem az interneten keresgélni, hogy milyen hajat is szeretnék, és talán ezek a képek mutatják a legjobban:


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintetek? Van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban, tudnátok esetleg jó és megbízható budapesti fodrászatot ajánlani?


:)

34. Anda39 (válaszként erre: 31. - Mellyssa)
2014. aug. 4. 20:38
Tapasztalatom szerint pont a vékony szálú hajban nem marad meg, illetve nagyon hamar kirúgja a haj. Sajnos ez lutri, egyik embernek hónapokig szép lesz tőle a haja, a másiknak meg nem látszik egy hét múlva...
2014. aug. 4. 20:29
Sziasztok. Én is ma csináltattam a hajam, de nem vagyok vele megelégedve :( hátközépig érő szögegyenes hajam van, egész vékonyszálú, és szinte semmi hullám nem maradt meg benne. Azóta is azon gondolkozom, hogy vajon ennyire kidobja a hajam, vagy csak rosszul lett megcsinálva? Ha valakinek ilyesmi a haja, akkor szívesen várom a fodrásztippeket! :)
32. AgObaBa (válaszként erre: 31. - Mellyssa)
2014. júl. 2. 15:41

köszi a kommentet. én Henihez készülök Óbudára. gondolom nem nála voltál, mert ott nincs metró :)

igazából nekem is a volumen növelés a cél, nem a nagyon göndörség.

Heninél volt vki esetleg?

31. Mellyssa (válaszként erre: 30. - AgObaBa)
2014. júl. 2. 15:17

Szia! Én hétfőn csináltattam, és semmi hullám nem maradt meg. Több, mint 45 percet volt a hajamon a cucc (a vége felé már határozottan rosszul voltam a szagtól). Kis csavarókra tekerte fel a fodrász, vizesen még látszódott is benne valami, de a hajhab és a spéci hajszárítás is annyit ért, hogy amíg leértem a metróba (10 perc), már egyenes lett.

Azt mondta a csaj, hogy hosszú nagyon a hajam (kb 30-40 cm) és sok, így húzza a súlya. Én vitatkoznék mind a hosszúság fogalmával, mind pedig a súllyal (borzasztó vékony szálú, mondjuk az tény, hogy sok). Egyébként nem festetem, természetes és szögegyenes.

Annyi a pozitívum, ha lehet ezt mondani, hogy most 2 nap után is dúsnak tűnik, nem olyan lapulós, mint korábban.

Ha jelent ez valamit (nem értek hozzá) wella terméket használt.

30. AgObaBa (válaszként erre: 24. - Dodóka4)
2014. júl. 2. 11:12

sziasztok,

akinek már volt ilyen haja, és elégedett vele, arra kérném, hogy adja meg az elérhetőségét annak, aki neki csinálta. szeretném őt felkeresni.

aki nem elégedett, az is mondja, hova ne menjek. :)

előre is köszönöm a gyors válaszokat.

29. Anda39 (válaszként erre: 28. - Heni68)
2013. aug. 1. 19:17
Mint a dauert, ezt is a már felcsavart hajra kell felvinni, és utána számolni a hatóidőt.
28. Heni68 (válaszként erre: 27. - Anda39)
2013. aug. 1. 16:19
Köszi a választ, a beszerzést meg tudom oldani szerintem. Inkább attól félnék, hogy kárt csinálok a hajamban, bár ha nincs fixálója se talán nem lehet annyira erős szer. Úgy írja, hogy 5-20 percet maradjon rajta....csavarásnál is már használni kell a szert, mert ha igen, akkor azért nem 5-20 perc eleve feltekerni a hajat....
27. Anda39 (válaszként erre: 26. - Heni68)
2013. júl. 31. 15:51
Szerintem kárt csak azzal lehet okozni, amit nem szakszerűen használunk. Ezt is lehet otthon, csak be kell tartani az utasítást. (meg persze be kell tudni szerezni. én pl. csak a területi képviselőtől vehetem meg)
26. Heni68 (válaszként erre: 23. - Anda39)
2013. júl. 31. 10:48
Ezt a mild texture-t lehet házilag alkalmazni, mivel írtad, hogy még fixálója sincs? Vagy nagy kárt lehet okozni a hajban?
25. Anda39
2013. ápr. 1. 19:43
Miből gondolod, hogy a Wella nem dauer, a Selective-é meg igen? El kell keserítselek, a headlines ugyanolyan, mint a dauer, csak kevesebb kénhidat bont fel a hajban.
2013. ápr. 1. 11:38

Épp most néztem meg a hozzászólásom alapján, hogy milyen régen csináltattam meg a hajam. Érdekes ez a headlines, mert most lesz kb. két! éve hogy legutoljára csináltattam, az volt a második alkalom. Lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de nekem még most is benne van a hajamban, vagyis a végeiben pontosabban. Biztos vagyok benne, hogy még mindig az, hajmosáskor alul szépen hullámosodik, és nem bír kimenni belőle. Engem nem igazán zavar, mert tudom úgy alakítani, hogy még valahogy álljon.

Ezalatt a két év alatt sem találtam a "google-on" keresve nagyon új információkat róla. Csak hozzászólásokat olvastam, és sokan nem ajánlják és félnek tőle, hogy olyan, mint a dauer.Nem.

Nálam is wella termékeket használtak, mondjuk én nem tudom mennyivel drágább, de nekem vágással, mindennel együtt volt anno kb. 4500 ft. Szerintem nagyon megérte, mivel nem az a minden hónapban fizetni kell érte dolog. Pláne a tartóssága miatt is. Szerintem azért maradt benne ennyire, mert a második alkalommal nem vártam egy évet sem, hanem kb. 4 hónapot, gondolom- bár hangsúlyozom nem értek hozzá- ráerősített a régebbire, mert akkor sem ment ki még belőle teljesen az előző.

Mondjuk azzal az állítással, miszerint egyenletesen megy ki, azzal azért vitatkoznék. Nekem inkább a lenövéssel együtt távozott/távozik a hajamból, ezért még most is benne van. Viszont egyáltalán nem látványos, és nem néz ki "hülyén", mikor megy kifelé belőle. Szerintem a hajam súlya is lehúzza( derékig ér).

Egyébként valóban nagyon-nagyon szép hullámos-göndör hajat kreál. Én még annyi dicséretet, és szép szót nem hallottam azelőtt a hajamról, mint mikor benne volt. Nagyon egyszerű kezelni is, ez volt benne a kedvencem. Kimosom, fejjel lefelé megszárítom óvatosan.

Talán még egy jó hajhabba való befektetést igényel a dolog, de az is kb 3 hónapra elég, ami kb. havi 500ft, ha nagyon osztok-szorzok. Én a loreal studio line-t használtam(göndör hajra), az volt a legjobb. Próbáltam garniert is, de az szárította a hajamat, úgy éreztem. Csak ajánlott, valami olajat is használni mellé, a kallosnak, vagy loreal-nak is van olaja, utóbbi drágább, de kb. ketten használjuk anyukámmal, és lassan 7 hónapja vettük, szerintem még 2-3 hónapig elég. Igen, ez is befektetés, de csak ajánlott. :) Most is készülök csináltatni nyáron. Suli mellett ez a leggyorsabb és legszebb megoldás számomra. Remélem valamit azért segített a véleményem azoknak, akik gondolkodnak rajta. Mondjuk egy biztos, megbízható fodrászt kell választani hozzá.

23. Anda39
2013. jan. 3. 13:16

Nem jól kerested - ill. nehéz megtalálni. :)

Mild texture a hivatalos neve, így keresd. Egy spray az egész, még fixálója sincs, mégis tart addig és úgy, ahogy a headlines.

22. Anda39
2012. dec. 31. 10:08
Van a Selective-nek is volumennövelője, ráadásul sokkal egyszerűbb (és olcsóbb!!), mint a Wella, viszont ugyanazt az eredményt adja. Csináltam már mindkettővel, úgyhogy tapasztalatból beszélek. (és nem vagyok senki reklám embere.)
21. Gretaa
2011. dec. 26. 15:58
Túl gyakran nem szabad használni,mert akkor tönkre teszi a hajat.
2011. dec. 26. 14:53
Én is megcsináltattam, nekem nagyon tetszik, azóta most mostam meg harmadszor, és sajnos fogy belőle a hullám.
2011. szept. 6. 15:05
Sziaztok!lenne pár kérdésem a headlinessel kapcsolatban,remélem van aki tud nekem segiteni!Fodrász vagyok egyb!mennyi a hatóideje a dauerviznek és a fixálónak is?és legfőképp mien csavaróra szokták hazsnálni?mert már annyi félét hallottam!És aki meg csináltatott az adhatna abba segitséget hogy mennyiért csinálták neki!köszönöm előre is!
2011. aug. 29. 11:47
Sziasztok! Én végül megcsináltattam, és most készülök újra menni.Nekem kb. 4 hónapig volt benne a szép hullám :)
17. Anda39
2011. aug. 24. 21:18

Van olyan vendégem, aki fél év(!) után jött újra csináltatni, és még volt hullám a hajában. Van olyan is, akinek egy hónap alatt kijött a hajából.

Ezt lehet sima műa. berakócsavarókkal is használni, így csak hajtőemelést érünk el, loknikat nem. Rövid hajhoz is jó. Amúgy általában jobb lesz a tartása a hajnak, könnyebben megáll a frizura.

16. Gretaa (válaszként erre: 15. - 14f665afff)
2011. aug. 24. 19:10
Igen,nagyon jó termék,de túl gyakran nem szabad használni.
2011. aug. 23. 19:48
Ismertek olyan fodrászt Budapesten, aki dolgozik ilyen wella headlines-el és jó szívvel ajánlanátok?
14. Gretaa (válaszként erre: 13. - Dodóka4)
2011. márc. 3. 14:01
Én is wella termékkel.
2011. febr. 26. 15:45
Még azt akartam kérdezni, hogy ti milyen termékkel készítettétek a fodrászoddal, barátnőddel? Mert nekem wella terméket mutatott.
12. Gretaa (válaszként erre: 11. - Dodóka4)
2011. febr. 22. 21:01

Nagyon szívesen :)

Igen,vannak.Nekem kicsi csavaróval volt,mert így hullámosabb lett.

2011. febr. 22. 19:09

SZia Gretaa!


Köszönöm a választ, sokat segítettél!

A kérdésem még az :), hogy a csavarók között van különbség, vannak különböző változatok?

10. Gretaa (válaszként erre: 8. - Dodóka4)
2011. febr. 22. 17:15
Elsősorban jó fodrászt válassz.Nekem a barátnőm csinálta p fodrász,ezért rábíztam szívesen.Hullámos hajad lesz tőle,ami majd fokozatosan kijön belőle.Elég,ha csak megszárítod.Nekem 6 hétig maradt benne szépen a hullám,de dús maradt 1-2 hónapig.
9. Gretaa (válaszként erre: 8. - Dodóka4)
2011. febr. 22. 17:12

Szia!

Kérdezz nyugodtan,nekem volt már.

2011. febr. 22. 17:07

Sziasztok!


Lenne pár kérdésem ahhoz, akinek már volt headlines a hajában!A jövőhéten szeretném megcsináltatni a hajam, de még bizonytalan vagyok...pl:mennyire lesz göndör vagy inkább hullámos, lehet-e rendesen kezelni, mondjuk hajszárítás után elég ha csak megszárítom, és úgy hagyom? nem fog "szállni" tőle a hajam? Hosszu hajam van, a hátam közepéig ér.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook